Jump to content

Skarga na adminów oraz opiekuna.

JacoooB
 Share

Recommended Posts

Nick: @Adrian. i @zdziebel25  oraz @Katelyn

Czas: 15:30 17.03.2019

Powód: Specjalnie wszedłem na serwer odpalony w trzy du*y, mówiłem nie jednokrotnie, że jestem odpalony, obrażałem samego admina, ale no cóż, wiedziałem, że i tak nikt z tym nic nie zrobi. Specjalnie odpaliłem się, żeby na demku było widać jak admini pilnują serwera. Sam dałem im info, że gram na aimie, nawet gracz o nicku TheBestPlayer potrafił usłyszeć i się z tego śmiał, ale administracja kompletne 0. Nie wspominając o tym, że Opiekun na początku był obecny przy tym jak wyzwałem jednego z adminów i mówiłem ze na odpalę lecę po czym wyszedł z serwera, nic nie robiąc. Czy takie osoby powinny posiadać dodatkowe flagi? Mam nadzieję, że @d0naciak @LemoN @selfie @Adaś ツ zajmiecie się tym.

STEAMID/IP: nie potrzebne. 

Dowody (ss/demo):http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1903171519-css_dust3.dem.zip

Edited by JacoooB

Fakt faktem jest tu moja wina i nie zamierzam się bronić.

Wbiłem sobie na serwer słuchając muzyki więc w cs'ie miałem dźwięk wyłączony z tego też powodu  nie słyszałem żadnych obraz. Jedyne co to widziałem jak napisałeś na czacie "gó**o serwer", lecz uznałem to jako dość standardową opinię i zdecydowałem że obejdzie się bez bana.

Jako dobrze kojarzę na u@ nie było zgłoszenia abyś się odpalał, lecz tutaj też mogło mi to umknąć.

Skarga słuszna więc zostawiam ocenę drugiemu opiekunowi lub czerwonym. 

2 minuty temu, Adrian. napisał:

Fakt faktem jest tu moja wina i nie zamierzam się bronić.

Wbiłem sobie na serwer słuchając muzyki więc w cs'ie miałem dźwięk wyłączony z tego też powodu  nie słyszałem żadnych obraz. Jedyne co to widziałem jak napisałeś na czacie "gó**o serwer", lecz uznałem to jako dość standardową opinię i zdecydowałem że obejdzie się bez bana.

Jako dobrze kojarzę na u@ nie było zgłoszenia abyś się odpalał, lecz tutaj też mogło mi to umknąć.

Skarga słuszna więc zostawiam ocenę drugiemu opiekunowi lub czerwonym. 

mówiłem na mikrofonie ze latam odpalony, a takze obrazalem

Jaka słuszna? 

Nie było zgłoszeń na u@. 

Przez mikro to co najmniej raz dziennie ktoś mówi że jest odpalony i widzi przez ściany.

Ja nie widziałem żeby oskarżyciel jakoś zabijał innych czy utrudniał grę, no chyba że jestem już za stary.

Na moje to jakiś żart, ale niech to ocenią inni.

P.S. A może mu perma dać za to że był odpalony na serwerze?

Edited by zdziebel25

Wszedłes na serwer z awantura że jesteś odpalony. Kilka razy sprawdzałem demo i jak dla mnie jest czyste po prostu chciałeś wprowadzić zamęt na serwie co ci się udało. Jedyny błąd adminów jest taki że cię nie zbanowali za prowokację ale spokojnie gdy tylko wejdziesz na serwer zostaniesz ukarany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.