Jump to content

Skarga na Exponiw'a

Norbert
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Fr3sh.

Nick gracza/admina: @ Exponiw

Opis sytuacji: Był bezruch do odwołania, odwołał i dał bezruch. W momencie, w którym powiedział bezruch wyskoczyłem i siłą rozpędu poleciałem do przodu. CT mnie zabił ;x

IP/SID: Strażnik, SID'a mogę dać, ale to ns ;x  "Exponiw" 107 STEAM_1:0:77085586

Data i czas zdarzenia: ok 10:04

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1904150940-jail_armageddon.dem.zip

Czasówka:

22:40 wystarczy i do 23:00

@ Exponiw Mówiłem Ci, że FK a ty nie. Po dłuższej próbie mojego wyjaśnienia powiedziałeś pisz skargę, więc pisze ;x

• Owner

Z mojego doświadczenia się wypowiem, nie lepiej było wyjaśnić tej sytuacji na serwerze? Zwłaszcza że macie interadminvoice lub u@ albo z opiekunem na ts3? Niż pisać skargi admin na admina? (Tak wiem sam tak pisałem i moglem jednak na ts3 to wyjasnic). Tak wiem będzie warn ale no musiałem xD

//edit

@ Exponiw Ale ja skargi nie pisałem haha

1 minutę temu, Lasik napisał:

Z mojego doświadczenia się wypowiem, nie lepiej było wyjaśnić tej sytuacji na serwerze? Zwłaszcza że macie interadminvoice lub u@ albo z opiekunem na ts3? Niż pisać skargi admin na admina? (Tak wiem sam tak pisałem i moglem jednak na ts3 to wyjasnic). Tak wiem będzie warn ale no musiałem xD

Nie ja od razu po zabiciu napisałem na u@FK idę pisac skargę, po czym pisać na ogólnym ze idzie pisać na mnie skarge :) Potem na innej mapie: u@nie płacz, więc no.

Nie powiedziałem idź pisać skarge typie xD Sam to napisałeś. Mówiłem, że to nie FK bo sobie leciałes na spadochronie a to jest ruch

I przeczytaj regulamin, bo mówić każdemu, że podczas gdy jest bezruch do odwołania i na 1 reakcji skoczy to nie może go zabić to chyba błąd :)

Guest Shōto

@ Fr3sh. gdy strażnik prowadzący odwołał bezruch powiedział bezruch nie musiał tego odliczać. Gdy padła komenda bezruch ty jeszcze biegłeś gdzie mogłeś się zatrzymać wiec skarga jest nie słuszna. Kolejna wytyczna dla ciebie i DLA KAŻDEGO ADMINA  jeszcze raz zobaczę skargę admin na admina to jaja po urywam jeżeli już macie jakieś spięcia to albo wyjaśniacie to na u@, pw lub piszecie do mnie lub @ Sceptyk.. 

Guest Shōto
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.