Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Matthew Daniels i chciałbym ponownie dołączyć do LSPD. Znów posiadam prawo jazdy kt.b i licencje na broń. Przez mały problem z serwerem byłem niestety ale zmuszony do zrobienia nowej postaci.Proszę o ponowne przyjęcie.Pozdrawiam Matthew Daniels

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez •K4CPIŚ•
      (OOC) :

Imię --> Kacper

Wiek --> 15

Coś o sobie --> Jestem Kacper i interesuję się F1. Byłem na tym serwerze mechanikiem ale niezbyt mi się to podobało więc idę na medyka.

Ile grasz na serwerze? --> chyba 3 lub 4 dni

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę --> najwięcej w weekendy bo od 10 do 20 godzin

(IC)  :

Imię --> Marek

Wiek  --> Pustelnik

Jedna akcja z udziałem twojej postaci -->Strzelanina dużo rannych. Ciężka sprawa 2 nie oddycha a 3 jest w stanie ciężkim. Sprawdzam teren czy jest bezpiecznie. Wzywam wsparcie na radiu. Podbiegam i zaczynam oceniać kto jest do odratowania a kto nie. Czekam na wsparcie i w tym samym czasie pomagam osobą które są mniej ranne.Gdy dojeżdża 2 zespół zabiera 1 poszkodowanego który jest najmniej ranny.Reszta jest opatrywana i zabierana dalej do szpitala. Mi przypada kolejna osoba która jest ranna najbardziej. Wyciągam defibrylator robię RKO. Gdy poszkodowany już jest wśród żywych zabieram się za jego rany opatruje je. Szybko biorę i nosze. Przekładam poszkodowanego na nosze i idę z nim do karetki. W szpitalu przy podstawowych badaniach wychodzi ze poszkodowany został postrzelony 3 razy raz na wylot w bark raz w brzuch i raz w klatkę piersiową. Zakładam rękawiczki szykuję sprzęt do operacji. Wykonuję operacje wyjęcia kuli. Odkażam ranę i zaszywam. Poszkodowany zostaje na parę dni w szpitalu na obserwacji. Dostaję wypis i wychodzi ze szpitala, a ja spisuję raport z przeprowadzonej akcji.
    • Przez Majchu
      Nick:
      Majchu.!.
      Znajomość regulaminu:
      Czytałem 4 razy no i znam jak wiersz :} xd [Bardzo dopracowany jest regulamin ]
      Jakie jest twoje RP?:
      No napewno nie jest to deathmatch. Grałem na serwerach i wiem co możę być za zagranie jak deathmatch widziałem ludzi którzy tak robili xd. Ogółem ogarniam itp
      Godziny na serwerze:
      Napewno bym grał w piątek,sobotę i niedziele. A w tygodniu zależy. W tygodniu po 5 godz a  w weekend po 12 godz 
      Dlaczego ty?:
      Ponieważ myślę że bym był dobrym adminem  i  lubię rozwiązywać  sprawy ooc i tak jak sprawy RP
      Wsparcie finansowe:
      Oczywiście pomogę bo mam trochę w kieszeni xd :}
    • Przez ErwiPL
      Nick: ErwiPL

Znajomość regulaminu: 9/10

Jakie jest twoje RP?: Gram w RP od 7 miesięcy.

Godziny na serwerze: z 30 około mam już.

Dlaczego ty?: Myślę że się nadaje, mam doświadczenie jak chodzi o komendy administratora. Miałem 2 serwery i na kilku byłem Adminem/moderatorem. Skerek i Dudek mnie dobrze znają.

Wsparcie finansowe: Jak będzie trzeba coś dołożyć to wspomogę  
    • Przez RoBsOn215
      Imię -->Robert

Wiek -->15

Coś o sobie -->Lubie grac w gry, pilke nozna oraz koszykowke

Ile grasz na serwerze? -->1 dzien

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę -->3 do 4 godzin w tygodniu i 6 godzin w weekendy

(IC)  :

Imię -->Albert Was

Wiek  -->31

Jedna akcja z udziałem twojej postaci -->Wypadek samochodowy na drodze Los Santos Freeway. 3 osoby poszkodowane w tym 1 FP. Wyruszamy na 2 samochody na zgloszenie. Mimo trudnych warunkow jestesmy na miejscu w 5 minut. Po ocenie stanu poszkodowanych podjalem decyzje zeby moj kolega zajal sie poszkodowanymi a ja zajme sie FP. Po krotkiej rozmowie z przytomnym FP zalozylem mu kolnierz i powoli wyciagnalem na nosze. Opatrzylem rany twarzy oraz zabezpieczylem zlamana noge, podalem plyny z lekiem przeciwbolowym i bezpiecznie przetransportowalem go do ambulansu. Po spakowaniu sprzetu wraz z drugim oddzialem zawiezlismy poszkodowanych na szpital i tam przejal ic inny zespol a my wyruszylismy na kolejne zgloszenie
    • Przez Jejen
      Nick -->Jejen

Wiek -->15

Znajomość regulaminu -->9/10

Jakie jest twoje RP? -->Moje RP oceniam na bardzo dobrym poziomie, umiem dostosować się do każdej frakcji.

Godziny na serwerze --> okolo 5/6 w tygodniu a w weekendy to cały dzionek (jeżeli nic mi nie wypadnie)

Dlaczego ty? --> Ponieważ jestem osobą wyrozumiała, mam dobry kontakt z ludźmi, umiem wyjaśniać konflikty
      Coś ode mnie --> Chciałbym pozdrowić pana zakolaka i cały zespół IKEA :-)
      Mutacja--> jest
      Kulutra --> jest

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.