Jump to content

skarga na admina i strażników.

.Lasik
 Share

Recommended Posts

• Owner

Twój nick: Lasik

Nick gracza/admina: Admin Ami, strażnik LaMuS, strażnik Perykles

Opis sytuacji: Byłem w ct, okazało się z przyczyn nie z mojej winy że muszę wyjść z serwera. Strażnik LaMuS, twierdząc ze spada był kolejne ok. 4 rund, i kiedy już miałem wychodzić, on nagle wyszedł z serwera. Chodziarz u niego może być usprawiedliwienie bo był 3 mapy z rzędu. Decyzje zostawiam wam.

Admin Ami, wbił na serwer, dowiedział się że musi do ct od razu wyszedł.

Strażnik Perykles podobnie, mówiłem mu na ts żeby wbił bo to jego obowiązek, to mówił że ma to w "du**e" i nie wbije do ct.

IP/SID: W tym przypadku nie potrzeba.

Data i czas zdarzenia: 21.03.2019 ok. 23:15

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903212308-jail_desert.dem.zip

Dodam jeszcze że specjalnie musiałem zostać od wtorku do soboty, bo w sobotę dopiero gracz Nopek i HappySad weszli za mnie do ct.

@Sceptyk @Bulaa23 radzę wam ogarnąć ich bo ja następnym razem będę zmuszony zbugować mapę. I jeżeli to nie zadziała to piszę rezygnację, bo z takimi osobami razem w administracji nie będę.

Tyle ode mnie Pozdrawiam.

• Owner

Może se wziąść nawet 10 minut po wejściu, to jest twój obowiązek wejść do ct i nie powinno Cię to interesować czy mi weźmie laptopa czy nie.

Jeszcze dodam, że jak admin odpierdala lipe ( za przeproszeniem) i tylko pisze tak jak Perykles, to jeszcze moim zdaniem nie jest gotowy na funkcję administracyjną.

13 minut temu, Lasik napisał:

Strażnik LaMuS, twierdząc ze spada był kolejne ok. 4 rund, i kiedy już miałem wychodzić, on nagle wyszedł z serwera. Chodziarz u niego może być usprawiedliwienie bo był 3 mapy z rzędu

Jakie 4 rundy,powiedziałem że nie wejdę bo po pierwsze byłem i sam prowadziłem wcześniejsze mapy bo nie było chętnych a po drugie też mam własne życie i się umówiłem z dziewczyną że zagram w lola. Moje gt mówi samo za siebie! Tyle ode mnie! @LasikSzkoda że piszesz również na mnie jak nic złego nie zrobiłem. 

Po chwili jak wyszedłem szanowny pan "Kajak" Napisał że stracę strażnika bo uciekłem i zobaczę jutro,zaczął mi grozić i że taki gość miał strażnika wstyd. 

• Owner
Teraz, LaMuS napisał:

Jakie 4 rundy,powiedziałem że nie wejdę bo po pierwsze byłem i sam prowadziłem wcześniejsze mapy bo nie było chętnych a po drugie też mam własne życie i się umówiłem z dziewczyną że zagram w lola. Moje gt mówi samo za siebie! Tyle ode mnie! @LasikSzkoda że piszesz również na mnie jak nic złego nie zrobiłem. 

No niestety @LaMuS Ale byłeś na serwerze, i chodziasz na ten moment gdyby ktoś inny wbił zaś za ciebie do ct, to Ty i tak to zignorowałaś, rozmawialiśmy, na chwilę mogłeś wejść, miałeś więcej czasu ode mnie.

@Sceptyk @Bulaa23 Zajmijcie się tym.

Temat zamykam, bo zaczynacie spamować.

///Edit

Muszę dodać jeszcze coś od siebie.

Jako admini powinniście wyjaśniać takie rzeczy razem z opiekunami, ale nie w dziale dostępnym dla każdego. Po co gracze mają czytać że między adminami są jakieś problemy. Pamiętajcie że możecie porozmawiać o tym na ts lub w ukrytym dziale dla administracji.

Tego typu akcje nie są w żadnym stopniu dobre dla serwera.

Prosiłbym abyście przynajmniej w lekkim stopniu postarali się dogadywać między sobą, bo zmierza to w złą stronę.

Nie rozumiem takich skarg piszących admin na admina.Zamiast wyjaśnić to na spokojnie lub porozmawiać z opiekunem to piszecie na siebie skargi.

Tak jak napisał Adrian jeśli są jakieś problemy lub dzieją się rzeczy tego typu piszecie do mnie lub Sceptyka i postaramy się rozwiązać ten problem wspólnie na ts.

Cała 3 dostaniecie upomnienie i proszę pilnować tego bo następnym razem będzie -1 i to się tyczy każdego admina/strażnika bez wyjątku.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.