Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rozumiem, że Komandos dostał cooldowna, jednak to i tak teoretycznie nic nie robi. Na niektórych mapkach gwałcąc "e" po chwili może znajdywać się na drugim końcu mapki, przez co ma bardzo ułatwioną rozgrywkę. Jest zbyt szybki, wystrzeliwując cały magazynek trzeba liczyć na hs przez to, że potrafi unikać strzały. Czy zostanie coś zrobione w tej kwestii? Widząc takiego TeKe/Snejka/Ruska/trzeciego, którzy akurat potrafią grać tą klasą, z niektórymi perkami są w stanie wybić dobre pół drużyny, niespełna po 20-30 sekundach od rozpoczęcia rozgrywki, przez co dość często nie ma nawet 15 osób. Dodatkowo chciałbym wspomnieć, że zbyt szybko leci im exp (ostatnio uderzając raz 100lvl na betonie wbiło mi na komandosie 10->12lvl - co jest tak naprawdę śmieszne). Zachęcam do rozmowy, tylko nie piszcie, że jak dostanie nerfa to nikt tym nie będzie grał, ludzie zawsze będą grali klasami którymi nikt nie gra, by pokazać skilla. 

Kolejnym problemem jest perk Wyposażenia elitarnego wsparcia, który nie ma czasowej blokady jaką posiada Wyposażenie wsparcia. Możliwe jest wystrzelenie wszystkich rakietek jakie mamy, jedna po drugiej. 

Dobrze mówicie ale jak wspomniał @VarragRuuushk trzeba umieć nim grać a dotychczas tylko ja, Teka, sNaKe i jauas. Ale można mu zabrać niewidke. A co do rakietek już był temat, to jest teraz jeden ze słabszych perków (z tych syfów gdzie się kupuje perki i się spamuje do czegoś dobrego) to niech przynajmniej ma ten brak cooldowna bo i tak wolno lecą i mało dmg zadają.

@ DalmatyńczykMordo ale popatrz na takiego TeKe, którego prawie nie widać wziąłem lewitera i spokojnie go zabijałem tylko, że większość poprostu go nie widzi. Teleport mniejsza wejdź na specta i zobacz jak on gra i ja tu się nie gra pod teleport tylko "skakanko" kto gra ten wie na co to mówie.

Komandos... Teleport + moduł hmm Kubica chciałby tak za*********ć Jak ten Komandos na codzie.. Bardzo przesadzona klasa na tle innych klach, Jak ktoś nie stanie pod ścianą i nie trafi głowy to może sobie już odpuścić walkę... 

ja to ujmę inaczej: teleport nie jest taki mocny jak i ta niewidka, problemem jest tzw,, skakanko". Po prostu  zablokować opcję kupienia 3 skoków. lub zwiększyć jej koszt jak swego czasu aBh.

Witam

Też się wypowiem bo również z wami pogrywam na serwerze. Moim zdaniem nie jest to ani przesadzone ani za słabe. Klasa jest zrównoważona, lecz jest jedno ale. Mianowicie, już pisałem na ten temat i się powtórzę - 20% to jest Klasa którą gramy, natomiast 80% to są umiejętności Gracza. Gram z wami, wiem jak to wygląda. Ja nie widzę problemu że Teka czy inny gracz pogrywa komandosem bo daję sobie z nimi radę. Po za tym, grając z Lepszym stajemy się Lepszym. Jak dla mnie to można mu zablokować "moduł odrzutowy" itp. perki. Czekam na wypowiedzi jeszcze innych graczy :)

Pozdrawiam VV.

2 godziny temu, [V]ice[V]ersa napisał:

Klasa jest zrównoważona, lecz jest jedno ale. Mianowicie, już pisałem na ten temat i się powtórzę - 20% to jest Klasa którą gramy, natomiast 80% to są umiejętności Gracza. Gram z wami, wiem jak to wygląda. Ja nie widzę problemu że Teka czy inny gracz pogrywa komandosem bo daję sobie z nimi radę. Po za tym, grając z Lepszym stajemy się Lepszym. 

Jest to niewielki nonsens. Nie twierdzę, że umiem/nie umiem grać. Jednak przy szybkości komandosa na otwartym teranie jest go bardzo ciężko trafić, trzeba też się rozglądać czy nie używa teleportów, przez co zaraz może Nas zabić od tyłu. Nawet komandorem nie można tak szybko wbijać lvl jak Komandosem, przez co na starcie ma już dużą przewagę. Nawet jak ktoś nie potrafi tym grać, kampiąc na pewno zabije kilka osób - lvl rośnie, przez co zwiększają się punkty statystyk, dobicie 40lvl na kampieniu to chwila, a wtedy dochodzi teleport. 

