Jump to content

Narkoman na odwyku.

Abrams
 Share

Recommended Posts

Witam,  piszę w sprawie problemu zapewne jednego z wielu, jakie wystąpiły po resecie serwera.

Mianowicie problem, który mnie dotyka jest związany z narkomanem:InfiniPOGGERS:. Pomimo ładowania wszystkich pkt. statystyk w inteligencje dmg. jaki zadaje się nie zmienia. Stale na poziomie 6hp/sec.

To tak pokrótce. Może osoba zajmująca się sprawami technicznymi będzie posiadała gdzieś config. sprzed resetu? 

Pozdrawiam cieplutko :D

10 godzin temu, Abrams napisał:

Może osoba zajmująca się sprawami technicznymi będzie posiadała gdzieś config. sprzed resetu? 

Jedyną opcją jest cofka serwera. A w związku z tym mogą wystąpić zażalenia do h@. Dlatego na starcie powiem @d0naciak do it.

Pozdrawiam $uper$eriaKa 

Narkoman do poprawy zdecydowanie. Nie interesuje mnie to, że truje po 6 bo tym nigdy nie grałem i grał nie będę ale za przeproszeniem wk*********e jest to spowolnienie które trzyma z 15 sekund i sie wtedy w ogóle biegać nie da a co dopiero skakać.

@Miuoszek Fakt te zatrzymywanie denerwuje ale wcześniej też zatrzmywało tylko że wiecej hp zabierało, na pewnym poziomie narkoman był jedną z najlepszych klas, dodanie do tego odpowiedniego perku + inteligencja ze sklepu to było przegięcie, teraz w/w klasa bije mało ale chyba kilka razy więcej lepiej aby tak zostało

Guest ACAB / POLAND 2

Jeżeli jest już mowa o narkusie, to mam pytanko :D mianowicie, czy byłaby możliwość skrócenia czasu ładowania truty na kosie, bo na małych mapach, zresztą na dużych też zdecydowanie za długo trwa to ładowanie :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.