Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick z serwera: JJayCob
Imię: Kuba :)
Opisz siebie:Zacznijmy - Kuba - 16 latek z
 małego miasta położonego na Podkarpaciu.
Pasjonuję się informatyką oraz motoryzacją, po szkole gimnazjalnej zamierzam się wybrać do technikum informatycznego,
 myślę że będzie to najlepsza opcja dla mnie. Jestem optymistą, patrzę na świat z przekonaniem że wszystko jest dla ludzi
 - każdy może dokonać tego czego będzie chciał... Jestem dość pozytywnym nastolatkiem, nie brakuje we mnie energii, 
nienawidzę siedzieć w bezruchu, po prostu takie coś mnie przytłacza. Sam w sobie jestem cierpliwy, pomocny, sumienny,
 potrafię się bardzo dobrze wywiązać z postawionego mi obowiązku. Nie lubię przegrywać, no ale takie porażki się zdarzają każdemu,
 po prostu jestem typem człowieka który będzie stał na swoim i w żadnym przypadku się nie podda. Staram się zawsze podporządkować osobom,
które mają więcej doświadczenia, wiem że ta osoba zazwyczaj będzie miała rację. 
Dlaczego chcesz otrzymać pomocnika?:Myślę że będę idealną osobą na te stanowisko - stanowisko Helper'a.
 Potrafię doskonale dogadać się z graczem jak i z administracją,
 a jest to jedna z najważniejszych pewnie cech których szukają administratorzy. 
Potrafię szybko rozwiązać konflikt, problem. Myślę że jestem idealną osobą na to stanowisko, 
lecz to się okaże po akceptacji mojego podania, jeśli tak w ogóle się stanie
Jak długo grasz na serwerze?: gram od dzisiaj, ponieważ dopiero teraz znalazłem ten serwer, ale zmieni się to, będe grał okolo 4/5 godzin dziennie, weekendy 6-8h
Swoja ocena zarządzania serwerem minecraft: Miałem w swoim życiu 6 serwerów, z czego na jednym gralo około 40 os. Jestem bardzo doświadczony w pisaniu skryptów, pluginach, jak i komendach
Przeczytałeś/as regulamin? : TAK
Czy posiadasz mikrofon?:TAK
Czy posiadasz TeamSpeak3?: TAK
Czy posiadasz discorda?:TAK (używam tylko dc ale ts3 posiadam) ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.