Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

20190316_112355.png.732e82dcb0b60342e997704db3265d4b.png

Chcesz udzielić wywiadu któremuś z naszym redaktorów? Nie ma sprawy, wystarczy, że zgłosisz się w tym temacie i zastosujesz się do podanego niżej wzoru. 

Nick:
Ranga:
Termin, który Ci najbardziej odpowiada: 
Preferowany redaktor do przeprowadzenia wywiadu:

Aktualni redaktorzy:

@daav

@Natalia.

@Karolcia ;***

REGULAMIN:
- Zakaz wzajemnego obrażania, wyśmiewania i dyskryminacji.

Osoby z rangą użytkownik/zarejestrowane na forum niedawno nie będą chwilowo brani pod uwagę, w pierwszej kolejności będą przeprowadzane wywiady z administracją sieci oraz adminami, grafikami, opiekunami itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: PrOo | SerQQQ.!!!
Ranga: Zasłużony
Termin, który Ci najbardziej odpowiada: Kwestia dogadania ale każdy dzień godziny wieczorne ;)
Preferowany redaktor do przeprowadzenia wywiadu: @Karolcia ;*** ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: c6o.
Ranga: Użytkownik
Termin, który Ci najbardziej odpowiada: Godziny wieczorne (20-24) codziennie.
Preferowany redaktor do przeprowadzenia wywiadu: Obojętne, myślę, że każdy redaktor jest kompetentny i będzie zadawał kreatywne pytania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Azur. 

Ranga: Niestety użytkownik 

Termin, który Ci najbardziej odpowiada: Hmmm jestem praktycznie cały czas na forum pod dostępem telefonicznym. Zawsze na fb może do mnie napisać Karolcia jeśli będzie chciała. 

Preferowany redaktor do przeprowadzenia wywiadu: Tylko i wyłącznie @Karolcia ;***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: OnyX
Ranga: Admin COD 401
Termin, który Ci najbardziej odpowiada: Jestem praktycznie co chwilę na forum, wiec bez różnicy kiedy i o której 😉
Preferowany redaktor do przeprowadzenia wywiadu: @Karolcia ;***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: @#Legendary RaXeN Nasz opiekun sam się wstydzi zgłosić zapis o wywiad więc Ja to zrobię za Niego oczywiście mam Jego zgodę po przez rozmowę na TS3.

Ranga: opiekun GO.MOD 4Maps 
Termin, który Ci najbardziej odpowiada: 19.03.2019 forum od 10:30 TS3 12:30. A więc edytuję temat ponieważ nikt się nie odezwał do naszego Op. Dzisiaj to proszę was abyście się ugadali jakoś bardzo jestem ciekawy nowego wywiadu. A jeszcze ze strony Mojego Op. To już nie wspomnę :) 
Preferowany redaktor do przeprowadzenia wywiadu: @Karolcia ;*** lub @Natalia.

Edytowane przez KuLiCzAnY bRb
dzień dzisiejszy mija a więc proszę się skontaktować z Op.:) (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Freezy!
      WYWIAD Z KATELYN
      W WIELKIM SKRÓCIE:
      Imię: Katarzyna
      Miejsce zamieszkania: Kraków
      Województwo: małopolskie
      Kolor oczu: niebieskie
      Wzrost: 157 cm
      Znak zodiaku: waga
      Ulubione zajęcie: jazda na rolkach
      Ulubiony serwer: COD 401

F: Hey, hey! Kasiu, czy mogę przeprowadzić z tobą wywiad? Jeśli masz czas oczywiście.  
      K: Cześć. Oczywiście, że mam.  

F: Oooo! To świetnie! No to może na początek. Katarzyno, przedstaw nam się. Powiedz gdzie mieszkasz, z kim żyjesz, co lubisz robić, no i oczywiście ile masz lat. Raczej wszyscy jesteśmy ciekawi.   
      K: Jak już wiadomo mam na imię Kasia, mam 16 lat. Mieszkam w Krakowie razem z mamą. Co lubię robić? Kiedyś lubiłam spędzać czas z przyjaciółmi, ale teraz głównie gram. Zdarza się też że wyjdę na rolki, lub coś narysuję mimo tego że nie mam talentu.

F: Rysunki powiadasz. Pewnie księżniczki i jednorożce?
      K: Księżniczki i jednorożce nie są dla mnie, wolę rysować jakieś realistyczne postacie.

F: Postacie? Pewnie kolejna anime-maniaczka. Pochwalisz się jakimś rysunkiem?
      K: Coś w stylu portretów. Jedyne anime jakie oglądałam to ,,Koe no katachi" i ,,Kimi no na wa" i przyznam, że całkiem mi się podobały, ale na co dzień anime nie oglądam. Rysunki wolę zostawić dla siebie.

F: Jak wolisz. Kochasz jeździć na rolkach? Ja również lubię jeździć, lecz na desce. Jaka pogoda jest najlepsza na jazdę według Ciebie?
      K: Tak, kocham jeździć na rolkach, jeżdżę od 7 roku życia, a jeśli chodzi o pogodę nie lubię jak jest bardzo ciepło, najlepiej mi się jeździ jak świeci słońce i wieje lekki wiaterek.

