Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015
Sign in to follow this  
M4A1

Na ziemi istnieje piekło! - trzy najbardziej przerażające miejsca na ziemi.

Recommended Posts

"Piekło możemy uznać jako chaos zrodzony przez człowieka na ziemi, ale również krzywdę innych ludzi wobec siebie. 

Ludzie sami robią piekło sobie i innym. Powodują większość tego, co złe na świecie.  

Donator

Ciekawy temat poruszyłas z tych wszystkich miejsc słyszałem a nawet oglądałem film Las samobójców, oglądałem również kilka dokumentów na temat Lasu samobójców o reszcie muszę poczytać więcej bo są to ciekawe informacje. 

Idąc dalej myślę, że piekło na ziemi robią tylko i wyłącznie ludzie. Można tutaj wiele wymieniać ale nie ma to sensu, warto na pewno wspomnieć o wojnach które wybuchly przez podziały terytorialne czy po prostu przez chęć władzy. Cierpią niewinni i tak to wygląda. Wszystko co złe zawdzięczamy tylko i wyłącznie człowiekowi. 

Dziwię się, że jest tak małe zainteresowanie tym tematem bo jest na prawdę mocny i można było by tutaj sporo podyskutować. 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Polecam:

Jako dodatek do artykułu, plus ;) 

O povegli jakiś czas temu oglądałem film jednego z twórców na YT który zajmuje się tzw. Urbexem. Spędził on tam noc i zwiedzał cały szpital.

Jako że mi się to spodobało to podeślę wam tutaj link może was też zainteresuje. 

Link do Filmu.

Miejsca mają swoją historię co dodaje im uroku, a poznanie ich tajemnic dla wielu osób jest bardzo istotne.

Sam artykuł jak zwykle na wysokim poziomie i nie ma się do czego przyczepić.

Czekam na kolejne artykuły tego typu :) 

A plusik poleciał już dawno.

Słyszałam tylko o Lesie Samobójców z filmów na YouTub`e.

O Kaplicy czaszek i poczekalni śmierci w ogóle nie słyszałam, muszę poczytać na ten temat.

Artykuł sam w sobie ciekawy i dobry! Czekam na następną część! :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.