Jump to content

JailShoty - WZÓR

Lewatyw
 Share

Recommended Posts

JailShoty!

Zrodził się pomysł przyklepany przez @d0naciak, robienia szotów z Jaila. Będzie to polegało na wyprodukowaniu filmiku z akcji z Jail'a. Aby zrealizować ten pomysł potrzeba, jak łatwo się domyślić, dobrych akcji z serwera.

Dobre akcje- wszelkie fajne akcje, faile na życzeniu, najlepsze nieziemskie głowy, kulturalne i inteligentne pancze na chacie czy w rozmowie, rozkiminy z życia, i weszlkie  różne zabawne lub ciekawe akcje (mogą być przekleństwa przed banem, ale w granicach rozsądku). Aby wszystko BANGLAŁO to potrzeba jak najwięcej tych akcji. Ciężko było by mi oglądać wszystkie demka z każdej mapy i wyszukiwać akcje. Dlatego też podaję wzór z komentarzem do dodawania akcji. Każdą akcję będę plusował, żeby chociaż lekko was zachęcić. Dodatkowo w filmiku zostaną ujęte wszystkie osoby, które podrzuciły akcję.

WZÓR:

1.Nick:                                                         
2.HLTV/demko:                                     
3.Dzień zdarzenia(z serwera):    
4.Krótki opis:  

EDIT: Z racji zmiany regulaminu mogą być przekleństwa. Również może być łamanie regulaminu bugowanie broni, celi (Oczywiście jest to zakazane na serwerze! i jest to karane BANEM!), A także reakcja po banie.

Edited by Lewatyw

Nick: Sceptyk

HLTV/Demko: KLIK

Czas: 28:03.2019 / 17:55-18:00

Opis Zdarzenia: 2:50 minuta demka, widzę jak @MesseM będący w CT, zmierza w kierunku GR'a zabić uciekiniera, w tym samym momencie wylosowałem
ANGRY BIRDS'A

2:54 minuta, postanawiam uruchomić swoje 300 IQ (:hooray:) i rzucić w stronę GR'a owego ANGRY BIRDS'A z racji takiej iż leci on dość wolno, postanowiłem rzucić go nieco wcześniej.
2:57 minuta @MesseM wylatujący na BH z GR'a zostaje zabity przez mojego 300 IQ PLAYS'A.

PS. @MesseM Nie gniewaj się na mnie za te 300 IQ akcję ^^<3

• 3 weeks later...

Nick: Sceptyk

HLTV/Demko: KliknijWeMnie  

Czas: 
16.04.2019

Opis Zdarzenia:

3:55  @ Sceptyk wpłacił 50 tysięcy szlugów.
3:56  Reakcja @ CientyXD:D na wpłatę 50 tysięcy szlugów.

8:15-10:00  DilereQ postanowił pobawić się w Chowanego wraz z CT'kami.

11:14-11:18  Krótka rozmowa między @ Milow Dek a @ CientyXD:D
12:50-13:00  @ Sceptyk postanawia na interadminvoice pochwalić się swoim talentem.
15:57  Szymon kulturalne przywitanie.
16:03  Szymon i jego RAGE!!!
19:38  @ CientyXD:D poprzez zagłuszanie przez @ Weronika postanawia ją ukrócić.
19:46  @ Weronika szybka odpowiedź w stronę @ CientyXD:D
19:55  @ CientyXD:D postanowił przekazać nam cenną informacje.
20:34  @ CientyXD:D kolejna cenna informacja z lekkim przejęzyczeniem się.
20:39  @ Weronika po usłyszeniu przejęzyczenia postanowiła podroczyć się z @ CientyXD:D
22:42  @ Sceptyk po nieudanym buncie postanawia szybko zgonić winę na kogoś innego.
22:45  @ Sceptyk zgania winę na innych.
28:05  @ Sceptyk po buncie @Sandra zmartwił się, że nie będzie mógł pokazać talentu.
29:08-29:50  Rozmowa między @ Sceptyk a prowadzącym @Kowss
29:55-30:25  @ Sceptyk śpiewa.
30:26  @ Weronika po zachwyceniu wokalem @ Sceptyk namawia go na dalsze śpiewanie.
31:56  MMA między @ Sceptyk a @Kowss
32:03 @ Weronika i jej mikrofon + rozmowa na interadminvoice wraz z @ Sceptyk, @ Exponiw, @ Milow Dek na temat mikrofonu.

Nick: Sceptyk

HLTV/Demko: KLIK

Czas:
18.04.2019

Opis Zdarzenia:
8:10 Postanowiłem trochę im podokuczać po stronie TT z AWP ^^
13:38 Przede mną leży Desert Eagle.
13:42 Próba zabrania Digla poprzez CT'ka Biedrona. - bunt
20:10 Wygrane życzenie i pojedynek scout - One Tap
25:27 Znów dokuczanie po TT z AWP ^^
27:17 kolejne dokuczanie po TT z AWP ^^

1.Nick: MesseM
2.HLTV/demko: Demeczko.
3.Czas: 20.04.2019r
4.Opis Zdarzenia:

3:20 - Adaś wchodzi do ct bo nie było chętnych.

3:45 - Cele otwierają się same nie wiadomo jakim cudem. 

3:57 - Zobaczyłem, że Adaś poszedł w drugą stronę postanowiłem pójść do gr'a i wziąć broń.

4:08 - Zaczynam sobie skakać po terarium.

4:20 - Zobaczyłem, że Adaś zaczyna uciekać na bh więc postanowiłem go zabić aim działał więc zrobił swoje ;3 - A tak serio to pesteczka niczego sobie ;3 

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Shōto
11 godzin temu, Lewatyw napisał:

Kolejna soczysta część :D Zachęcam do zapraszania współwięźniów i klawiszy do oglądania ;) Pjona :P 

PS: Największe podziękowania można kierować do @ CientyXD:D, przesłał najwięcej akcji, 70% z tych wszystkich ^^ 

Wincej jailshotow ze mną :bubble:

1.Nick:BELMONDZIAK                                                         
2.HLTV/demko: http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1905261852-jail_renner_b6.dem.zip                                    
3.Dzień zdarzenia(z serwera): 26.05.2019 tak myślę ze w granicach 18:20-19:10 max (z góry przepraszam za pomyłkę)
4.Krótki opis: Był Cod Mod Day missclickiem nacisnąłem na czapki i nie mogłem wybrać klasy , byłem takim "biedniejszym komandosem" . Zrobiłem 3 kille i naszego @bartekbartek zaaatakowałem od tyłu , sądzac po reakcji @ Fr3sh. sytuacja była zabawna.

1.Nick:    bartek                                          
2.HLTV/demko:      http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1905271911-jail_arena_city.dem.zip                              
3.Dzień zdarzenia(z serwera):    dzień 4  6:47 
4.Krótki opis:  @ CientyXD:D popisał się swoją inteligencją i zabrał niewinnemu graczowi życzenie xD                                       

1.Nick:    bartek                                          
2.HLTV/demko:  http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1905312051-jail_guetta_v1.dem.zip 
3.Dzień zdarzenia(z serwera):    dzień 4   czas 5:30
4.Krótki opis:  co tu dużo rozpisywać,wszystko widać na demku.Według reakcji na say było śmiesznie.

1.Nick:Sheriff                                                     
2.HLTV/demko:                   http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1906031851-jail_gravity.dem.zip                  
3.Dzień zdarzenia(z serwera):    2 wtorek mam talenty 
4.Krótki opis:Co tu dużo mówić wjeżdża na bit chwytak i Dj Sheriff 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.