Jump to content

Skarga na "opiekuna" serwera v2 :)))

LaMuS
 Share

Recommended Posts

Twój nick:LaMuS

Nick gracza/admina:Polski belg pod nazwą Sennya powieka

Opis sytuacji:Kompletna faworyzacja,brak jakiegokolwiek bana za kulturę.Myślałem ze Opiekun serwa ma świecić oczami a wygląda na to że niektórzy admini lepiej ogarniają serwer,Mi dałeś bana za jedno słowo będę ciągle wytykać twoje błędy i ci nie odpuszczę taki mam już charakter przykro mi :)) Ciągle zmieniasz nicki chcesz mnie złapać jak łapie regulamin nie uda ci się tego doczekać! Pozdrawiam 

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:Ciągle jakieś słownictwo leci przez całą mapę a szanowny belg zmienia nazwy co chwilę i awatary :DDDD 

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903110011-Jail_discovery.dem.zip
PS: Nawet jak będzie za mało na -1 to nazbiera się tyle skarg że w końcu będzie! Miłego Wieczorku,dnia :))) 

Ja nie wiem z czego ty jak zwykle się cieszysz? Że zmieniasz nicki? To nie czyni cie że masz chlew na serwerze robić za przeproszeniem. Nic nie ma w regulaminie że po 22 można robić co się zechce! Kultura obowiązuje 24/7 i brak jakiejkolwiek faworyzacji,Każdy jest równy! 

Dno totalne Dno tyle napisze ^^ , przyjechal do mnie kuzyn i chcial zobaczyć jak sie gra na JailBreaku wiec postanowilem zmienic nick i awatar zebyscie mu nie spalili na u@, Gosciu myslisz ze mi sie chce bawić z tobą w takie cos, grałem tylko wtedy jak byly jakies zabawy i nie ogarniał, grał pierwszy raz nie wiedzial o co chodzi ^^, nie mam czasu na takich ludzi jak ty, poprostu jedno wielkie Dno :)  :rofl::rofl:

Edit

Twoj nick mowi sam za siebie ^^ 

Skarga jak najbardziej słuszna, to jest Twoje konto i nikt nie ma prawa grać na nim prócz Ciebie. Nieważne czy grał chwilę czy chciał coś sprawdzić, ale jedna osoba = jedno konto i nie udostępniamy go NIKOMU. Dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne za skargę. Dorzucę jeszcze warny za obrazę, bo jako Opiekun masz traktować wszystkich z kulturą oraz tak samo bez względu na relacje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.