Jump to content

Podanie UBTeam CS 1.6 by c6o.

c6o.
 Share

Recommended Posts

Nick:

c6o.

Imię:

Mateusz.

17.

Steam ID:

STEAM_0:1:160816381

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

Czasu na forum dziennie spędzam około 3/4h, co chwilę zaglądam żeby przejrzeć co się dzieje czy też popisać na SB.

Opisz siebie:

Hmm, może być to ciężkie zadanie bo nie lubię rozmawiać o sobie ale no cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nazywam się Mateusz, w tym roku skończyłem 17 lat, mieszkam w nie dużym mieście Tomaszów Mazowiecki i uczę się w technikum na profilu Technik Teleinformatyk, zawód ciężki, ale z racji, że życie to pogoń za pieniędzmi jest bardzo opłacalny (bardzo polecam! ^^), no co mogę powiedzieć, jestem zwykłym chłopakiem: szkoła, dziewczyna, siłownia, gry to zwykła szara codzienność moja jak i moich rówieśników, jestem młodym ambitnym chłopakiem, który chce się spełniać w wielu dziedzinach, zapał duży ale szybko gaśnie. Trenuje łyżwiarstwo szybkie od 7 lat, chodzę na siłownię od 3 miesięcy, amatorsko wykonuje grafikę komputerową, staram się spełniać w wielu dziedzinach. Chcę też spełnić się na naszej sieci, pokazać, że młode osoby też są rzetelne i sumiennie wykonują swoją prace, dlatego to podanie. Z opisu mojej skromnej osoby to chyba na tyle, myślę, że niedługo udzielę jakiegoś wywiadu dla naszych redaktorów, wtedy poznacie mnie bliżej!

Dlaczego akurat Ty?:

Chcę się spełniać w nowych funkcjach, chcę pokazać, że przyjęcie tak młodej osoby do składu UBT będzie odpowiednim krokiem, jestem osobą która po prostu lubi pomagać, chciałbym w jak największym stopniu odciążyć obecny skład i dać im trochę "urlopu", wykonując rzetelnie i sumiennie powierzone mi zadania. Myślę, że jako członek UBT 1.6 sprawdziłbym się bardzo dobrze i żadnych problemów z moją osobą by nie było, ponieważ dotychczas też ich nie ma, a na sieci jestem już przez pewien okres. Na koniec podania dodam jeszcze pewną informację od siebie, ale to już niżej.

Czy miałeś styczność z Amxbans?:

Posiadałem tą funkcję na trzech sieciach ale niestety już upadły, żadnych skarg na mnie nie było, a byłem jeszcze młodszy niż teraz.

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:

Myślę, że 6-7/10

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:

WH, AimBot, AimLock i wiele innych rodzajów tych cheatów się przewinęło na Non-Steamie

Kontakt: 

Steam - c6o., FB - mogę podać na priv administracji, PM - prywatna wiadomość na forum.

Cześć, zapewne jako użytkownik przeglądający forum i widzący moje podania, myślisz sobie, że jestem jakimś dzieciakiem lecącym na kolorki, otóż nie! Jeśli chodzi o moje podania, są one składane z czystej chęci pomocy reszcie składu danej funkcji, odciążenie ich od nadmiaru obowiązków związanych z forum jak i serwerem. Nie zależy mi na żadnym kolorze na forum, mogę być szary do końca mojej kadencji tutaj, w sumie to lubię ten kolor,  wystarczą mi flagi na serwerze, czy konto w bansie. Więcej mi nie potrzeba, po prostu chcę się wykazać i pomóc. To tyle ode mnie, więc jeśli to teraz czytasz życzę Ci miłego dnia czy też nocy! Trzymajcie się! Pozdrawiam c6o - Mateusz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.