Jump to content

Skarga na wszechobecne kolesiostwo

`VooFy
 Share

Recommended Posts

Witam.

Zacznę od tego, że nie chciałem, aby ten temat pojawił się na forum, ale znowu zostałem do tego zmuszony. @Sceptyk, jako opiekun nie wywiązuje się ze swoich obowiązków należycie. Admini na serwerze też oczywiście mają to wszystko gdzieś i siedzą razem na TS, tworząc kółko wzajemnej adoracji. Ja jestem tu tylko zwykłym graczem, więc jestem traktowany z góry, że nie mam nic do gadania. Od kilku dni proszę się o sprawdzenie mnie jak prowadzę na serwerze JailBreak. Opiekun @Sceptyk napisał żebym przeczytał regulamin, ponieważ jest nowy, więc to zrobiłem. Po przeczytaniu regulaminu napisał mi, że na następnej mapie wrzuci mnie do CT i sprawdzi, gdyż mam zakaz na CT. Jeżeli wszystko będzie w porządku to ten zakaz mi zdejmie. Jednak do niczego takiego nie doszło, po zmianie mapy napisał chamsko "zw" i wyszedł z serwera. Poszedł wtedy grać "mixa", gdzie w większości byli tam admini JB. Oczywiście @Bulaa23 też nic nie zrobił w tej kwestii i odpisał mi w prywatnej wiadomości: "Decyzje podjął inny opiekun więc ja nie mam nic do powiedzenia z nim rozmawiaj." No to dzisiaj spróbowałem dialogu, żeby dojść do jakiegoś, w końcu, załatwienia sprawy. Oczywiście zostałem odprawiony z kwitkiem i potraktowany równie beznadziejnie. Dodam jeszcze, że @Sceptyk napisał, że to @Bulaa23 podjął decyzję w sprawie mojego zakazu na CT. Czy to jest poważne traktowanie gracza? Jeden i drugi mają opiekuna, a nie potrafią się ze sobą dogadać? Po prostu, albo jeden z drugim kłamie, albo robią to celowo, choć nie wiem z czego to wynika. Opisałem tą całą sprawę jaka ma miejsce w skrócie, chciałbym porozmawiać z osobą, która potrafi rozmawiać i która może mi pomóc, ponieważ czuję się już bezradny, prosząc się o załatwienie sprawy od kilku dni. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.