F: Mieszkasz w Krakowie. Co powiesz o tym urokliwym miejscu.
      K: Ja najbardziej lubię zwiedzać galerie handlowe . Jeśli chodzi o inne okolice, jest tutaj naprawdę wiele pięknych miejsc. Najbardziej podoba się cały Wawel, a dokładniej Zamek Królewski. Zawsze jak byłam mała jeździłam tam z babcią.

F: Jesteś teraz w wieku kandydatów do bierzmowania. Prawda?
      K: Tak, w tym roku będę przystępowała do bierzmowania.

F: Jakie wybrałaś imię i kto jest twoim patronem?
      K: Zostało mi mało czasu, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Jest wiele imion, które mi się podobają.

F: Chodzisz do szkoły, prawda?
      K: Tak, jestem uczennicą 3 klasy gimnazjum.

F: Pewnie i w szkole coś sprawia Ci trudności, a coś wręcz przeciwnie przyjemności. Co lubisz robić w szkole oraz z jakich przedmiotów szkolnych idzie Ci najlepiej
      K: Największą trudność sprawia mi fizyka.. Nienawidzę tego przedmiotu. Z matmą tez nie jest kolorowo, ale jakoś sobie radzę. Najlepiej idzie mi z chemii, biologii i z angielskiego są to moje ulubione przedmioty. I oczywiście tak jak każdy uwielbiam wychowanie fizyczne, a najbardziej siatkówkę.

F: Startujesz w zawodach? Wyobrażam sobie Ciebie jak skaczesz nad siatką, potykasz się o koleżankę i łamiesz nogę. Hahaha.... Wiem nie śmieszne.
      K: Kiedyś jeździłam na zawody, byłam w klasie sportowej, dziewczyny trenowały siatkówkę, a chłopcy piłkę nożną. Codziennie miałam 2 lekcje wfu co było trochę męczące. Mimo niskiego wzrostu nie rezygnowałam z siatkówki i do dzisiaj jest to mój ulubiony sport. Jeśli chodzi o jakieś złamanie, nogi jeszcze nie złamałam, ale rękę już tak i to 2 razy XD.

F: Pewnie każdy jest ciekawy jak wyglądasz. Podzieliłabyś się jakimś zdjęciem?
      K: Jakiś czas temu na forum dodałam temat w dziale "Pokaż swoją twarz", więc ewentualnie mogę wysłać link :p 

F: Zaczerpnijmy trochę informacji związanych z forum. Tak właściwie jak trafiłaś na 1s2k.pl?
      K: Można powiedzieć, że było to przypadkiem. Na początku 2017 roku szukałam razem z kuzynką fajnego serwera, trafiłyśmy na cod 401 i zaczęłyśmy tam grać. Po jakimś czasie, postanowiłam założyć konto na forum. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Poznałam tutaj tyle ciekawych osób

F: Serwer COD 401? Mogłabyś go trochę opisać?
      K: Jest to mój ulubiony serwer, pamiętam swoje początki. Gracze i administratorzy serwera bardzo cieplutko powitali mnie i moją kuzynkę. Atmosfera na serwerze jest bardzo miła, ale jak wiadomo czasami zdarzy się jakaś mała kłótnia. Jest też kilka osób z którymi mam kontakt poza serwerem. Wszystkich bardzo lubię

F: To ten serwer pod opieką Kowala i Adriana?
      K: Tak, kiedy czegoś nie wiem zawsze mogę ich zapytać . Jestem im wdzięczna za pomoc .

F: Kogo mogłabyś określić za największego przyjaciela z forum? Byłabyś w stanie wskazać jedną osobę?
      K: Jednej osoby nie wybiorę, jest ich kilka. Lubiłam sobie pośmieszkować z @Azur.'kiem jak jeszcze grał na serwerze, ale jakiś czas temu zrezygnował. Jak jest Azur to do kompletu musi być też @OnyX, dwa największe śmieszki na serwerze. Dość często piszę też z trzecim, ale on i tak woli animki. Mam jeszcze dobry kontakt z Exariusem i Kubuśkiem. Znajdzie się jeszcze kilka osób, ale nie będę wszystkich wymieniała. Prawie zapomniałam o @Adrian.'ie, który chce mi kupić farbę do włosów XD

F: Skoro zaczęliśmy rozmowę o innych to powiedz jak oceniasz swoje środowisko w którym żyjesz?
      K: Raczej nie jestem towarzyską osobą, od jakiegoś czasu wolę spędzać czas samotnie. Nie przepadam za osobami z mojego otoczenia. Nie mogę się doczekać kiedy zmienię szkołę.

F: Dlaczego tak twierdzisz? Dokuczają Ci, kradną kanapki, obrażają Cię? 
      K: Kanapek nie kradną XD Nie dokuczają mi, ani mnie nie obrażają. Po prostu z własnego doświadczenia wyrobiłam sobie opinię na temat innych ludzi. Jest może kilka osób, które lubię, ale nie czuję że mogłabym im zaufać w 100%.

F: Kasiu chyba zbliżamy się do końca. Jednak przed samym końcem zadam Ci szybkie pytania na które odpowiadasz jednym, bądź kilkoma wyrazami. Zgadzasz się?
      K: Dobrze.

F: Kiedy się urodziłaś?
      K: Urodziłam się 12 października.

F: Gdybyś miała wybrać między coca-colą, a pepsi?
      K: Wybrałabym Pepsi.

