Jump to content

Zmiana "komandos" ?

kll
 Share

Recommended Posts

Mała propozycja zmiany w komandosie, ponieważ komandos tak naprawdę na wyższym lvl-u jest praktycznie nie do pokonania no chyba, że dorwie go akurat grupka ludzi i ktoś przy okazji trafi w łeb i go mocno osłabi. Dużo osób ucieka z serwera jak koxy komandosi zaczynają swoją zabawę a w dodatku raszują tak masakrycznie szybko. A więc moja propozycja to taka by komandosi, gdy są ostrzeliwani nie mogli się praktycznie ruszyć i co najważniejsze, aby nie mogli się w tym momencie teleportować, bo ta teleportacja jest bardzo irytująca, nie tylko dla mnie.  Tak niewielkie zmiany dadzą ludziom nadzieję na niepokonanego komandosa i może zaczną zostawać dłużej na serwerze. Mam nadzieję, że nie powielam tematu i znaczna część ludzi z serwera się ze mną zgodzi no i może dadzą lepsze propozycje równie mało szkodzące komandosowi.

Tu nie chodzi o "postawienie" w miejscu. Klasa nie premium, która ma 5 pasywek?(unik,cichobiegi, tp, niewidka, szybsze bicie z kosy[To jest jakiś żart? XD]). Z tego najbardziej przesadzona to jest niewidka. Żeby na 100lvl komandosa było gorzej zauważyć niż snajpera to jest jakiś żart. Zmniejszyć niewidke i dodać cooldown na tp i będzie okej..

Klasa jak klasa, jest w tym racja trochę za dużo ma, lecz wszystko zaczyna się jak zawsze od tego że większa ilość osób zaczęła nią grać. A teraz gdy duża liczba osób zaczęła się poruszać szybciej, jest ta klasa, wykorzystywana w dużym stopniu, cool down do tp by się przydał, ponieważ można zrobić 5 killi w przeciągu 5 sec, reszta jak dla mnie jest normalna, niewidzialność,ciche kroki to normalna rzecz u komandosa, płacz zaczyna się zawsze gdy,któraś klasa się wywyższa lub ma dużą popularność albo gra nią osoba o wysokim doświadczeniu,celności i zdolnościach,  100lvl nikt nie wbija w 1 dzień chyba że naprawdę mu się nudzi, myślę że to będzie wyglądało jak zawsze klasa otrzyma nerfa i zostanie zapomniana.

Moje zdanie jest takie że jedyne co to można dodać cool down do teleportu, który naprawdę jest mocny, jak i zrobić blokadę teleportu, by nie dało się teleportować od razu, na respawn przeciwnika tak jak to jest na de_dust2 można w 1 sec tepnąć się midem, tyle ode mnie .

Propozycja została zaakceptowana!
Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.