Jump to content

Skarga Sceptyk i Lasik

Shelhabiron
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Sheriff

Nick gracza/admina:Lasik+Sceptyk

Opis sytuacji:10 minuta slay na polecenie Sceptyka(to jakies nadużywanie)+przez minute nie byly wydane polecenia to jest FD od 9:12 do 10:12 nie zostało wydane żadne polecenie  i od 10:13-10:14 do 11:29 znów minuta bez poleceń

"Prowadzący musi na bieżąco wydawać polecenia więźniom, może on przerwać wydawanie poleceń na max. 60 sekund. Nie dot. to oczywiście zabaw, jednak np. nakazanie bezruchu na ponad 60 sek. jest prowadzeniem mało kreatywnym i może skutkować wyrzuceniem z CT." nie było FD ale za to mass FK

14:15-strzał przez dach i pobranie broni (to chyba bugowanie) tak samo jak kradzież przez kraty 

IP/SID:macie

Data i czas zdarzenia:wczoraj 

Dowody(ss/demko):to chyba to http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903121714-jail_lonely_snow.dem.zip

• Owner

Gracz dostał slay'a żeby ogarnął lagi, wiedział on o tym, I nie pisał nic. To że ktoś dostał slay'a nie powinno Cię interesować, dostał on ostrzeżenie żeby ogarnął lagi, bo nie chcieliśmy go kickowac.

Skoro nie wiesz czy to to demko to na co to stawiasz?

Twoim zachowaniem pokazujesz że chcesz wyrzucić nas z administracji. Twoja szansę zmarnowales parę razy i teraz masz przez to do wszystkich sapy, zmarnowales swoje szanse jako opiekun i admin. Dlatego chcesz wszystkich "ud****ć" za przeproszeniem, z administracji?

@Sceptyk ja juz swoje powiedziałem, minuty bez poleceń zostawiam tobie. 

Ja powiem tylko tyle. Byłem sam w CT na prawie 30 osób. Wydałem polecenie po czym około 10 osób postanowiło się buntować. Pouciekali na całą mapę, więc postanowiłem ich poszukać i zabić. Ciekawe Sheriff czy ty dałbyś radę na prawie 30 osób sam prowadzić i jeszcze ogarniać bunty. Widzę, że próbujesz nadal robić to co pisałem w poprzedniej skardze, ale jak obiecałem tak dotrzymam słowa.

Logiczne jak jest 1CT na prawie 30 osób że nie będzie prowadził cały czas tylko musi powybijać osoby które się buntują.

A co do slay'a to było tak że gracz miał takie lagi że nie dało się go zabić więc nie wiem gdzie ty widzisz jakieś nadużywanie lepiej dać slay'a niż bana.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.