Jump to content

Pochwała dla gracza

RUSEK PIETRUSEK
 Share

Recommended Posts

12 godzin temu, Saszko Weblin. napisał:

Dobrze wiedzieć, że TeKa jednak żyje. Swoją drogą, skoro nie grał kilka miesięcy, to teraz będzie musiał się trochę "wyżyć", także, macie załatwione lanie na kolejne kilka miesięcy, bez przerwy.

Dokładnie o tym samym pomyślałem jak go zobaczyłem na serwerze. Czyli wychodzi na to że nasza boża żałoba nie była konieczna i Rafi naprawdę się nie przekręcił. Szkoda tylko że nam nie składali pochwał za robienie zabawnej atmosfery na serwerze kilka miesięcy temu. Chyba, że tylko nas śmieszyły małpie i świńskie odgłosy, boże cytaty, pocieranie jajami o mikrofon przez Janusza, polowania na miszczuki, boże piosenki i oczywiście Czajniczek xD

Edited by Guest

1 godzinę temu, Miuoszek napisał:

Dokładnie o tym samym pomyślałem jak go zobaczyłem na serwerze. Czyli wychodzi na to że nasza boża żałoba nie była konieczna i Rafi naprawdę się nie przekręcił. Szkoda tylko że nam nie składali pochwał za robienie zabawnej atmosfery na serwerze kilka miesięcy temu. Chyba, że tylko nas śmieszyły małpie i świńskie odgłosy, boże cytaty, pocieranie jajami o mikrofon przez Janusza, polowania na miszczuki, boże piosenki i oczywiście Czajniczek xD

Żałoba była konieczna, tak samo jak konieczna była żałoba po asterce bożej na szkolnej. Więc można by powiedzieć, że teka to trochę taka asterka boża. 
Kilka miesięcy temu, była inna ekipa i inny humor. Był to prawdziwy humor Choroszczański, który nie przez każdego jest rozumiany, bo nie każdy jest wtajemniczony w Belweder na Szkolnej. 
A co do czajniczka, naprawdę, ten człowiek to geniusz. Nikt nigdy tyle łez ze mnie nie wycisnął co ten człowiek. Naprawdę, płakałem wiele razy. Nie było minuty żebym go nie prowokował do odezwania się przez mikro. A gdy już tylko to zrobił, łzy śmiechu lały się strumieniami. Niesamowita osobistość, dobry człowiek.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.