Jump to content

Pokazywanie obrażeń (2.0)

tsu
 Share

Recommended Posts

Witam, 
wraz z ostatnim postem Akumy chciałbym ponownie poruszyć propozycję usunięcia pokazywania obrażeń podczas trafiania przeciwników. Poprzedni opiekun serwera (chyba) zamykając temat napisał, że obecnie (ponad pół roku temu) nie widział sensu w usunięciu tego pluginu. Temat został wyczerpany przez osoby z poprzedniego tematu, a także przedstawili oni argumenty. Moim argumentem jest to, że obecnie ludzie skanują randomowe miejsca na całej mapie i w momencie, gdy tylko zauważą, że wyskakują im numerki na środku ekranu, to zaczynają cały czas strzelać przez tę ścianę. Znajdą się eksperci, którzy napiszą, że to normalne i lepsi gracze tak robią, wiem i znam grę na ESLu z własnego doświadczenia kilka lat wstecz, więc jestem tego świadom. Natomiast gramy na FFA i może 20% graczy co najwyżej grała MIXa, gdzie takie rzeczy się dzieją, a reszta to niedzielni gracze. Nikt nie zauważy większej różnicy, a jedynie wpłynie na podniesienie poziomu na serwerze oraz polepszenie gry oraz możliwości Terrorystów na niektórych mapach (patrz. Nuke - papier, Inferno).

Po więcej odsyłam do poprzedniego tematu tutaj: ODNOŚNIK

Edited by tsu

Wallhack fire 

Tutaj skłaniałem się, aby zostało tak jak jest, ale myśle, że dojdziemy do kompromisu. Na dniach przetestujemy plugin który umożliwi wyłącznie wallhack fire, ale zabrane hp przy widocznym modelu będzie dalej widoczne, teraz jest to niemożliwe (on/off). Także tej zmiany oczekujcie na dniach. :)  Uznaje za zaakceptowany.  Temat odświeżcie za jakiś czas jeśli wam się nie/spodoba. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.