Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

(OOC) :

Imię --> Kuba

Wiek --> 15

Coś o sobie -->  Jestem miły, pomocny, zaangażowany i chętny do gry :D

Ile grasz na serwerze? --> Od wczoraj zacząłęm

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę --> od kilku do kilkunastu godzin w weekendy najwięcej

(IC)  :

Imię --> Stefan

Wiek  --> 25

Jedna akcja z udziałem twojej postaci --> Mój pierwszy dzień na nowej wyspie, przylatuje i pierwsze co myślę? Trzeba zacząć życie na nowo. Stefan za młodych lat był kierowcą rajdowym jednak po ciężkim wypadku nie mógł on kontynuować kariery rajdowej ale pozostał on głównym mechanikiem jednak musiał się przeprowadzić do los santos i nie ma ani warsztatu ani żadnego pojazdu bo cały majątek zostawił w polsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Zgłoś się, jak wyspa zyska troche na popularności. Wtedy porozmawiamy,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Ozi1221
      Nick [OOC]:Ozi1221
       Wiek [OOC]:12 (za niedługo 13)
      Imię i Nazwisko [IC]:Tomasz Problem
      Wiek [IC]:21
      Czy byłeś już w danej frakcji [jeżeli tak napisz w jakiej] [OOC]:Tak raz na serwerze który upadł jego nazwa to IgniteRP
      Dlaczego ty? [OOC]:Ponieważ mam duże doświadczenie w rp i jestem dosc aktywny
      Jakie posiadasz doświadczenie w Role Play?[OOC]:650 H w fivem w czym ok 200 godzin we frakcjach takich jak LSPD EMS LSC reszta na gangsterce
      LINK DO STEAM:(dodam za niedługo bo jestem na tel)
      Od kiedy grasz na serwerze:od ok tygodnia lecz bardzo go polubiłem 
    • Przez Dojek
      (OOC) :

Imię --> Mikołaj

Wiek --> 15

Coś o sobie --> Chodzę na siłownie, interesuje się motoryzacją, w weekendy dorabiam sobie w warsztacie.

Ile grasz na serwerze? --> około 2h

Ile mógłbyś poświęcić na rozgrywkę --> 6h w tygodniu, 7h weekend

(IC)  :

Imię --> Don Diablo

Wiek  --> 27

Jedna akcja z udziałem twojej postaci --> Pewnego dnia, który zapowiadał się jak każdy, do warsztatu zawitał nietypowy klient. Przyjechał on ze swoim zabytkowym autem i powiedział że auto idzie na licytacje charytatywną. Don chciał jak najlepiej zrobić to auto, więc skrzyknął paru kolegów i zabrali się do pracy. W planach miał okleić auto, żeby wyglądało jakby było pokryte rdzą, jednak członkowie jego załogi przekonali go żeby auto zostało zrobione w nowoczesnym stylu. Don początkowo nie wierzył że takie auto się spodoba, jednak na licytacjach każdy dawał coraz większe ceny, ostatecznie skończyło się na 2mln. Klient przyjechał do Don'a pogratulować mu i wręczyć pieniądze za robotę, jednak Don nie przyjął tych pieniędzy i powiedział : "Działałem charytatywnie, więc nie oczekuję zapłaty"
    • Przez Majchu
      Nick:
      Majchu.!.
      Znajomość regulaminu:
      Czytałem 4 razy no i znam jak wiersz :} xd [Bardzo dopracowany jest regulamin ]
      Jakie jest twoje RP?:
      No napewno nie jest to deathmatch. Grałem na serwerach i wiem co możę być za zagranie jak deathmatch widziałem ludzi którzy tak robili xd. Ogółem ogarniam itp
      Godziny na serwerze:
      Napewno bym grał w piątek,sobotę i niedziele. A w tygodniu zależy. W tygodniu po 5 godz a  w weekend po 12 godz 
      Dlaczego ty?:
      Ponieważ myślę że bym był dobrym adminem  i  lubię rozwiązywać  sprawy ooc i tak jak sprawy RP
      Wsparcie finansowe:
      Oczywiście pomogę bo mam trochę w kieszeni xd :}
    • Przez MesseM
      Imię: Dawid. Wiek: 16. Kontakt: Forum/TS3/Steam. Twój nick na TS3: Nie Słyszę Na Prawe Ucho. Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Hmm jestem praktycznie cały czas aktywny na ts'ie jak przyjdę ze szkoły to pierwsze co robię odpalam tsa i siedzę na nim do 22/23, a w weekendy to nawet od 11 do 3 w nocy. Myślę, że przyda się taki administrator na naszym tsie i chciałbym również pomóc naszej administracji na tsie. Ile czasu spędzasz na TS3: Hmm praktycznie cały dzień jak jestem na kompie. Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie. Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8/10. Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Myślę, że posiadam dosyć spore doświadczenie, ponieważ umiem tworzyć rangi, kanały, boty muzyczne itp. Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście.
    • Przez kalnex
      Nick --> kalnex

Wiek --> 16

Znajomość regulaminu --> Regulamin jest mi znany w 100%

Jakie jest twoje RP? --> Moje RP nie jest najgorsze, mam ponad 500h przegrane na serwerach RP. Grałem na serwerach takich jak WyspaRP czy StrefaRP.

Godziny na serwerze --> W dni szkolne 5-6h, w weekend 5-10h

Dlaczego ty? --> Byłem supportem na większym serwerze, ale niestety upadł, ponieważ Technicy jak i właściciel walił w ch**a że tak powiem.
      Dlatego chciałbym Zostać na waszym serwerze supportem żeby pomagać administracji, w utrzymaniu ładu i porządku na wyspie jak i na discordzie :D

Wymagania

Kultura osobista  Mutacja Znajomość z regulaminem Znajomość z RP  
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.