Jump to content

Strażnik/Admin podczas zabawy


GolompPowietrzny
 Share

Recommended Posts

Proponuje dodać taki punkt, dla admina/strażnika podczas zabawy. ,,Gdy Admin/Strażnik, jest w ct'a, a zabawa nie jest przeznaczona dla nich wpisuje killa i sprawdza, czy tt nie kampi", dużo ludzi skarży się na ludzi, który kampią, a nie zawsze można to sprawdzić bo inni strażnicy/admini, którzy zyją, nie mogą tego zweryfikować, więc strażnik/admin wpisałby killa i pilnował by porządku.

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Bez sensu, jeśli będzie tylko administracja w ct? Albo będzie Tylko jedna osoba w ct i będzie to ktoś z administracji? Specjalnie ma wpisywać killa? Zawsze administracja w ct może się tam przejść jak ma skargi że kampia i ich slaynac.

Link to comment
Share on other sites

Problem słuszny, aczkolwiek wpisywanie killa mija się z celem, gdyż ostania osoba nieraz ma chęć pojedynkować się ze wszystkimi strażnikami a nie tylko z jednym. Rozwiązaniem mógłby być plugin anty kamp aktywowany na zabawach ( wzrastający procent kampmeter) tylko że w zmodyfikowanej wersji informującej o tym że ktoś kampi

Link to comment
Share on other sites

Średni pomysł, z powodów jak wyżej koledzy już napisali. Dodam od siebie że wystarczy zgłosić problem na u@ z miejscem kamienia ,wtedy ja zawsze chodzę w to miejsce i jeżeli ktoś zgłaszał że kampi czyli minęło parę sekund, zanim tam dojdę i rzeczywiście prawdą jest że dana osoba jest w tamtym miejscu, to oznacza że zgłoszenie po 1.prawdziwe i już podczas zgłoszenia ta osoba tam była + 2. zanim doszedłem dalej tam była i gdy doszedłem nadal tam jest to oznacza że kampila wystarczająco dużo aby dać slaya, gdy nadal tam siedzi. 

Link to comment
Share on other sites

Na zabawie nie da się wpisać killa. Od tego gracze mają u@ aby zgłaszać czy ktoś kampi oraz jeżeli takowy Admin/Strażnik jest w CT to również dobrze może sprawdzać pomieszczenia na mapie i patrzeć czy nikt nie kampi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.