F: Koty czy psy?
      K: Psy

F: Pizza czy kebab?
      K: Preferuję pizze. 

F: Jaką broń preferujesz w grze CS 1.6
      K: Lubię grać AWP. 

F: Kasiu, dziękuję Ci serdecznie za wywiad. Jesteś bardzo ładną i miłą dziewczyną. Jesteś z tą siecią od 2017 roku, więc warto, aby każdy się o tobie dowiedział. Dziękuję za poświęcony czas!
      K: Ja też dziękuję Wywiad bardzo mi się podobał, trzymaj się ^^ Chciałabym jeszcze pozdrowić każdą osobę, która będzie to czytała oraz całą ekipę COD 401! 

• Przez Titania
      WYWIAD Z OLECZKA
      PODSTAWOWE INFORMACJE
      Imię: Aleksandra
      Miejsce zamieszkania: Zabrze
      Województwo: śląskie
      Aktualna praca: praca biurowa
      Stan cywilny: panna
      Kolor oczu: piwne
      Wzrost: 170cm
      Znak zodiaku: koziorożec

T: Witam wszystkich czytelników oraz cichych fanów naszej przedstawicielki płci pięknej. Dzisiaj mam zaszczyt gościć wesołą duszę towarzystwa - Aleksandrę znaną nam pod nickiem Oleczka. Jak już wiemy, kilka dni temu obchodziliśmy dzień kobiet. Czy zostałaś obdarowana w tym dniu czymś wyjątkowym? Może zechciałabyś się z nami podzielić, jak spędziłaś ten dzień?
      O: Witam Cóż za opis mojej osoby, haha  Zostałam obdarowana, ale czy to było coś wyjątkowego, to nie wiem. Dostałam kwiatka, torcik i zdrapki. Jeżeli chodzi o spędzeniu czasu w ten dzień, to nie było nic specjalnego. Z rana, to oczywiście praca, po pracy do domu i wieczorem wybyłam ze swoją ekipą na kręgle i karaoke. Mogę w sumie zaliczyć ten dzień do mega udanych, bo zabawa była super i nie zabiłam nikogo podczas mojej pierwszej gry w kręgle, haha

T: Oczywiście cały dzień pełen uśmiechu! Jakie jest Twoje zdanie na temat tego święta? Uważasz, że każda kobieta powinna być obdarowana kwiatami i promienieć cały dzień, czy może zwykła pamięć i życzenia wystarczą?
      O: Wydaje mi się, że życzenia i pamięć wystarczają. Właśnie takie małe gesty, są najlepsze! Przecież nie potrzeba rzeczy materialnych, by wywołać u kogoś uśmiech. Zgadzasz się?

T: Oczywiście! W końcu do grobu tego nie zabierzemy. Jest jakaś wyjątkowa osoba, od której brak, chociażby życzeń w tym dniu, bądź innym znaczącym wywołałby u Ciebie żal i smutek wobec tej osoby?
      O: Chyba nie. Jakoś nie przywiązuje dużej uwagi do tych życzeń. Jeżeli są, to okej, jest miło, a jeżeli ich nie ma, to trudno  

T: I prawidłowe podejście! Wyobraź sobie, że w tym dniu, gdy spokojnie sobie oglądasz tv, bądź przesiadujesz na naszym forum, dzwoni dzwonek do drzwi... otwierasz - okazuje się, że stoi przed nimi nieznajomy mężczyzna z połamanym bukietem tulipanów. Okazuje się, że jest to ktoś z forum. Jak reagujesz na tegoż mężczyznę oraz połamane tulipany? =D
      O: Prawdopodobnie bym wybuchła śmiechem Przecież takie sytuacje nie występują codziennie w naszym życiu ;p No, ale tulipany bym przyjęła, bo liczy się gest! A gościa bym zaprosiła na herbatę i pogadanki

T: Świat jest mały, a szaleńców nie brakuje! Może masz wobec tego w naszej rodzinie 1shota kogoś z kim chciałabyś właśnie takową herbatkę wypić?
      O: Hm.. No kilka osób by się nadawało Na pewno Fafek, który na forum występuje pod nickiem @Krakowska Maczeta. Znamy się już trochę czasu, jest mega dobrym ziomkiem i zawsze mogę mu się wygadać. Z @Polejj i @BotsoN też bym mogła herbatkę wypić, teraz dużo razem gadamy, chłopaki są w porządku, mega śmieszki

T: Życzę jak najbardziej powodzenia i skutecznego spotkania. Widzę, że zarejestrowałaś się u nas w maju 2018 roku. Czy wraz z przybyciem na sieć jest związana jakaś historia, czy może trafiłaś tu całkowicie przypadkiem?
      O: Dziękuję! Na sieć trafiłam przypadkiem, bo weszłam na serwer za jakimś ziomeczkiem. I zanim się pojawiłam na forum, to jakiś rok już grałam na serwerze. Na początku zaglądałam z doskoku, a później jakoś częściej, do tego doszedł czatbox i tak zostałam. Także już jakiś czas na tej sieci jestem :p

