Jump to content

Podanie.

Guest pfff
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: sosmula

Twoje imię: Dawid.

Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity):  https://steamcommunity.com/profiles/76561198799161063/

Link do Game Tracker: GT na którym gram od dziś KLIK  , GT na którym grałem do wczoraj KLIK , a jeszcze wcześniej grałem pod tymi nickami KLIK oraz KLIK

Staż w Counter-Strike 1.6: Dość sporo czasu minęło, bo aż 8 lat kiedy pierwszy raz odpaliłem grę.

Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 8. 

Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak: Podobnie co ze stażem gry, sam tryb przewijał się od samego początku, aż w końcu w moim sercu znalazło się miejsce tylko dla niego <3 

Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, pełniłem już funkcje Administratora i to niejednokrotnie.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam.

Czy posiadasz mutacje:  Również przeszedłem.

Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Oczywiście, posiadany i działający. 

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Jakoś 2 lata temu szukałem sobie serwera do pogrania, tak też zawitałem tutaj i jak widać nigdzie się nie ruszam. 

Oczywiście piszę bezpośrednio podanie na Admina ze względu na przysługujący mi przywilej, a mianowicie.

"Użytkownik, który pełnił już funkcję Administratora powyżej miesiąca i nie został zdegradowany, może skorzystać z przywileju pominięcia funkcji strażnika i napisać bezpośrednio podanie na Admina"

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.