Wywalcie komandosa to będziemy grali innymi klasami. Zamiast robić komandosem 50 fragów i 20 zgonów nasze staty będą w okolicach 100 fragów i 5 dedów. Serio dla mnie żaden ból zmienić klasę na powiedzmy ciężkiego wbić na szybko pierwszy awans i z platynami być nieśmiertelnym(nie będę tu wspominał o przesadzonym predatorze nawet). Przypuszczam że tak jest w przypadku każdego co gra komando umie skakać i ma 100lv+ xD Ja tam wchodzę na serwer co jakiś czas sobie poskakać i się świetnie bawię grając komandosem. Padam sporo ale przynajmniej mi się nie nudzi gra po 3 dniach tak jak to było gdy grałem sanitariuszem lub predatorem czy ciężkim i zabijałem wszystkich wokół.

Edited by Miuoszek (see edit history)

Przykład z wczoraj z mapy dust2002, rozpoczyna się runda jestem w teamie tt w ct gra teka, rusza ledwo dupsko z miejsca zrespienia mija może 4 sekundy i cyk kosa w plecy bo Teka jak Aladyn popierdala.. I teraz powiedzcie Mi czy to jest normalne?  Niedość że jest słabo widoczny to gdy tak leci jakby miał ADHD to go Kurwa wręcz nie widać. Tyle ode mnie 

W dniu 15.04.2019 o 07:19, Janusz z 201 napisał:

Przykład z wczoraj z mapy dust2002, rozpoczyna się runda jestem w teamie tt w ct gra teka, rusza ledwo dupsko z miejsca zrespienia mija może 4 sekundy i cyk kosa w plecy 

To ja dodam przykład sprzed chwili, gdzie na tej samej mapce Rusek z betonem będąc w CT i gwałcąc "e" momentalnie był u Nas na respie. Mapę wcześniej było 30 osób, kilka rund na tym duście i liczba momentalnie spadła do 15. Dodam również, że taki komandos który ma w zapasie beton jest ciężki do zabicia 1 vs 1, dochodzą mu jeszcze uniki+szybkość. Nie wiem jak to jest z atutami, czy Powłoka Pancernika działa na Komandosie, jednak jeśli tak, to połączenie Komandos+Beton+Powłoka jest nieśmiertelny. 

Liczę na jakiś sensowny odzew z góry, ponieważ w ostatnim czasie gdy coraz więcej osób gra tym gównem, tak szybko jak wchodzę do gry - tak szybko wychodzę, ponieważ taka gra jest bez balansu, a umiejętności się nie liczą.

Wypowiem się kolejny raz tak jak @ Miuoszek też mam taką sytację gram komandosem mam staty 60-13.

Gram ciężkim i nagle nawet na małym lvlu mogę zrobić 100+ i 15+/- dedów co to za sens. Albo ostatnio na de_dust grałem komandosem only deagle i zrobiłem niesamowite staty bez teleportu, bez kosy oraz bez perku dodającego dmg. Jaką klasą bym nie grał i tak ludzie płaczą. Wbiłem 100lvl rewolwerowiec miałem 4 strzały i każdego na hita...

Co prawda można dać 7-8sek. blokady po rozpoczęciu rundy.

@Dżordż Żukow wypowiem się do ciebie po 1 nie "gwałce E" tylko klikam raz zapytajcie się @Sysol nieraz widzi jak gram więc wie, że zabijam z łatwością bez teleportu.

Oraz wspomnę słowa @VarragRuuushk na jakiejś tam mapie grał rusherem i po użyciu E biegł tyle co ja na "skakanku".

Tyle w temacie nie ma co nerfić bo będzie większy płacz jak se będę grać ciężkim od 40lvl i będzie pusty serwer po 10 minutach.

Albo poprostu dodać mu jeszcze 1 skok i zrobić z tego premkę.

Edited by RUSEK PIETRUSEK (see edit history)

Po 3 dniach gry, po kilka map dziennie stwierdzam, że gra na tym serwerze nie ma sensu, odkąd komandos stał się tak mocną klasą. Exp niby zmieniony z tego co mówią, lecz to jest niezauważalne. Dawniej gra na tym serwerze była o wiele przyjemniejsza, a dzisiaj? Nie ma strzelania, wejdzie ci tym komandosem, niewidzialny, teleportuje się, połowe pocisków blokuje, kondycji tyle, że nie da się nawet odskoczyć ni nic. Wybija praktycznie całą drużynę.  Zrobiliście nindżę na tym serwerze i serwer świeci pustkami, a ile jest zdenerwowania wśród graczy przez tego komandosa, to nie wspomnę.
Wszedłem teraz sobie postrzelać, ale nawet pocisku nie wystrzeliłem, bo chwila po rozpoczęciu rundy leże z kosą w plecach. 

