Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem interesować się samsungiem galaxy s8(osobiście uwielbiam wygląd tego telefonu, ekran oraz to, że nie jest tak cegłowaty według mnie), przez s10 cena spadła i aktualnie nowy na aliexpress chodzi po ~1300zł, lecz jest to wersja G950U czyli Snapdragon, a nie Exynos, wiadomo układ graficzny też się zmienia. Z tego co czytałem wersja z Exynosem jest szybsza, ale czy zauważalnie? Staram się kupować telefony nowe, nie używane lub używane krótko ale to tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. 

Ps. Cena do ~1400 z przesyłką etc. Tutaj ~1400 zł wychodzi z przesyłką oraz bezprzewodową ładowarką.

Aktualnie mam KSIAOMI redmi note 4, które wiadomo demonem prędkości nie jest i mam wrażenie że jest dość cegłowaty, w takim sensie że po prostu ma za duże ramki w poziomie i pionie czego strasznie nie lubię.

1. Użytkownicy S8 jakieś opinie dot. telefonu. Jak wygląda użytkowanie w 2019, jak jest z tym przejściem z samsung Expierience do one ui. 

2. Czy ktoś kupował na aliexpress i może powiedzieć co nieco jak to wszystko wygląda, czy jest to najlepsze miejsce do kupowania nowych telefonów.

3. Dyskusja dot. ogólnie tego telefonu, wszystkie przemyślenia osób które maja/mieli/chcieli kupić ale kupili co innego. (Ogólnie wszystkich zainteresowanych tym tematem)

4. Propozycje innych telefonów lub nie związane z poprzednimi 3 pkt. :D

Każda wypowiedź proszę aby zawierała pkt do którego się odnosimy tak żeby było to bardziej klarowne.

Dzięki z góry i zapraszam do dyskusji. 

Edytowane przez Kaiju (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Kaiju napisał:

Z tego co czytałem wersja z Exynosem jest szybsza, ale czy zauważalnie?

Mało, da się przeżyć.

Użytkownicy S8 jakieś opinie dot. telefonu. Jak wygląda użytkowanie w 2019, jak jest z tym przejściem z samsung Expierience do one ui. 

Pokazuje się aktualizacja do najnowszej wersji Androida 9. Możesz ją zaktualizować ręcznie przez wejście do ustawień. Nakładka chodzi szybciej od poprzedniej wersji. Warto aktualizować.

Czy ktoś kupował na aliexpress i może powiedzieć co nieco jak to wszystko wygląda, czy jest to najlepsze miejsce do kupowania nowych telefonów.

Raczej kupowałbym w naszych polskich sklepach np. x-kom. Na zagranicznych sklepach nie masz gwarancji czy sprzęt jest nowy.

Dyskusja dot. ogólnie tego telefonu, wszystkie przemyślenia osób które maja/mieli/chcieli kupić ale kupili co innego.

Chciałem kupić, ale zdecydowałem się na zakup Samsunga Galaxy S10e. Głównie przekonał mnie aparat, czytnik linii papilarnych z boku i najlepszy ekran na rynku. 

7 minut temu, Kaiju napisał:

Z tego co czytałem wersja z Exynosem jest szybsza, ale czy zauważalnie?

Mało, da się przeżyć.

8 minut temu, Kaiju napisał:

Użytkownicy S8 jakieś opinie dot. telefonu. Jak wygląda użytkowanie w 2019, jak jest z tym przejściem z samsung Expierience do one ui. 

Pokazuje się aktualizacja do najnowszej wersji Androida 9. Możesz ją zaktualizować ręcznie przez wejście do ustawień. Nakładka chodzi szybciej od poprzedniej wersji. Warto aktualizować.

9 minut temu, Kaiju napisał:

Czy ktoś kupował na aliexpress i może powiedzieć co nieco jak to wszystko wygląda, czy jest to najlepsze miejsce do kupowania nowych telefonów.

Raczej kupowałbym w naszych polskich sklepach np. x-kom. Na zagranicznych sklepach nie masz gwarancji czy sprzęt jest nowy.

11 minut temu, Kaiju napisał:

Dyskusja dot. ogólnie tego telefonu, wszystkie przemyślenia osób które maja/mieli/chcieli kupić ale kupili co innego.

Chciałem kupić, ale zdecydowałem się na zakup Samsunga Galaxy S10e. Głównie przekonał mnie aparat, czytnik linii papilarnych z boku i najlepszy ekran na rynku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, aXenBiceps™ napisał:

Tylko że różnica to jakieś 500/600 zł między polskim rynkiem a cenami z aliexpress. Czy naprawdę jest to aż tak duże ryzyko pomimo dobrych ocen etc. Ponoć dużo osób kupuje właśnie na aliexpress i nie narzekają. Znaczenie też ma to że staram się wydawać każdy grosz z głową aktualnie i jestem typem osoby której szkoda jest kasy, to że jestem w klasie maturalnej i oprócz wakacji nie miałem jak zarabiać też ma na to wpływ. Dlatego tak bardzo jestem za aliexpress. 

Chętnie przeczytam opinię osoby która kupiła/kupuje z aliexpress.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi