Jump to content

Przechodzenie do przeciwnego teamu.

M O R D E R C A
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Zwracam się z prośbą do administracji o rozważenie przywrócenia zakazu przechodzenia graczy do przeciwnego teamu po wcześniejszym przerzuceniu przez PTB.

Do czego zmierzam...

Wyobraźmy sobie rozgrywkę na jednej ze znanych map jaką jest de_aztec.

Jak wiadomo, po stronie antyterrorystów gra się " o wiele łatwiej " ( tak wiem, zaraz znajdzie się jakiś hejter i powie, że terro też może ugrywać rundy jak się ma dobry team).

Niejednokrotnie się zdarzało, gdy ct kończyło mapę wynikiem "do zera".

Na serwerze wgrany jest plugin PTB, który ma za zadanie wyrównywać zespoły na podstawie zdobytych eliminacji( najlepszy gracz jednego teamu podmieniany jest z najgorszym graczem teamu przeciwnego). 

Niestety, wielu graczy ma to gdzieś i gdy tylko jest ku temu sposobność, wracają do poprzedniego teamu i dalej są nierówne składy. Mało tego, PTB jeszcze bardziej świruje, bo ten "najlepszy gracz" zespołu, który został przerzucony przez PTB i sam wrócił do pierwotnego teamu, nie jest brany pod uwagę przy kolejnych zamianach graczy.

Skutkiem ubocznym również staje się wychodzenie graczy z serwera, lub wchodzenie na SPECT w celu dołączenia do wygrywającej drużyny.

Zgadzam się, że powinien wrócić zakaz przechodzenia graczy do lepszego team. 

Osobiście mi nie przeszkadza w jakiej drużynie gram jak mnie tam wylosuje.

Boję się, że będzie masowe siedzenie graczy na spect, bo czekać będą na miejsce w ct :D

Ale znam graczy, którzy robią to notorycznie, żeby czasem w topce nie zlecieć to uciekają do ct.  (W tym miejscu pozdrawiam Murdocka i Kluska :laugh:)

Jeżeli miałoby to działać potrzeba  większej aktywności adminów aby wyłapywali takich ancymonów co lubią ucieczki :)

Ten temat już przerabialiśmy. Niestety nie wypaliło. Wielu nowych graczy nie miało wgl pojęcia dlaczego zostali wykopani/zbanowani. Byłaby to zmiana jak najbardziej na plus też jestem za nią, ale niestety nasza społeczność nie jest na to gotowa. :D 

Zrobimy to inaczej. Mam już pomysł jak temu zaradzić w dniu jutrzejszym będzie nowy punkt w regulaminie, ale nie tak drastyczny jak ostatnio. Uprzedzam, że nie wiem czy to też wypali więc bedzie duże prawdopodobieństwo wycofania się z pomysłu. 

(np. gracz celowo zmieniający drużynę do własnych potrzeb/zaburzanie wyrównania drużyn / kick)

Różnica polega na tym, że nie bedziemy reagować na dołączanie do drużyn w czasie rozgrzewki tylko po niej gdy ptb zacznie wyrównywać drużyny. (mysle ze mordercy chodziło własnie o to)

Propozycja została zaakceptowana!
Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.