Jump to content

Skarga Na strażnika oraz gracza

KiMiSuN
 Share

Recommended Posts

Twój nick:KiMiSuN                               

Nick gracza/admina:3mambata

Opis sytuacji:Gracz kolejny raz nie zna regulaminu,zakaz bug- owania broni

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:Od 10minuty demka się zaczyna 

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903061901-jail_alonecity_v1.dem.zip

Twój nick:KiMiSuN 

Nick gracza/admina:Sheriff

Opis sytuacji:Zacytuję twoje zdanie "Ja się dziwię że wcześniej nie zrezygnowałem ,ani przekląć ani nic adminowi nie wypada ,zobacz jak jest Zaje* mogę sobie kur* rzucić I nikt się nie przypierd**"

Byłeś sporo czasu Administratorem nas nie obchodzi czy zrezygnowałeś czy coś innego,ale jeżeli zrezygnowałeś to myślisz że możesz sobie pozwolić na parę słów więcej na serwerze gdy nie ma administratora.Powinieneś dawać przykład graczom jako były administrator a nie mieć za przeproszeniem wszystkiego w tyłku.

IP/SID:ii

Data i czas zdarzenia:Na freeday-u Od pierwszej minuty do końca freaday 

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903061901-jail_alonecity_v1.dem.zip

Edited by KiMiSuN
błąd

Godzinę temu, kacperkabatt napisał:

Panie kimisun zbugowanie było przez przypadek, a po drugie sam nie znasz regulaminu zamykałeś na życzeniu w terrarium. 

Wypowiem ci się do twojej odpowiedzi tak zamknąłem Cię lecz dostałem po pojedynku upomnienie

Od administratora 

Co do szeryfa wyglądało to dokładnie tak:

"Ja się dziwie ze ja wcześniej z nim nie zrezygnowałem, nie? Bo to ani przeklnąć ani nic, bo to adminowi nie wypada. A teraz zoba jak jest za********e mogę ku***ą rzucić, ch***m komuś rzucić, prosto w oko i nikt się nie pr*********i, nie?" ~ Szeryf

Co do 3mambata:

Dla mnie ewidentnie skręcił w stronę broni, na początku leciał do GR, ale zobaczył bliżej broń. W demku 10:40:00.  Ciężko mówić tu o przypadku ^^.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.