T: Cieszymy się również Twoją obecnością i oby trwała jak najdłużej Czy masz swój ulubiony serwer? I jeżeli tak, dlaczego akurat ten? Jak zachęciłabyś innych do gry na nim, razem z Tobą?
      O: Miło, dziękuję. Tak, mam! Jest to dd2#2. Na tym serwerze zaczynałam swoją przygodę z siecią ;p. Ja serdecznie na serwer zapraszam, choć teraz gram troszkę mniej, ale jest tam multum świetnych ludzi, którzy ciągle utrzymują na serwerze świetną atmosferę. Oprócz grania to można się tam też popłakać ze śmiechu! #POLECAM ;P

T: Nie wątpię, że i Ty swoją osobą tworzysz na serwerze świetną atmosferę. Z dostępnych mi informacji wiadomo, że zamieszkujesz województwo śląskie, a dokładnie Zabrze. Co więcej, możesz powiedzieć o tym miejscu?
      O: Tak, a zwłaszcza, jak śpiewam (czyt. wyje), haha Hm.. Zwykłe miasto ;p Nic się tutaj ciekawego nie dzieje, życie się jakoś toczy. Wieczorami miasto umiera, ludzi nie widać, bo nie ma gdzie wyjść. Są jakieś knajpki, lokale, ale nadal jest słabo. Szkoda, bo ludzie ciągle walczą o coś konkretnego, a jedyne co jest, to kolejne banki, apteki i kebaby w centrum Poza tymi wadami, to mamy kilka atrakcji! Mamy podziemną trasę wodną, podziemną trasę turystyczną, park techniki wojskowej. Mamy też kopalnie GUIDO, którą serdecznie polecam. Można zjechać pod ziemię na 3 poziomy, pozwiedzać, dużo się dowiedzieć o kopalni i pracy w niej. Jest tam również pub, w którym można zakupić ich piwo. Od jakiegoś czasu jest również opcja 'Szychta'. Dostaje się niezbędny ubiór, hełm i lampę, a później zjeżdża się na dół i zaczyna się zabawa. Pod opieką specjalistów można przez chwilę przekonać się, jak wygląda praca w takim miejscu, gdy jest ciasno i ciemno. Serdecznie zapraszam do odwiedzania takich miejsc. To w sumie chyba tyle o Zabrzu, które jak każde inne miasto, ma swoje wady i zalety. 

T: W 2016 według spisu ludności miasto liczyło około 174 tysięcy mieszkańców, więc miasto nie takie małe jakby się mogło wydawać z Twojego opisu. Co powiesz o miejscach pracy w tym mieście? Tobie z zaczerpniętych informacji widzę, że udało się znaleźć. Czy jest to praca w Twoim fachu, czy całkowicie przypadkowa i wzięta "z marszu", ponieważ miasto nie prosperowało lepszymi ofertami na ten moment, w którym jej potrzebowałaś?
      O: Powiem Ci, że ja dość długo szukałam i było ciężko. Wiadome, że są miejsca pracy, ale każdy szuka czegoś, co mu będzie odpowiadało. Na chwilę obecną mam pracę, ale na razie, to nie jest ona na stałe, więc nie wiem, co będzie za rok czy dłużej. Z tego, co wiem, to bardzo dużo osób ucieka do pracy w innych miastach, niestety. Moja praca mi odpowiada, nie ukrywam, że chciałabym tam zostać na dłużej. W międzyczasie i tak rozglądam się za czymś, co będzie podobne, ale lepiej płatne. Teraz ciężko się utrzymać za zarobki, które większość oferuje.

T: W pewnym momencie praca staje się nieodłącznym elementem naszego życia, jak i koniecznym, aby przetrwać, dlatego każdy szuka tego, co będzie najlepsze w miarę możliwości, jakie mamy. Jednak zawsze po pracy, jest i dom. Powiedz, o czym myślisz oraz z czym kojarzy Ci się dom?
      O: Dom mi się zawsze kojarzył z rodziną, ciepłem, takim azylem. Tutaj spędzamy większość naszego życia. Zawsze kojarzyło mi się, ze w domu jesteśmy bezpieczni, że tutaj możemy schować się przed całym złem. Wiadome teraz, że nie do końca mamy tutaj pełne bezpieczeństwo, ale jednak coś jest. Dom też zawsze był oznaką takiej wspólnoty, zjednoczenia się i miłości. Mimo że w życiu różnie bywa, są kłótnie, są gorzkie słowa, a jednak zawsze godzimy się, bo przecież MY tworzymy ten DOM.

T: Pięknie opisałaś miejsce, do którego każdy z nas chyba lubi wracać, a szczególnie po pracy. Jak wiadomo, kojarzy nam się to miejsce również z miłością. Czy masz osobę, którą na co dzień obdarowujesz tym silnym uczuciem? Czy jesteś raczej singlem pełnym optymizmu, który ceni sobie inne uczucia wyżej?
      O: Jestem singlem, ale raczej bez optymizmu Nie spotkałam jeszcze na swojej drodze osoby, którą mogę męczyć swoimi uczuciami, haha ;P Na wszystko przyjdzie czas, jestem jeszcze młoda, a na siłę nie będę nikogo szukać. Jest tyle osób tutaj i na grze, które mogę denerwować ogólnie, więc niech mój przyszły wybranek jeszcze odpoczywa, haha

