Jump to content

Przesadzony Komandos, Samonaprowadzające


Dżordż Żukow
 Share

Recommended Posts

Rozumiem, że Komandos dostał cooldowna, jednak to i tak teoretycznie nic nie robi. Na niektórych mapkach gwałcąc "e" po chwili może znajdywać się na drugim końcu mapki, przez co ma bardzo ułatwioną rozgrywkę. Jest zbyt szybki, wystrzeliwując cały magazynek trzeba liczyć na hs przez to, że potrafi unikać strzały. Czy zostanie coś zrobione w tej kwestii? Widząc takiego TeKe/Snejka/Ruska/trzeciego, którzy akurat potrafią grać tą klasą, z niektórymi perkami są w stanie wybić dobre pół drużyny, niespełna po 20-30 sekundach od rozpoczęcia rozgrywki, przez co dość często nie ma nawet 15 osób. Dodatkowo chciałbym wspomnieć, że zbyt szybko leci im exp (ostatnio uderzając raz 100lvl na betonie wbiło mi na komandosie 10->12lvl - co jest tak naprawdę śmieszne). Zachęcam do rozmowy, tylko nie piszcie, że jak dostanie nerfa to nikt tym nie będzie grał, ludzie zawsze będą grali klasami którymi nikt nie gra, by pokazać skilla. 

Kolejnym problemem jest perk Wyposażenia elitarnego wsparcia, który nie ma czasowej blokady jaką posiada Wyposażenie wsparcia. Możliwe jest wystrzelenie wszystkich rakietek jakie mamy, jedna po drugiej. 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze mówicie ale jak wspomniał @VarragRuuushk trzeba umieć nim grać a dotychczas tylko ja, Teka, sNaKe i jauas. Ale można mu zabrać niewidke. A co do rakietek już był temat, to jest teraz jeden ze słabszych perków (z tych syfów gdzie się kupuje perki i się spamuje do czegoś dobrego) to niech przynajmniej ma ten brak cooldowna bo i tak wolno lecą i mało dmg zadają.

Link to comment
Share on other sites

@ DalmatyńczykMordo ale popatrz na takiego TeKe, którego prawie nie widać wziąłem lewitera i spokojnie go zabijałem tylko, że większość poprostu go nie widzi. Teleport mniejsza wejdź na specta i zobacz jak on gra i ja tu się nie gra pod teleport tylko "skakanko" kto gra ten wie na co to mówie.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Też się wypowiem bo również z wami pogrywam na serwerze. Moim zdaniem nie jest to ani przesadzone ani za słabe. Klasa jest zrównoważona, lecz jest jedno ale. Mianowicie, już pisałem na ten temat i się powtórzę - 20% to jest Klasa którą gramy, natomiast 80% to są umiejętności Gracza. Gram z wami, wiem jak to wygląda. Ja nie widzę problemu że Teka czy inny gracz pogrywa komandosem bo daję sobie z nimi radę. Po za tym, grając z Lepszym stajemy się Lepszym. Jak dla mnie to można mu zablokować "moduł odrzutowy" itp. perki. Czekam na wypowiedzi jeszcze innych graczy :)

 

Pozdrawiam VV.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, [V]ice[V]ersa napisał:

Klasa jest zrównoważona, lecz jest jedno ale. Mianowicie, już pisałem na ten temat i się powtórzę - 20% to jest Klasa którą gramy, natomiast 80% to są umiejętności Gracza. Gram z wami, wiem jak to wygląda. Ja nie widzę problemu że Teka czy inny gracz pogrywa komandosem bo daję sobie z nimi radę. Po za tym, grając z Lepszym stajemy się Lepszym. 

 

Jest to niewielki nonsens. Nie twierdzę, że umiem/nie umiem grać. Jednak przy szybkości komandosa na otwartym teranie jest go bardzo ciężko trafić, trzeba też się rozglądać czy nie używa teleportów, przez co zaraz może Nas zabić od tyłu. Nawet komandorem nie można tak szybko wbijać lvl jak Komandosem, przez co na starcie ma już dużą przewagę. Nawet jak ktoś nie potrafi tym grać, kampiąc na pewno zabije kilka osób - lvl rośnie, przez co zwiększają się punkty statystyk, dobicie 40lvl na kampieniu to chwila, a wtedy dochodzi teleport. 

