Jump to content

Strażnik/Admin podczas zabawy

GolompPowietrzny
 Share

Recommended Posts

Proponuje dodać taki punkt, dla admina/strażnika podczas zabawy. ,,Gdy Admin/Strażnik, jest w ct'a, a zabawa nie jest przeznaczona dla nich wpisuje killa i sprawdza, czy tt nie kampi", dużo ludzi skarży się na ludzi, który kampią, a nie zawsze można to sprawdzić bo inni strażnicy/admini, którzy zyją, nie mogą tego zweryfikować, więc strażnik/admin wpisałby killa i pilnował by porządku.

• Owner

Bez sensu, jeśli będzie tylko administracja w ct? Albo będzie Tylko jedna osoba w ct i będzie to ktoś z administracji? Specjalnie ma wpisywać killa? Zawsze administracja w ct może się tam przejść jak ma skargi że kampia i ich slaynac.

Problem słuszny, aczkolwiek wpisywanie killa mija się z celem, gdyż ostania osoba nieraz ma chęć pojedynkować się ze wszystkimi strażnikami a nie tylko z jednym. Rozwiązaniem mógłby być plugin anty kamp aktywowany na zabawach ( wzrastający procent kampmeter) tylko że w zmodyfikowanej wersji informującej o tym że ktoś kampi

Średni pomysł, z powodów jak wyżej koledzy już napisali. Dodam od siebie że wystarczy zgłosić problem na u@ z miejscem kamienia ,wtedy ja zawsze chodzę w to miejsce i jeżeli ktoś zgłaszał że kampi czyli minęło parę sekund, zanim tam dojdę i rzeczywiście prawdą jest że dana osoba jest w tamtym miejscu, to oznacza że zgłoszenie po 1.prawdziwe i już podczas zgłoszenia ta osoba tam była + 2. zanim doszedłem dalej tam była i gdy doszedłem nadal tam jest to oznacza że kampila wystarczająco dużo aby dać slaya, gdy nadal tam siedzi. 

Na zabawie nie da się wpisać killa. Od tego gracze mają u@ aby zgłaszać czy ktoś kampi oraz jeżeli takowy Admin/Strażnik jest w CT to również dobrze może sprawdzać pomieszczenia na mapie i patrzeć czy nikt nie kampi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.