T: Ja widzę jednak ten optymizm, może nie jako singiel, lecz jako osoba, która zasiedla na 1s2k. Olu, czym się interesujesz? Co jest Twoją pasją? A może hobby?
      O: Hm, uwielbiam układać puzzle! Potrafię spędzić przy nich kilka godzin i mega mnie to relaksuje. Aktualnie w szafie czeka na mnie około 15 pudełek, które zostaną ułożone, ale nie wiem, kiedy Lubię też popstrykać zdjęcia, najbardziej jakieś widoki, choć teraz mniej latam z aparatem, to nadal lubię! Hm.. Lubię jeszcze piłkę nożną. Nie gram w nią, ale lubię oglądać i kibicować. Jakieś dobre książki czy tam filmy też mnie interesują, więc jak ktoś zna coś dobrego, to chętnie przytulę propozycje

T: Skąd ta pasja do puzzli? Mmmm piłka nożna. Mało która kobieta lubi i interesuje się tym sportem. Jaki jest aktualnie Twój ulubiony klub piłkarski i dlaczego akurat ten?
      O: Od małego lubiłam puzzle Gdy jeszcze były czasy, że miałam wakacje czy ferie, to po nocach też układałam Mega wciągające zajęcie Jestem kibicem Górnika Zabrze. Będąc jeszcze gówniarzem, zaczęłam jeździć z wujkiem na mecze i tak już mi zostało. Wujek zaszczepił we mnie miłość do tego klubu. Swego czasu sektor rodzinny zamieniłam na młyn i tam zdzierałam gardło. Pozwalało to w jakiś sposób wyrzucić z siebie złe emocje, a przy okazji dopingowałam drużynę. 

T: Czyli prócz wciągającej układanki przy której można się odprężyć i wyciszyć, drzemie też w Tobie duch kibica, którego rola jest całkowicie odwrotna. Jak zatem oceniasz na chwilę obecną sytuację w Ekstraklasie swojego ulubionego klubu, jakim jest Górnik Zabrze? Jak oceniasz ich pracowitość z tym sezonie oraz poziom gry? Może masz swojego ulubieńca w tym zespole?
      O: Chyba nie ma sensu rozmawiać o ich obecnej sytuacji. Ostatnimi czasy mam wrażenie, że trochę się pogubili i nie wiedzą jak wrócić.. Nie ma co oszukiwać, jest słabo. Ulubieńca nie mam, ale na ten moment duże brawa w stronę Angulo. Mam nadzieję, że podniosą się i będzie tylko lepiej. Tego im życzę.

T: W piłce nożnej wiele zdarzyć się może. Kto wie, może i w Górniku biega przyszła gwiazda footbolu. Powiedz nam, co jeszcze lubisz robić w wolnym czasie? Wspomniałaś wcześniej o czytaniu książek, masz swoje ulubione gatunki bądź tytuły? Tym samym czy masz swój ulubiony film bądź w jakiego rodzaju inscenizacjach spędzasz więcej czasu?
      O: Zależy od nastroju. Lubię pograć, pospać, pospacerować czy wyjść ze znajomymi. Dużo możliwości  Jeżeli chodzi o książki, to bardzo lubię czytać wątki z narkotykami, seksem czy problemami życiowymi. Polecam "Ujarzmić bestię", "Pamiętnik narkomanki" czy "My dzieci z dworca ZOO". Z filmów lubię najbardziej horrory, dramaty i komedie. Lubię też pooglądać lub poczytać inne gatunki, ale to już zależy od tego, czy zachęci mnie opis, recenzja itp. 

T: Pamiętnik narkomanki również czytałam i polecam osobom, które lubią spędzać wieczory bądź inne pory dnia z książkami. Olu! Czy na Twojej pięknej twarzy pojawił się dziś uśmiech? Jeśli tak to, co lub kto go spowodował, a jeśli nie, to dlaczego?
      O: Dokładnie! Chociaż pogoda dzisiaj nie była najlepsza, to i tak gościł uśmiech. Doceniam małe rzeczy i gesty, więc nawet głupie „miłego dnia” czy „wszystkiego dobrego”, które słyszę od ludzi w pracy, sprawiają, że człowiek się uśmiecha. Dodatkowo zawsze, gdy z kimś rozmawiam, pojawiają się powody, przez które się uśmiecham lub śmieję. Według mnie uśmiech jest zaraźliwy, więc powinniśmy nim zarażać dziennie!

T: Sama Twoja wypowiedź przyprawiła mnie o uśmiech, więc jestem samego zdania Może teraz pytanie dotyczące naszej rasy ludzkiej. Czego nie potrafisz pojąć w działaniu ludzi? Są jakieś typowe zachowania, których nie rozumiesz u kobiet, jak i u mężczyzn?
      O: Ja ogólnie ludzi nie lubię, haha A tak serio, to nie lubię, gdy ktoś kłamie. Najgorsze, gdy ktoś Ci coś wmawia, a Ty wiesz, jaka jest prawda. Nie rozumiem też, jak można zdradzić osobę, którą się kocha i tłumaczyć jeszcze, że to nic nie znaczyło, że to była chwila. Uhm. Czasem się zastanawiam co tymi ludźmi kieruje.. Jest dużo zachowań, których nie lubię lub nie rozumiem. Jest też kilka takich, których nie lubię sama w sobie, ale próbuję z tym jakoś walczyć. Mam też trochę inne spojrzenie na świat. Bardzo się różni od innych, mogę śmiało powiedzieć, że nie pasuje do tych czasów. Teraz ludzie żyją lekko, nie przejmują się niczym i gdzieś zagubili pewne wartości. Czasem mi ich szkoda. Niestety, jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy, mamy też wiele wad i zalet, ale często brakuje nam odwagi, by przyznać się do błędu. Pewne zachowania ludzi, które występują teraz, są dla mnie ciężkie do pojęcia, ale słowa Alberta Einsteina, czyli „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”, idealnie obrazują to, co na ten temat sądzę. W tym wszystkim i tak kieruję się słowami, że im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

