Jump to content

[Przyjęty] Podanie o Admina Basebulider #2

Dzwiek
 Share

Recommended Posts

Wymagania:

• minimum 16 lat * +
  • granie na serwerze minimum od tygodnia * +
  • przegrane 20h na serwerze * +
  • mikrofon +
  • doświadczenie związane z modyfikacją Base Builder * +
  • kultura osobista +
  • umiejętność zbudowania kampy w czasie budowania ** +
  • płacenie comiesięcznej składki (6,15 zł SMS, 5 zł PSC, PRZELEW) * +

Wzór:

Nick w grze: Dzwiek

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Dzwiek/91.224.117.107:27015/

Steam / NON STEAM: Steam http://steamcommunity.com/id/FANNEO

Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Bulider: Mam nie najgorsze ponieważ nie raz pełniłem tą posadę i się spisywałem niestety ale Shawins'a gów.. to obcchodzi tak jak mi na steam napisał ale co mi tam napiszę tu xD na jednym z basebulider w miesiąc miałem ponad 300godzin na serwerze więc tu będzie tak samo z aktywnością napewno żle nie będzie na serwerze bo basebulider na mój najlepszy mod kocham go i będę kochał nigdy w to nie przestanę grać na basebulider gram od 2009roku czyli jak miałem 10 lat pamiętam jak przez mikro się darłem i ludzi denerwowałem xD to były czasy a teraz praca szkoła i dziewczyna szybko to zleciało ehh wspomnienia :D potrafię bardzo dobre kampy budować surftrap kibel hs z zbuowanymi przeszkodami oraz nie xD potrafię zrobić jeszcze kilka innych kamp ale niestety nie pamiętam nazw :)

Staż na serwerze: Prawie 2 tygodnie

Znajomość AMXX 1/10: Myślę że 7/8 oczywiście chodzi mi o amxx admina a nie do ftp :D , ftp myślę że to będzie 6 a 7 ogarniam tam trochę pluginy oraz potrafię również je tworzyć.

Jakie kampy potrafisz zbudować?: Potrafię zbudować Kibel,darka z 14 szyn, zwykłą kampę z przeszkodami i jescze kilka kamp ale nie pamiętam nazwy :/

Składka (Tak/Nie): tak ale po wypłacie czyli pod koniec miesiąca.

Mikrofon (Tak/Nie) : Tak.

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarnięty tak wiem skromny ja xD posiadam mikrofon oraz mutację , mam steam , posiadam na serwerze ponad 20godzin , płacenie składek, amxx ogarniam bardzo dobrze , kampy potrafię zrobić i to trochę tego jest moja ulubiona kampa to zbugowana co nikt prawie nie wejdzie :) wiek jest mój nie najgorszy a dojrzałość też czasami mi odbija ale w dobrym sensie i można się pośmiać że mną myślę że to tyle.

1. Nick w grze:
2. Wiek:
3. Link do GT:
4. STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity):
5. Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder:
6. Staż na serwerze:
7. Znajomość AMXX(1-10):
8. Jakie kampy potrafisz zbudować?:
9. Składka (Tak/Nie):
10. Mikrofon (Tak/Nie):
11. Dlaczego ty:
12. Kontakt:

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.