Jump to content

[Odwołanie/Skrócenie bana] nunra

`VooFy
 Share

Recommended Posts

Nick z CS: nunra
Admin banujący: Lewatyw
Serwer: JailBreak
Data zdarzenia:     16. kwi 2019 - 21:50:12
Opis sytuacji: Chciałbym zaznaczyć, że prowadziłem normalnie, wyprowadziłem prawie wszystkich, około 20 więźniów do klatki terrarium. Niestety zapomniałem odliczyć zakazu wychodzenia z klatki terrarium. Lewatyw specjalnie od razu pobiegł przed klatkę, aby wykorzystać mój błąd, przez co go zabiłem, ponieważ myślałem, że chce się zbuntować. Oczywiście co? Od razu dostałem bana. Za to, że go obraziłem od razu przedłużył mi bana do tygodnia. Przyznaję się, że obraziłem, ale dostałem bana w taki sposób, więc niestety tak też zareagowałem. Wnoszę o skrócenie bana. Ponadto admin ten ma ciągle do mnie jakieś pretensje i wykorzystał oczywiście mój najmniejszy błąd do zbanowania mnie. Chciałbym też zauważyć, że na tej samej mapie Kenonowi też zdarzyło się nie odliczyć jednego z poleceń. Każdemu to może się zdarzyć, jesteśmy tylko ludźmi. Lewatyw postąpił oczywiście specjalnie w taki sposób, abym nie zdenerwować. Nie potrafię zrozumieć jak można za taki mały błąd od razu banować. Wnoszę o skrócenie bana i opamiętanie się. Mam nadzieję, że rozpatrzy to ktoś bezstronny, ponieważ mi już ręce opadają. 
Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php):  http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=84554
Wycinek bana z konsoli: 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Lewatyw
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'fREEkILL'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:26701409'
[AMXBans] ===============================================

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A więc: Dostałeś bana za Free Killa którego popełniłeś, i popełnił byś więcej bo nie znasz w pełni regulaminu. Nie odliczyłeś kilku poleceń do odwołania, co powoduje multum FreeKilli. Zaprzestałem to banem po pierwszym freekillu. Dostałeś bana na pół godziny. Po banie pokazałeś swoją naturę wyzywając mnie, wszystko jest na demku. Ban nie będzie skrócony. Masz taryfikator w regulaminie. Demko niżej.

http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1904162133-jail_aj_bananamuffin_nd.dem.zip

17:27:00 - pierwsze polecenie do odołania BEZ ODLICZENIA,

17:35:00 - Kolejne 

17:52:00 - "Pedał je***y od razu mi bana daje."  - nawet nie ma opcji na skrócenie.

Cytat

15. Czas na wykonanie poleceń musi być odliczony, (jeżeli prowadzący nie odliczy, prowadzenie się nie liczy) wyjątkiem jest tylko i wyłącznie ZWYKŁY BEZRUCH.

Cytat

Obrażanie graczy (nick, czat, mikrofon, nazwa gangu itd): 1 Dzień - 1 Tydzień.

Rozumiem, że masz ciężko w życiu i musisz się wyżyć na serwerze, ale więcej tego nie rób tutaj, graj sobie tam gdzie możesz tak robić.

Edited by Lewatyw

Na dowód demko z mapy: http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1904162133-jail_aj_bananamuffin_nd.dem.zip

Akcja od 17:35 czasu demka. Nie odliczyłem jednego polecenia. Chciałbym zaznaczyć, że był to pierwszy błąd podczas mojego prowadzenia, nawet nie dostałem ostrzeżenia opierając się na regulaminie. Prawda jest taka, że wypowiadamy bardzo dużo słów w krótkim odstępie czasu i takie błahostki mogą nam umknąć, ale to nie jest powód, żeby specjalnie wyjść z terrarium i od razu mnie za to zbanować. Ewidentnie widać to na demku. Proszę o sprawdzenie i dokonanie dogłębnej analizy jak to wyglądało z perspektywy mojej i przeciętnego gracza. Nie zostawię tak tego. ;) 

A uważasz, że dlaczego Cie obraziłem? Sprowokowałeś mnie do tego, bez żadnego ostrzeżenia, upomnienia. Znam regulamin ale jest to czysta omyłka, która człowiekowi może się zdarzyć a nie z nieznajomości regulaminu.

I nie musisz mnie obrażać, pilnuj swojego życia. I to jest postawa admina? Wyganianie z serwera? Czuję się zażenowany. 

No właśnie. I od razu według taryfikatora, sugerując się, dałeś mi najwyższy wymiar kary, dlatego proszę o skrócenie bana. 

Edited by nunra

Guest Shōto

Obejrzałem całe demo, racja gracz @nunra nie odliczył poleceń do odwołania lecz, powiedział żebyś się ożywił @ Lewatyw to mogłeś to zrobić.. a nie odrazu wlepiać mu bana rozumiem regulamin, regulaminem ale gracz popełnił błąd i mówił "OŻYW SIĘ" gracza emocje wzięły i ciebie wyzwał. Według mnie przedłużenie bana aż do tygodnia jest za surową karą. Rozumiem max 2/3 dni.  Ode mnie decyzja pada jasna i prośba do ubt skrócie graczu @nunrabana do 2/3 dni.

Guest Shōto
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.