Jump to content

Różne propozycje

makos
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym wam przedstawić moje propozycje które według mnie mogły by polepszyć serwer

1.podwójny skok dla svipa 

2.możliwość oddania komuś skina

Zupełnie za darmo

3.możliwość oddania komuś swoich euro

4.szansa dostania za zabicie np. 0.10 euro a na to powiedzmy 30-40%

5.możliwość wymiany w takim sensie ze jak ktos da skina wartego 20 euro

To nie trzeba dawac czegos o tej samej wartosci tylko 15 czy 30 to juz kwestia gracza 

6.vip badz svip losowany dla 1 gracza na poczatku mapy osoba ktora dostanie ową range ma ją tylko do konca mapy 

7.możliwość wyciągnięcia swojego skina z rynku a nie po upłynieciu czasu 

8.możliwość wystawienia skina na rynek o wartości jakiej sie chce nie wyznaczonej przez plugin 

Np od 25.00-40.00 euro

Mam nadzieję że któreś z moich pomysłów wam sie spodoba.

Dzięki za rozpatrzenie napiszcie co o tym sądzicie i widzimy sie na serwerze :D

1. Podwójny skok odpada, był kiedyś na serwerze i płacz graczy był niemiłosierny. Poza tym to ma być GO:MOD
Komenda /daj też była. Wtedy opiekun miał ręce pełne roboty , bo co chwila wiadomości z kradzieżą. To samo dotyczy darmowej wymiany.
4.Pomysł może i fajny, ale i tak 0.70 euro za MVP to jest dużo. Po co jeszcze więcej :D

Witam aczkolwiek jestem w pracy i nie mam zbytnio czasu wszystkiego rozpisywać a więc tak

1. W nazwie serwera masz "GO. MOD" Ja grając w Cs GO nie spodkalem się z podwójnym skokiem na zwykłym serwie. Jak dla mnie to odpada gracze by skakali po skrzynkach oraz pewnie wchodzili na tekstury. To już bym wolał żeby przywrócili dwa HE dla svipa.

2,3. Hmm mogło by to wprowadzić tylko zamieszanie bo co chwilę były by spamy że dostał wymianę i znikły mu skiny lub Euro a nic nie dostał w zamian (nie uważnie przeczytał propozycje wymiany bo np. Grał) sam byś pewnie pisał że zabrali ci Euro ?

4. Jest wprowadzone na serwie MVP. ?i tak jest podniesione o 0,20 centów 

5. Gdybyś grał tutaj dłużej i bawił się wymianami to może byś zauważył że już da się tak robić ?

6. Co do tego myślę że to akurat dobry pomysł. 

Ja też edytuję :) 

7,8. co do tego ja osobiście bym tego nie zmieniała bo już jak pamiętam nie raz był problem z rynkiem po przez wprowadzone zmiany.

Że nie wracały skiny i reszta z rynku :( i był płacz,lament i spam do Op. Serwera dla czego nie wracają skiny 

Edited by KuLiCzAnY bRb

Wiec odpowiem krotko i na temat .

1.Nie dodamy tego skoku .

2.3.Było to kiedys i wiecej z tym problemow niz to było warte i kradzieze były ,wielokrotne wyludzenie .Odpada także

4.MVP zostało zwiekszone do 0.70 a było 0.50 wiec zostaje tak jak jest .To by ułatwilo gre kazdemu i za szybko by mial pieniadze a ta gra ma na celu dac Ci wyzwanie na zdobycie Ciezka praca za najlepszego gracza a nie isc na łatwizne i za kazdego killa kasa tak to nie dziala .

5.Ceny zostały ustalone indywidualnie do danego skina czy skrzynki jak i kluczy ,posiadaja też tzw widełki którymi mozemy od do ustalic cene takze takie rozwiazanie jest jaknajbardziej na miejscu i nie wprowadza zametu wsród graczy bo kazdy kazdego sie pytal ile to a po ile tamto tylko teraz wchodzisz w rynek i wiesz co i jak .

6.Przemyslimy temat ten w najbliższym czasie .

7.Przeanalizujemy ta kwestie napewno .

Wiele zmian pojawi sie na serwerze w niedlugim czasie :)

Pozdrawiam Nunko :):)

• Support

Pkt 1. Nie po to kasowałem double-jumpa i spadochron, żeby teraz cokolwiek z tych rzeczy przywracać. To GO:MOD, a nie serwer 4fun... Chcesz double-jumpa, to na JB mają, tu go nie będzie. Za dużo robi zamieszania i szlag graczy trafia. Svip i tak ma duże udogodnienia.

Pkt 2 i 3. Nie, nie, jeszcze raz nie. Ilość spamu i płaczu jakie były do opiekunów już była problemem, poza tym większość graczy nie potrafi zabezpieczyć swojego konta przez /konto i ofiarami padliby od razu... Zresztą, czego tu od ludzi wymagać, skoro oni nie wiedzą jak na forum wejść i posta napisać... Zresztą widzę już tu otwieranie furtki w kilku kwestiach do oszustw, a na to nie pozwolę.

Pkt 4. Nie. MVP zostało powiększone, jak wskazał @Nunko. To ma być TEAM-PLAY, a nie walka o fragi... Masz cele mapy do wykonania i nimi się zajmij, a nie będziesz za każdym fragiem biegał. Zresztą, gdybym miał dać szansę na jakieś euro za fraga, to byłyby mniejsze niż na klucz/skrzynkę. MVP jest konstruowany na zasadzie przydatności gracza dla drużyny/celu mapy, a nie latania za fragami... To raczej oczywiste.

Pkt 5. Po to są widełki, żeby zachować pewien balans cenowy i zachować wartość zdobywanych euro. Poza tym, chcesz mieć upatrzonego skina? To nie kupisz za bezcen, tylko trochę o niego powalcz - większa satysfakcja. Zresztą, tu się kolejne pole do oszustw otwiera, więc NIE.

Pkt 6. NIEMOŻLIWE..... . Gdybyśmy posiadali jedną wersję vipa (jak OnlyDD2 na naszej sieci), to dałoby radę to wgrać, jednak ograniczeniem amxxa jest to, że miejsca na plugin VIP są 2... U nas jest Vip/SVip, więc tego nie zmienimy.

Pkt 7. Do analizy, ale mogą się pojawić kolejne problemy z bugami i będzie płacz. Lepiej poczekać, aż będzie to stabilnie opracowane.

Pkt 8.  Patrz pkt. 5.

• Support
Propozycja została odrzucona!
Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.