Jump to content

Odnośnie bana

Protector
 Share

Recommended Posts

Ja rozumiem, że tutaj głównie administracją są dzieci (widać po awatarach),  ale nie mam pojęcia za co dostałem bana już nie wspominając o tym, że nie dacie chwili mi się wypowiedzieć odnosząc się tego poniższego wątku:

Ban dostałem niesłusznie, nie przeszkadzałem nikomu w grze, ban dostałem bo poprostu nie podobam się pewnej, nowej admince. Hehe to dziwne, bo gram tu już od długiego czasu i nie było jakoś ze mną problemu. To,że macie admina który uwielbia się wywyższać nie jest moim problemem tylko waszym. Proszę o zdjęcie niesłusznego bana.

Skoro po raz kolejny piszesz bezsensowną skargę czy odwołanie, bez jakiegokolwiek wzoru, bez jakichkolwiek dowodów, to proste, że nikt nie będzie traktować tego poważnie. 

Tym bardziej wchodzisz na aktywnym banie i udajesz greka, że ban przecież niesłuszny. Jeżeli uważasz, że admin się na Ciebie uwziął, to zgromadź odpowiednie dowody, naucz się stosować do panujących reguł i dopiero pisz skargę, bądź jeżeli posiadasz jakiekolwiek dowody zrób to teraz poprzez edycję posta z zastosowaniem się do wzoru:

Twój nick:

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:

Dokładny czas zdarzenia:

IP/STEAM_ID:

Opis sytuacji:

Dowód (demko/ss):

gzm6G9r.png

Jeśli dostałeś niesłusznego bana, to dlaczego nie poszedłeś z tym na forum? Tylko od razu wbiłeś z innego nicku na serwer? Wchodzenie na aktywnym banie jest karane banem permanentnym, a to już nieważne czy ban był słuszny czy nie. Twój błąd, bo wbiłeś na aktywnym banie. Dostałeś najpierw bana na nick Protector, a po chwili wbiłeś z innego nicku na ns z innym IP.  Wyższa administracja ma dostęp do IP, a więc śmiało mogą sprawdzić czy mówię prawdę. Ban zostaje, a tłumaczyć 21932173 razy nie będę :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.