Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

(OOC) :

Imię --> Kacper

Wiek --> 15

Coś o sobie --> Jestem Kacper i lubię grać w gry. Od dawna gram w RP i na wielu serwerach zachodziłem bardzo daleko

Ile grasz na serwerze? --> Jakieś 2 godziny od wstawienia tego podania

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę --> bardzo dużo najwięcej w weekendy

(IC)  :

Imię --> Marek

Wiek  --> 30

Jedna akcja z udziałem twojej postaci --> Marek Pustelnik - były kierowca F1 w teamie Force India. Zdobył 5 razy mistrzostwo świata. Lecz było mu mało więc chciał wygrać kolejny wyścig. Rok 2013 Grand Prix Belgii - SPA. Jechał po 1 miejsce lecz za nim jechał Luis Hamilton, który zepchnął go z toru. Marek Pustelnik koziołkował bolidem i uderzył z siłą 200 km/h w bandę. Trafił do szpitala w stanie bardzo ciężkim. Miał połamane nogi oraz ręcę. Cała jego twarz pokryta była ranami ciętymi od upadku. Zapadł w śpiączkę. Przed Grand Prix Singapuru odbyła się minuta ciszy dla Marka, ponieważ lekarze mówili, że w 85% nikt go więcej nie zobaczy. Lecz stał się cud. W roku 2016 w nocy z 24 na 25 listopada przebudził się. Wszyscy bardzo się cieszyli. Gdy w roku 2017 odbyło się Grand Prix Francji pojechał tam i każdy z kierowców dał mu na pamiątkę z F1 swój kask oraz rękawice. Wszycsy także kierowcy byli wzruszeni. Oczywiście po tym zdarzeniu Marek więcej nie usiadł za kółkiem F1. Przeprowadził się z Anglii do Los Santos gdzie chciałby zostać zawodowym mechanikiem.  

Nigdy nie zapomnimy tego zawodnika jakim był Marek Pustelnik.   Vijay Mallya 2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.