Link to comment
Share on other sites

Wywalcie komandosa to będziemy grali innymi klasami. Zamiast robić komandosem 50 fragów i 20 zgonów nasze staty będą w okolicach 100 fragów i 5 dedów. Serio dla mnie żaden ból zmienić klasę na powiedzmy ciężkiego wbić na szybko pierwszy awans i z platynami być nieśmiertelnym(nie będę tu wspominał o przesadzonym predatorze nawet). Przypuszczam że tak jest w przypadku każdego co gra komando umie skakać i ma 100lv+ xD Ja tam wchodzę na serwer co jakiś czas sobie poskakać i się świetnie bawię grając komandosem. Padam sporo ale przynajmniej mi się nie nudzi gra po 3 dniach tak jak to było gdy grałem sanitariuszem lub predatorem czy ciężkim i zabijałem wszystkich wokół.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Przykład z wczoraj z mapy dust2002, rozpoczyna się runda jestem w teamie tt w ct gra teka, rusza ledwo dupsko z miejsca zrespienia mija może 4 sekundy i cyk kosa w plecy bo Teka jak Aladyn popierdala.. I teraz powiedzcie Mi czy to jest normalne?  Niedość że jest słabo widoczny to gdy tak leci jakby miał ADHD to go Kurwa wręcz nie widać. Tyle ode mnie 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 15.04.2019 o 07:19, Janusz z 201 napisał:

Przykład z wczoraj z mapy dust2002, rozpoczyna się runda jestem w teamie tt w ct gra teka, rusza ledwo dupsko z miejsca zrespienia mija może 4 sekundy i cyk kosa w plecy 

To ja dodam przykład sprzed chwili, gdzie na tej samej mapce Rusek z betonem będąc w CT i gwałcąc "e" momentalnie był u Nas na respie. Mapę wcześniej było 30 osób, kilka rund na tym duście i liczba momentalnie spadła do 15. Dodam również, że taki komandos który ma w zapasie beton jest ciężki do zabicia 1 vs 1, dochodzą mu jeszcze uniki+szybkość. Nie wiem jak to jest z atutami, czy Powłoka Pancernika działa na Komandosie, jednak jeśli tak, to połączenie Komandos+Beton+Powłoka jest nieśmiertelny. 

 

Liczę na jakiś sensowny odzew z góry, ponieważ w ostatnim czasie gdy coraz więcej osób gra tym gównem, tak szybko jak wchodzę do gry - tak szybko wychodzę, ponieważ taka gra jest bez balansu, a umiejętności się nie liczą.

Link to comment
Share on other sites

Wypowiem się kolejny raz tak jak @ Miuoszek też mam taką sytację gram komandosem mam staty 60-13.

Gram ciężkim i nagle nawet na małym lvlu mogę zrobić 100+ i 15+/- dedów co to za sens. Albo ostatnio na de_dust grałem komandosem only deagle i zrobiłem niesamowite staty bez teleportu, bez kosy oraz bez perku dodającego dmg. Jaką klasą bym nie grał i tak ludzie płaczą. Wbiłem 100lvl rewolwerowiec miałem 4 strzały i każdego na hita...

Co prawda można dać 7-8sek. blokady po rozpoczęciu rundy.

@Dżordż Żukow wypowiem się do ciebie po 1 nie "gwałce E" tylko klikam raz zapytajcie się @Sysol nieraz widzi jak gram więc wie, że zabijam z łatwością bez teleportu.

Oraz wspomnę słowa @VarragRuuushk na jakiejś tam mapie grał rusherem i po użyciu E biegł tyle co ja na "skakanku".

Tyle w temacie nie ma co nerfić bo będzie większy płacz jak se będę grać ciężkim od 40lvl i będzie pusty serwer po 10 minutach.

Albo poprostu dodać mu jeszcze 1 skok i zrobić z tego premkę.

Edited by RUSEK PIETRUSEK
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.