T: Bardzo dobrze powiedziane i śmiało wypiłabym piwko z Tobą za te słowa. Mówisz, że nie pasujesz do tych czasów. Co zatem jest tym, co uważasz w sobie za największą siłę oraz wartość, która pozwala Ci biec do przodu i nie przejmować się otaczającymi Cię ludźmi i ich odmiennością, której jak mówiłaś, nie możesz zrozumieć?
      O: Wydaje mi się, że własny rozum i wychowanie. Nie ulegam też ludziom, więc to dużo daje. Niestety, ale jedynym moim problemem, jest zbyt dobre serce. Za to najczęściej dostaje się po du**e.

T: Może i za dobre serce dostaje się po du**e, ale częściej uśmiech osoby, dla której to serce się okazało, znaczy więcej. Wracając do wychowania, jaka jest najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałaś oraz gdybyś mogła, jaką dałabyś każdemu człowiekowi??
      O: Każda rada, która dostajemy, jest w jakimś stopniu najlepsza. Ja każdą radę sobie cenie i biorę do serducha. Wydaje mi się, że kierowanie się własnym rozumem, będzie najlepszą radą. Wierzę, że każdy rodzic stara się jak najlepiej wychować własne dziecko, ale czy każde dziecko z tego korzysta? Wszystko realizuje życie.

T: Równie mądre słowa z Twojej strony. Co do dzieci,co sądzisz na temat dawania klapsów? Uważasz, że podchodzi to pod przemoc, czy raczej jest to konieczna rzecz w wychowaniu każdego dziecka?
      O: Nie jest to konieczne, ale myślę, że jeden klaps nie zmieni psychiki dziecka. Uważam jednak, że jeżeli się da, to trzeba dziecku tłumaczyć, co wolno, a czego nie.

T: A czy osobiście jako kobieta już dojrzała lubisz dzieci? Jaki jest według Ciebie najlepszy wiek na ich posiadanie? A może chciałabyś już mieć swoje?
      O: Tak, lubię :p i o dziwo one lubią mnie :p Wydaje mi się, że do tego trzeba dojrzeć. Wiek tutaj nic nie znaczy. Ja mam jeszcze czas na dzieci.  

T: Więc życzę w przyszłości powodzenia z tymi małymi szkrabami :) Jakie jest Twoje zdanie na temat kierowców, którzy wsiadają po znacznej ilości alkoholu za kierownicą? Zdarzyło Ci się kiedyś kogoś powstrzymać przed takim czynem? A może sama byłaś świadkiem, gdy osoba "pod wpływem" spowodowała nieszczęście? Uważasz, że osoby nadużywające trunków są bezpieczne dla pozostałej ludzkości?
      O: Dziękuję ;p Nie popieram tego. Nigdy nie byłam świadkiem wypadku, który spowodowała osoba pod wpływem ani nie miałam sytuacji, by taką osobę powstrzymać. Mam nadzieję, że nigdy mi się to nie przytrafi. Podobno wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Jeżeli osoba, która nadużywa trunków, nie potrafi się kontrolować, to nie powinna pić. Niestety, ale najczęściej przez takich ludzi giną niewinne osoby. Chcesz się napić człowieku, to pij, ale nie wsiadaj za kółko i nie stwarzaj zagrożenia. Prosta zasada.

T: Prosta, a zarazem ciężka dla pojedynczych jednostek naszej rasy ludzkiej. Czy masz jakieś uzależnienia bądź coś, bez czego trudno Ci się obejść i jest to Twoim złym nawykiem lub przyzwyczajeniem?
      O: Nie mam żadnych uzależnień ;p Na tę chwilę nie przychodzi mi do głowy nic, co by mogło być moim złym nawykiem lub przyzwyczajeniem.

T: Może po prostu kobieta anioł z Ciebie i nie musisz się daleko zastanawiać =D W sumie w głębi ducha, tak właśnie czuję. Gdybyś musiała żyć bez jednego ze zmysłów, z którego byś zrezygnowała? Zastanawiałaś się, co by było, gdybyś go właśnie teraz utraciła? Jak wyglądałby wtedy Twoje życie?
      O: Coś w tym jest :D Zawsze się śmieje, że przecież ja, to kobieta anioł O kurde. Ciężkie pytanie. Chyba nikt nie myśli o tym, co by było, gdyby coś się miało stać. Z jednym ze zmysłów mam problem, ale mimo to, to nigdy nie zastanawiałam się nad tym, co by było, gdybym go straciła całkiem. Wydaję mi się, że na początku ciężko by było funkcjonować. Zależy też jaki zmysł by ucierpiał, bo wiadome, że bez niektórych, to życie się wywraca. Żyje tym, co jest tu i teraz.

