Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Ujmę to najprościej, jak umiem. Gladek tak na oko 240/230 lvl + bóg wojny, wbudowane 1/2 hs, zwinne palce = odpalam p90 i strzelam, jak popadnie, bo mam boga i 1/2 na hs;a. Jak dla mnie na tej klasie p90 to za mocna opcja, famas ok, ale p90 zmieniłbym na ump, raz, że brak takiej szybkostrzelności, inny recoil i zupełnie inaczej to sobie radzi w biegu. Ewentualnie wiertarka, szybkostrzelne ale na dalszą odległość badziewne, więc zmusza to do użycia famasa. 

Więc 2 rozwiązania:

p90 > UMP

p90 > Wiertarka + np. dodajmy mu za ten nerf p250, "w zamian za mini nerf", ale nie uważam tego za konieczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gladek zawsze był bardzo silny. ^^ Jak dla mnie zamiast zmieniać klasę można pomyśleć nad osłabieniem atutu, bądź blokadą na niektórych klasach. Lecz gdyby zablokować atut na niektórych klasach, wydajesz 500 monet na atut (500 to tez za wysoka cena) i trafia ci się najgorszy atut. Bądź co bądź Bog wojny to najlepszy atut, niby jest to 1/15 ale podobnie jak lodowiec, który mrozi częściej niż się wydaje, tak samo bóg wojny czasem wchodzi nawet za pierwszym strzałem. Nie ma sensu zmieniać klasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona!
Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.