Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Moją propozycją jest dodanie na serwer komendy /ulecz dla ct. Dlaczego?

Załóżmy, że kogoś niechcący się uderzy, albo strzeli i po co wykłócać się o fdmg? Często ct nie chce dać sobie oddać, więc wystarczyłoby wtedy uleczyć poszkodowanego. Tak samo podczas buntu gdy dostanie osoba postronna i spamuje o fdmg (którego nie ma podczas buntu), ale niestety niektórym się nie przetłumaczy. Uważam, że ta opcja pozwoli uniknąć psucia sobie nerwów. Zapraszam do wypowiedzi :D 

Spoko opcja mordeczko, ale uważam, że to wpadnie z jednej skrajności w drugą. Tzn: Jak jest spamowanie o free dmg to potem będzie spamowanie o uleczenie: bo ten mnie popchnął, tamten mnie pobił, tu spadłem przypadkiem, tego dotknąłem a to gorące i innych multum rzeczy, które gracze wymyślą by zostać uleczonym ;). A żeby to sprecyzować to będzie trzeba dopisać kolejne linijki do jakże już długiego regulaminu. Każdy będzie chciał uleczenia bo czemu nie :D a tak to jak jest admin, to każe, aby ktoś komuś oddał i po kłopocie. Nie mniej pomysł fajny, ale czy aby na pewno rozwiąże problemy, a nie natworzy więcej nowych? :co: Pozdro

EDIT: Trzeba będzie też uwzględnić VIPów bo: /ulecz jak będzie działać ? Jeżeli leczyło zawsze do 100 HP, to vipy zostaną pokrzywdzeni. Jeżeli o ileś punktów życia to wtedy zanim wybierzesz opcje ile masz zwrócić za te Free DMG to kolejne komplikacje i czas, cenny czas. Kolejna sprawa: Czy nie będą leczyć się CT'ki dla własnych korzyści? Bo zanim dojdzie do GR to wpisze ulecz i będzie spamował na sobie. Można zablokować ale czasem może i przydała by się ta komenda dla CT.

Edited by Lewatyw (see edit history)

Jestem jak najbardziej na tak :) Nie będzie się trzeba kłócić z innymi.

20 minut temu, Lewatyw napisał:

EDIT: Trzeba będzie też uwzględnić VIPów bo: /ulecz jak będzie działać ? Jeżeli leczyło zawsze do 100 HP, to vipy zostaną pokrzywdzeni. Jeżeli o ileś punktów życia to wtedy zanim wybierzesz opcje ile masz zwrócić za te Free DMG to kolejne komplikacje i czas, cenny czas. Kolejna sprawa: Czy nie będą leczyć się CT'ki dla własnych korzyści? Bo zanim dojdzie do GR to wpisze ulecz i będzie spamował na sobie. Można zablokować ale czasem może i przydała by się ta komenda dla CT.

Wystarczy zablokować leczeni  na CT a co do poszkodowanych vipow,  wystarczy ustalić w pluginie 

Wartość hp Dla gracza, vipa, svipa + zmienna ilość hp z gangu.

Według mnie zbędne, zgadzam się w 100% z wypowiedzią Lewatywa, chłopaczyna dobrze mówi. Z tego uleczenia wynikną komplikację. Admin jak jest na serwerze to na pewno dopilnuje, aby TT mógł oddać CT'kowi.

faktycznie FDMG to często spotykany problem /ulecz mógłby zostać wprowadzony.Patrząc na ten pomysł to z drugiej strony każdy będzie chciał być uleczony za byle co zrobi.Trzeba by było wprowadzić dodatkowy czas na prowadzenie, uleczenie takich paru osób które dostały przypadkowy FDMG zajęło by trochę czasu.

Pomysł dobry ale wykonanie gorsze.

Godzinę temu, bartekbartek napisał:

Trzeba by było wprowadzić dodatkowy czas na prowadzenie, uleczenie takich paru osób które dostały przypadkowy FDMG zajęło by trochę czasu.

Co XD Bindujesz sobie załóżmy bind "o" "say /ulecz" i masz listę graczy których można uleczyć klikasz i po sprawie. Oczywiście wiadomo, że znajdą się ananaski które będą chciały być leczone za byle co, ale wg mnie sprawa nie jest na tyle problematyczna jak fdmg. Załóżmy, że gracz spadnie z czegoś i będzie chciał zostać uleczony, wtedy wyjaśniamy gagatkowi, że hp stracił z własnej winy i nie mamy obowiązku go uleczać. Inaczej jest w przypadku gdy wylewają łzy na sayu, bo strażnik zły, strażnik nie dobry, że zabrał hp bez powodu bo strażnik nie umie prowadzić i zaraz napiszę skargę. Dodatkowo oddawanie za fdmg często kończy się buntami, gdy prowadzi mnie ogarnięta osoba, ta opcja pozwoli im nieco bardziej ogarnąć. /ulecz może być pomocne w różnego rodzaju zabawach, zamiast każdemu zresetować hp do 100 za pomocą walki. Na chacie dodatkowo może wyskakiwać informacja, ze strażnik uleczył tego i tamtego, żeby nie było to na zasadzie, że każdego będzie leczył :D

Hmm ogólny zamysł wprowadzenia komendy jest dobry. 

Ale czy potrzebny jak przy free dmg zawsze praktycznie jest dopominanie to  przy uleczeniu będzie inaczej moim zdaniem nie.

A co do tego Zgadzam się po stronie z każdym Lewatywa świetnie wyjaśnił temat Mayki dał jedną z lepszych propozycji.

Jest też tak jak mówi Weronika w końcu jak jest admin to najczęściej kończy się wyjaśnieniem sprawy o Freedmg.

Jak dla mnie można komendę wprowadzić ale poradzimy sobie też bez niej jak dotychczas. :frog_dance:  

Propozycja została odrzucona!
Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.