T: Żyjmy więc chwilą i przejdźmy dalej! Jak zdefiniowałabyś zdradę? Jaki rodzaj zdrady jest według Ciebie najbardziej okrutny i niewybaczalny?
       O: Każda zdrada jest najgorsza. Jak już wspominałam wcześniej, nie rozumiem, co tacy ludzie mają w głowach i co nimi kieruje. Przecież człowiek, który zdradza, jest niewierny nie tylko do drugiej osoby, ale też do samego siebie. Wydaje mi się, że ciężko by mi było wybaczyć. Jestem dość wrażliwą osobą, więc taki cios na pewno by zostawił po sobie ślad na dłużej. Na dodatek ciężko mi zaufać drugiej osobie tak na sto procent, więc staram się być rozważna w pewnych kwestiach.

T: Gdybyś mogła bez żadnych konsekwencji zemścić się na takiej osobie, co byś zrobiła? Czy może nie przejęłabyś się i żyła dalej tętniąc życiem?
      O: Nie ma sensu się mścić. Karma wraca, więc ona będzie działać Każda sytuacja, która nam się przytrafia, jest jakąś lekcją. Po każdym upadku wstajemy silniejsi, a zemsta by była oznaką słabości.

T: Właśnie tak Olu! Powiedz nam, co najbardziej irytuje Cię w naszym polskim społeczeństwie oraz z tego, co nas po prostu otacza? Jak sobie z tym radzisz?
      O: Znieczulica i przemoc. To mnie bardzo irytuje. Niestety, ale ciężko z tym walczyć. Jest tyle sytuacji na świecie, które osobiście mnie nie dotyczą, ale zawsze łapią za serducho. Niestety, ale moja wrażliwość zawsze się odzywa. Nawet wtedy, gdy nie ma zbytnio powodu. Oczywiście takich rzeczy, zachowań i sytuacji jest o wiele więcej, które irytują. Życie jest niesprawiedliwe, a bezradność jest najgorsza.

T: Często nie możemy w takich sytuacjach po prostu za wiele zrobić, a jednak trafiają w serce. Gdybyś mogła zmienić 3 rzeczy w prawie polskim, co by to było?
      O: Na pewno bym zaostrzyła kary dla zwyrodnialców. Bym porządnie się zajęła tymi, którzy dostają zbyt małe kary za znęcanie się nad dziećmi i zwierzętami. No i może by się coś udało w kwestii drożyzny. Hm.. No nie wiem co jeszcze. Oddałabym dwie niedziele handlowe, hahaha

T: Z niedzielami handlowymi ile osób tyle zdań na ten temat Natomiast co zmieniłabyś na naszym forum, gdybyś mogła? Może brakuje Ci pewnych osób w niektórych miejscach, a może drażnią Cię jakieś szczegóły czy zachowania?
      O: Jakoś tak nie zagłębiam się zbytnio w forum ;P Czatbox, losowanie i redakcja, to jedyne miejsca, gdzie się pojawiam  Dużo zachowań mnie drażni. Dużo fałszywych ludzi tutaj jest, więc trzeba uważać. Na szczęście jest garstka osób, z którymi warto pogadać. Mam nadzieję, że będzie mi dane poznać kolejne osoby, które będą w porządku.

T: I również życzę powodzenia w zawieraniu nowych i szczerych znajomości, nie tylko w świecie cs'a oczywiście. Powoli zbliżamy się do końca wywiadu, jednak chciałabym, abyś na koniec użyła pięciu słów, które pierwsze przyjdą Ci do głowy i dopisała z jaką osobą na forum Ci się kojarzą. 
      O: Dziękuję! Hmm. Śmiech - @Polej, Rozmowa - @Krakowska Maczeta, Gra- @BotsoN, Śniadanie - @Ewwcia., Youtube - @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ 

T: Okej Ola! To niestety już koniec naszej przygody, ale miejmy nadzieję, że nie pierwsza i nie ostatnia Chciałabyś dorzucić coś od siebie na koniec?
      O: Szybko poszło! Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i ogrom pytań. Chciałabym pozdrowić każdą osobę, która będzie to czytać. Życzę Wam powodzenia w życiu i duuuużo uśmiechu!

• Przez Sleeping Dogs
      Witam wszystkich czytelników tego wywiadu. Moim gościem, który odpowiadał na pytanie był opiekun serwera, UBT CS'A 1.6, CS:GO i moderator forum @ Bombels. Zapraszam do czytania i do oceniania/krytykowania wywiadu .
      @ Sleeping Dogs(Osoba przeprowadzająca wywiad)
      @ Bombels(Osoba odpowiadająca)

S-Witam Cię Bombels, zacznijmy od tego, że chciałbym ci podziękować, że zgodziłeś się na wywiad. Pierwszym pytaniem, będą informację o Tobie, ile masz lat, jak masz na imię i czym się interesujesz?
      B-Część, bardzo dziękuję za zaproszenie do wywiadu. Mam na imię Kacper, w styczniu skończyłem 19 lat. Interesuje się sportem głównie piłką nożną oraz siatkówką.

S-Ooo, piłką nożna powiedz coś więcej o tym zainteresowaniu, grasz w jakimś klubie czy raczej z kolegami dla zabawy, kto Cię zachęcił do tego sportu i ile lat się tym już interesujesz?
      B-Piłką nożną interesuje się od małego, zawsze jak była okazja to się oglądało w telewizji czy też grało się z kolegami na boisku. W klubie zacząłem grać w pierwszej gimnazjum, ale moja gra trwała tylko 2 lata. 

