Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick --> Szymi40

Wiek --> 16

Znajomość regulaminu --> 7/10

Jakie jest twoje RP? --> Moje Rp jest bardzo dobre , Juz mam 1-tyss Godzin w Fivem wiec wiem mam wl na wyspierp i strefierp!

Godziny na serwerze --> w tygodniu 5-6 w weekend 12

Dlaczego ty? --> Hmmm , co tu powiedziec moze dlatego ze mnie kazdy zna bylem na takiej wyspie jak gram** i tam duzo pomagalem ale sie odjebalo

ze wlasciciel wybieral $$$ ponad Wszystko  wiec pozdro takie mowiac  Pay2Win

Wymagania

• Kultura osobista  = Jest!
  • Mutacja  = Jest!
  • Znajomość z regulaminem  = Jest!
  • Znajomość z RP = Jest!
Lubię to!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Ozi1221
      Nick [OOC]:Ozi1221
       Wiek [OOC]:12 (za niedługo 13)
      Imię i Nazwisko [IC]:Tomasz Problem
      Wiek [IC]:21
      Czy byłeś już w danej frakcji [jeżeli tak napisz w jakiej] [OOC]:Tak raz na serwerze który upadł jego nazwa to IgniteRP
      Dlaczego ty? [OOC]:Ponieważ mam duże doświadczenie w rp i jestem dosc aktywny
      Jakie posiadasz doświadczenie w Role Play?[OOC]:650 H w fivem w czym ok 200 godzin we frakcjach takich jak LSPD EMS LSC reszta na gangsterce
      LINK DO STEAM:(dodam za niedługo bo jestem na tel)
      Od kiedy grasz na serwerze:od ok tygodnia lecz bardzo go polubiłem 
    • Przez żabsontv
      (OOC) Nick:żabsontv

(OOC) Wiek:14

(OOC) Jak oceniasz swoje doświadczenie w świecie Roleplay?60%

Dlaczego ty miałbyś się dostać na tą posadę?: bo na każdej wyspie na której gram jestem w LSPD  i dobrze mi się tak gra i też dobrze mi to wychodzi

Ile czasu mógłbyś poświęcić na rozgrywkę?co dziennie

Ile czasu grasz na serwerze?Sam już nie wiem

(IC) Imię i Nazwisko:Alex Baracade

(IC) Wiek:1995,05,12

(IC) Czy byłeś karany?NIE

(IC) Historia postaci (minimum 100 słów): Ojciec Alex był dla niego wzorem. Jako policjant otrzymał wiele odznaczeń. Był dla niego jak dla dzisiejszego dziecka bohater z kreskówki (niepokonany). jednak po 20 lat służby ojciec został zastrzelony na oczach dziecka. 12-letni wtedy Alex nie wiedział do końca co się wydarzyło. Pogrążony w żałobie chłopiec uciekał z domu, nie uczęszczał na zajęcia szkolne. Nie był w stanie znaleźć dla siebie miejsca. Na 16-letnie urodziny matka zabrała syna na strzelnicę. Instruktor od razu zobaczył w Alex potencjał. Nim się obejrzał rywalizował z najlepszymi w kraju co miało wpływ na dalszy los już wtedy pełnoletniego Alex. Postanowił ukończyć szkołę policyjną i pójść w ślady ojca jednak matka nie była zadowolona. Szkołę ukończył z wyróżnieniem po czym przeprowadził się do LS wiedząc że w tym mieście zrobi więcej dobrego.
    • Przez CartelCawel
      (OOC) Nick CartelCawl

(OOC) Wiek 14

(OOC) Jak oceniasz swoje doświadczenie w świecie Roleplay? W skali od 1/10 to 9,5/10.

Dlaczego ty miałbyś się dostać na tą posadę? Ponieważ chcę doprowadzić porządki na wyspie i oby było jak najmniej gangów. Również mam spore doświadczenie w LSPD i chciałbym sprawdzić swoich sił tutaj.

Ile czasu mógłbyś poświęcić na rozgrywkę? W tygodniu 3-4h, a w weekendy 7-8h

Ile czasu grasz na serwerze? około 4 dni

(IC) Imię i Nazwisko Peter Celik

(IC) Wiek 24

(IC) Czy byłeś karany? Nie

(IC) Historia postaci (minimum 100 słów) Peter urodził się w Londynie.
       Miał od samego początku wspaniałych rodziców którzy się nim opiekowali i byli troskliwi.
       W wieku 6 lat chlopak zaczął się interesować piłką nożną i chodził na boisko z rodzicami.
       W wieku 7 lat poprosił rodziców żeby zapisali go do szkółki piłkarskiej.
       Rozwijał się coraz bardziej umiał różne triki piłkarskie.
       W wieku 10 lat zaczął oglądać mecze piłkarskie i zobaczył mecz Real Madryt vs Chelsea.
       Wtedy po raz pierwszy ujrzał Ronaldo.
       Jak patrzał na jego triki to próbował je robić w domu przed telewizorem.
       Niektóre mu wychodziły, był dumny z siebie i myślał że zostanie piłkarzem.
       To było jego marzenie.
       W wieku 12 lat już coraz mniej zaczął się interesować piłką, zaczął ją zaniedbywać.
       W wieku 13 lat dostał komputer, był niesamowicie dumny i mocno uścisnął swoich rodziców.
       Zaczął grać w różne gry, ale to był błąd, ponieważ przez komputer już o niczym nie myślał jak tylko o nim.
       W wieku 14 lat zaczął poważnie myśleć o przyszłości i o pracy.
       Na początku chciał zostać Mechanikiem, ale to jednak nie to, auta go nie interesowały.
      W wieku 12 lat chopiec ukonczyl podstawowke, ale nauka mu szla zle.
       W wieku 15 lat skonczyl gimnazjum i zaczal myslec o przyszlosci.
       Pomyslal sobie ze by mogl byc policjantem. W wieku 17 lat juz powaznie do tego podhcodzil.
       W wieku 19 lat poszedl na strzelnice potrenowac celnosc.
       W wieku 22 lat napisal podanie do LSPD.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.