Thomas nie słucha w ogole co mu ludzie mówią i piszą. Jak opiekun, który gra max godzinę w miesiącu może wiedzieć czy zmiany na serwerze są dobre? To GT Thomasa https://www.gametracker.com/player/Thomas/145.239.17.241:27015/  0 minut w ciągu tygodnia. Pograj sobie Thomas przynajmniej godzinę dziennie ( tyle ile przeciętny gracz - i postaw się na miejscu przeciętnego gracza) podczas gry kiedy grają komandosy to może coś zrozumiesz. 

Serwer jest od tych zmian beznadziejny, przykro to pisać po kilku latach gry, ale taka jest prawda.

Edit: Ale Vicek bzdury wypisujesz :D

Edit2: Rusek pietrusek, przecież ty jak grasz zwykłą klasą to po dwóch/trzech dedach zmieniasz klasę na komandosa i tyle twojej gry normalnymi klasami XD

Edited by Saszko Weblin.
do viceversa i do rusek (see edit history)

@ Saszko Weblin. Zmieniam na komandosa, ponieważ już są wyspkie lvl. A ciężkim co robiłem ? Nie było mnie w topce i w przeciągu tygodnia wbiłem top1 mam ssy 115-21 to moim zdaniem nie jest mało. A komanodsem sam zobacz robię max 80 killi to wiesz.

Lecz jednak jestem za zdaniem ludzi wywalić komandosa bo wchodząc na serwer z 8vs8 nagle jest 3vs3 (dzisiaj mapa de_new2x2)

Edited by RUSEK PIETRUSEK (see edit history)

Wracajac do serwere po roku nie grania w 1.6 (na jakis czas bawilem sie w globala) nie rozumiem tej zmiany dla komandosa.

Malo ze komandosa nie slychac tez tez moze sie teleportowac przez cala mape co przez niewidke nawet czasami nie widac.

Ja tutaj widze 2 klasy w 1, ninja i komandos

Komandos niech ma kose deagla i cicho biegi, jesli chca trzymac teleport to juz powinna byc inna klasa.

Na przyklad jak powiedzialem z klasa ninja, niech ma kose, teleport i niewidke, ale ta niewidka powinna tez miec jakas metode ktora gracz wie ze ktos sie teleportowal. Cos w stylu jakiegos glosu dodanego gdzie gracz sie teleportuje.

W tym momencie sam nie raz widze jak w serwerze jest z 20 osob co spada do 8 bo paru komandosow przyszlo i nikomu sie nie chce grac.

Ale meksyk zrobiliście xD

Komandos jest sam w sobie dobry kiedyś już była debata, nad nim dokłądnie rok temu niżęj macie podobną zawartość. "Pomyślimy i zrobimy tak żeby było dobrze, o to się nie bójta!" @ d0naciakto żeś zrobił rzeźnika a nie komandosa. 

Ja mam taką propozycję jeżeli usuniecie ten teleport to będzie tak jak dawniej czyli, jak dale mnie klasa i tak sama w sobie mocna no ale niewielu graczy będzie nią wtedy grać bo to też trzeba potrafić. Mi się wydaje żeby usunąć ten teleport a dać mu moduł, klasa nie będzie wtedy  w 2 sekundy dostawać się na respa przeciwnika mając  40 lvl (oczywiście to już zależy jaką dacie siłe wyrzutu modułu) nie będzie ona ani za mocna ani za słaba ponieważ nie ucierpi to zbytnio na mobilności klasy ani jej nie zniweluje do statusu mało grywalnej klasy, a doświadczeni gracze sobie poradzą. Wydaje mi się że wtedy komandos straci troche na popularności i nie będzie to knife-strike, a co za tym idzie serwer powróci do dawnej świetności (chyba). Przed teleportem nie dało się uciec ponieważ tp odrazu był za plecy a co za tym idzie nie było jak przed tym uciec z modułem myśle będzie troche innaczej bo musi on przecież do nas dolecieć a nim to się stanie to mamy szansę go zabić bądź uciec na bok przed modułem, piszcie co sądzicie na ta propozycję.