Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzień Dobry 

Chciałbym zaznaczyć, aby nie robic gownoburzy i nie zamykac tematu.

No to lecimy chce się dowiedzieć dlaczego admin (nie będę pisać nickow bo nie jest to skarga) od tak przerzucaja sobie graczy

do TT, odpowiedz "bo nikogo nie chce" nie interesuje mnie.Spełniamy regulamin

i również chcemy sobie pograć w CT, lecz admini maja inne zdanie.Nikogo z nas nie interesuje co Oni chcą,

bo każdy by coś chciał ale tego nie ma.Gram na Tym serwerze dłużej niż administracja i od jakiegoś czazsu

zaczęły się pojawiać takie właśnie sytuacje.Jaki podpunkt regulaminu pozwala na wyrzucenie od tak graczy?

Później wystepuja sytuacje jak skarga, ze nie wydal polecen przez minute bo ganiał po całej mapie terroryste a skarga zostaje

zamknieta bo był sam przecież w CT, ale nikt nie kazał mu wyrzucać ludzi z CT.

ZAPRASZAM DO WYPOWIADANIA SIE GRACZY/ADMINSTRACJE SERWERA JAK I FORUM :)

paczaj żeby gownoburzy nie było @ Titania @ Evi.

Moim zdaniem lekka prawda, bo w sumie niektorzy admini wyrzucają z ct bo chcą sami być ,bez przesady ,w regulaminie nawet tego nie ma ale to szczegół.

Edited by Blade. (see edit history)

Sam takie rzeczy robiłeś, teraz to potępiasz ? bez przesady wiem do kogo to jest ukierunkowane ale wtedy akurat nie potrzebowałem pomocy. A można zagrać na każdej innej mapie, to nie był grymas tylko grałem od początku sam i nie pasowało mi dojście kogokolwiek bo wiem że zakłóciłoby mi to moje prowadzenie. Jestem za tym żeby było wprowadzone do regulamin, zakaz czegoś takiego.

1 minutę temu, Perykles. napisał:

Sam takie rzeczy robiłeś, teraz to potępiasz ? bez przesady wiem do kogo to jest ukierunkowane ale wtedy akurat nie potrzebowałem pomocy. A można zagrać na każdej innej mapie, to nie był grymas tylko grałem od początku sam i nie pasowało mi dojście kogokolwiek bo wiem że zakłóciłoby mi to moje prowadzenie. Jestem za tym żeby było wprowadzone do regulamin, zakaz czegoś takiego.

1.Nigdy nie wy*******m nikogo od tak bo chciałem

2.To nie jest skarga (zaznaczyłem na wstępie) Ty jedynie mnie tylko zmotywowałeś do napisania tego, ponieważ nie tylko Ty to zrobiłeś.Miałem już to kiedyś napisać. :D

Nie wiem czy moje zdanie w ogóle będzie brane pod uwagę, ale osobiście nie jestem za tym, aby wyganiać

ogarnięte osoby, które chcą pomóc w CT, bo Wy tak chcecie(Wy-nie mam tu na myśli wszystkich).

W regulaminie jest jasno napisane 5TT-1CT.

Edited by Weronika (see edit history)

No to dzban doda coś o siebie. Czytając poprzednie wiadomości dochodzę do wniosku jak i mojej wypowiedzi iż były już takie skargi a niektórzy tak czy owak tak to robią. Dlatego najlepiej by było dodać nowy punkt regulaminu zakazujacy nie wyrzucać osób będących  w ct bezpodstawnie lub gdy admin/administracja chcą być sami. Pozdrawiam.

Ja również spotkałam się z taką sytuacją gdzie osoby z CT zostały wyrzucane do TT ale moim zdaniem nie warto wprowadzać coś do regulaminu gdzie JUŻ w tym regulaminie  jasno jest napisane 1CT na 5 TT wiec warto przestrzegac regulamin a gdy ktos nie bedzie z administracji tego przestrzegał wyciagac z tego jakies kary bo to nie o to chodzi zeby prowadzic sobie samemu i cos udowadniać. Pozdrawiam :)

Ja różnie uwazam ze nie ma sensu dodawac kolejny niepotrzebny punkt w regualmonie. Skoro takie zachowanie admi ow wystepuje na serwerze moze powinni zajac sie tym opiekunowie i dac im do zrozumoenia ze nie mozna tak robic?

Tak jak dwie Panie wcześniej napisaly jest w regulaminir 1CT na 5TT i tego sie trzymajmy :)

To i ja dodam parę słów, ogółem nie jestem za tym aby wyrzucać graczy jednakże jeżeli CT skacze sobie po mapie albo biega i prowokuje to mnie za przeproszeniem ch** strzela i takie osoby wyrzucam. Dlatego trzeba takie sytuacje też czasem brać pod uwagę. 

Powiem krótko ct jest otwarte dla każdego dla osoby która chce pomóc i poprowadzić kreatywnie. W regulaminie macie jasno napisane 5 TT na 1 CT wiec ADMINI NIE MACIE PRAWA WYRZUCAĆ NIKOGO z ct jeżeli ową pomoc chcę udzielić... Jeżeli Gracz nie będzie ogarniał to rozumiem. Ostatni raz widzę taką samowolkę jeżeli ktoś chce wejść do ct a jest sam admin nie macie ich wyrzucać tylko ich sprawdzić typu "Niech owy gracz poprowadzi jedną runde lub patrzcie jak ogarnia te ct czyli czy sobie lata po mapie nie pomagając przy tym prowadzącemu" Jeżeli owe sytuacje się powtórzą  proszę o skontaktowanie się ze mną na pw. Wyniosę dla danego admina konsekwencje. 

Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.