Jump to content

Teamowanie tak zwane Ghostowanie

Margaryna Kasia <3
 Share

Recommended Posts

Po pierwsze pisałeś do mnie żebym wbił na teamspeaka żeby  Ci dawać info, mówiłeś mi żebym Ci dawał info bo chcesz żeby mówili na Ciebie, że jesteś cheaterem. Pozdrawiam :)

Edited by Matexx
nie dodałem jednej rzeczy

Hahahahaha człowieku naprawde jesteś taką ci** ze sie przyanc nie umiesz ze sam mi napisałem ze jakiś TS?  Ja napisalem ze ok.  a następnie zaproponowales zebys mi info mowil zeby Dragon (gracz serwera)  plakal ze mam cheaty i zebys sie śmiał z nightmar3 pl jak BD myślał ze mam cheaty?  Sam na czacie pisemnym prowokowales każdego zeby myśleli ze mam cheaty?  Mam SS w razie potrzeby z chęcią je wysle jeśli będzie potrzeba.  pozdrawiam serdecznie

Edited by Margaryna Kasia <3

Hahahha Petero ja nie mówię że jestem niewinny.  Przyznaje się do tego ale dlaczego w takim razie tylko ja mam dostać bany?  Ja zostałem ukarany i to rozumiem ale powiedz mi czm on nie poniesie konsekwencji? 

Wy poprostu się na mnie mścicie i chcecie poprostu mnie usunąć z tego serwera.  Sam niewiem za co sie mścicie ale to widac :) bo za byle gó**o co zrobię juz nie mowie o tej sytuacji zostaje ukarany a jak ktos robi to samo co ja a moze nawet i gorze rzeczy to macie to w du**e

Temat leci do kosza. Brak wzoru, brak dowodów jest to jeden wielki spam.

@Margaryna Kasia <3 Chcesz złożyć skargę na gracza? Zrób to jak należy  w dziale serwera https://1shot2kill.pl/forum/920-skargipochwały/ Popierając twoje słowa mocnymi dowodami.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.