S-Czemu tylko tyle, brak chęci czy jakaś kontuzja?
      B-Po prostu drużyna się rozpadła, bo to był zespół juniorski a na grę w seniorach nie miałem szans, ponieważ było kilka osób lepszych ode mnie. 

S-Jakbyś miał okazję zagrać w jakimś klubie, to w jakim i dlaczego akurat dla tego klubu?
      B-Jeśli miałbym okazję to zagrałbym w dwóch klubach, na pewno byłby to Lech Poznań, dlatego że mieszkam w Wielkopolsce i bardzo im kibicuje oraz Liverpool, ponieważ podoba mi się ich gra, którą prezentują.

S-Mnie także podoba się gra Liverpoolu . Twoim innym zainteresowaniem jest siatkówka, opowiesz coś więcej zainteresowaniu?
      B-Poszedłem do jedynego gimnazjum w okolicy, które słynie z osiągnięć siatkarskich. Czy to turnieje rejonowe czy powiatowe to Wilczyn zawsze był najlepszy, dlatego teraz grają w drugiej lidze  Podczas moje nauki w gimnazjum trzykrotnie zdobyte mistrzostwo rejonowe oraz powiatowe, ale teraz w technikum zdobyte większe osiągnięcie, bo były to ćwierćfinały wojewódzkie.

S-O kurde, gratuluje i życzę dalszych sukcesów. Napisałeś, że chodzisz do technikum, jaki jest to kierunek i jak on Ci się podoba?
      B-Jest to technikum mechaniczne, a dokładnie kierunek operator obrabiarek skrawających CNC. Kierunek nawet spoko czy to zajęcia z programowania czy też sama praktyka na warsztatach.

S-Uuu, o takim kierunku nie słyszałem, opowiesz o nim coś więcej?
      B-Kierunek polega na tym, żebyśmy po szkole potrafili obsługiwać tokarki oraz frezarki, a także tworzyć programy na obróbkę jakiś elementów. 

S-Yhym, po ukończeniu technikum, będziesz szedł na jakieś studia, żeby dalej szkolić się w takim zawodzie, czy jednak już pójdziesz pracować?
      B-Generalnie ten zawód jest nie opłacalny pod względem zarobków, więc dalsza nauka nie ma sensu. 

S-Rozumiem, przejdźmy dalej, w jakie gry lubisz sobie pograć?   
      B-Oprócz counter strike nie gram w inne gry. 

S-To może jak jesteśmy w tematyce CS'A, powiedz jak trafiłeś na tą grę? 
      B-Cs'a pokazał mi starszy brat, było to jakieś 10 latem. Najpierw CS 1.6 a potem od 2013 csgo.

S-Z cs'em jest też związana nasza sieć. Jak trafiłeś na 1s2k i co zachęciło Cię do zostania tutaj?
      B-Zacząłem grać na serwerze only mirage #2, gdzie postanowiłem, że złoże podanie na admina było to pod koniec lipca i od tego momentu aż do teraz moja "kariera" na tym forum się rozwija. Do pozostanie na tym forum zachęciło mnie to, że atmosfera, która tu panuje jest niezwykła. 

S-Moderator, Opiekun serwera, UBT CS1.6 i CS:GO, co zachęciło Cię do złożenia podania na te posady?
      B-Co do UBT cs:go oraz cs1.6 zachęciło mnie doświadczenie z poprzedniej sieci oraz chęć pomocy. Do złożenie podania na opiekuna serwera zachęciło mnie to, że w jakimś stopniu mógłbym przyczynić się do rozwoju serwera. Posada moderatora? trochę byłem zaskoczony, że zostałem wybrany na to stanowisko uważałem i nadal uważam, że byli lepsi kandydaci ode mnie.

S-Kto według Ciebie zasługuje na awans i dlaczego?
      B-Wiesz, co nie chciałbym mówić, kto bardziej zasługuje na awans, bo to jest moje zdanie, każdy ma swoje, ale możesz zobaczyć Sobie na forum, kto jak pracuje i jak wykonuje swoje obowiązki.  

S-Jeśli byś miał 3 życzenia, co byś sobie życzył i dlaczego akurat to?
      B-Co bym sobie życzył? Przede wszystkim zdrowia (nic mi nie jest), ale nie wiadomo co będzie jutro czy pojutrze. Oprócz zdrowia to nic więcej nie jest mi potrzebne, mam wszystko co jest najważniejsze dla mnie.

S-To co oprócz zdrowia posiadasz najważniejszego?
      B-Szczęście, które jest najważniejsze zaraz po zdrowiu.  Nic więcej nie jest mi potrzebne. 

S-Skąd pomysł na nick "Bombels"?
      B-Na młodszego brata w domu mówiliśmy "bombel" i kiedyś grając w cs'a potrzebowałem nicku, więc do "bombel" dodałem s i tak zostało. 

S-Zbliżamy się do końca wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić?
      B-Jeśli jest okazja to chciałbym pozdrowić wszystkie osoby, które przeczytają ten wywiad.  

Pozwolenie na wywiad mam od @ Karolcia ;***

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.