Jump to content

Podanie Lewatyw

Lewatyw
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: Lewatyw
Twoje imię: Mateusz
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id/Lewatyw/
Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Lewatyw/147.135.197.49:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6: W 2007 r już na pewno grałem ~ 12 lat z przerwami 
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10) : 6
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: od 6 lat
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, między innymi na CS-SERWER.PL, nieistniejąca już dzisiaj serwerownia
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Czy posiadasz mutacje: Tak
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Tak, jestem już zarejestrowany
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Serwer znalazłem jak już pisałem w strażniku na stronie z filtrami do wyszukiwania.

Kilka dosłownie słów od siebie. Bardzo często gram w niestandardowych godzinach. Mając strażnika doświadczyłem wielu nieprzyjemnych sytuacji na które mogłem zaradzić co najważniejsze upomnieniem bądź w nagminnych sytuacjach kick'em. W ostateczności zmuszony byłem do skarg. Pisanie skarg jest dla mnie niczym nowym czy trudnym, ale wolałbym działać od razu odpowiednio karząc za nieodpowiednie zachowanie. Uważam że jestem wyrozumiały i nie będę nadużywał przydzielonych mi permisji, każdy jest człowiekiem i puki mnie ktoś nie obraził bezpośrednio nie uświadczył ode mnie kicka, najczęściej kończyło się na upomnieniach, ale są gracze którym to nie pomaga i nie możność zadziałania w takich momentach jest bardzo irytująca, bo gracze myślą że strażnik to też admin i powinien banować. Forum sprawdzam często (kilka razy dziennie) i wnikliwie. W GT widać większą aktywność, gdy  dostałem możliwość pilnowania serwera jako strażnik i uważam, że na pewno nie będzie gorsza od momentu gdybym dostał szansę sprawdzenia się jako Admin serwera :) 

Edited by Lewatyw

• Owner

Lewatyw kumplu mój,

+ kultura,

+ role strażnika wykonujesz sumiennie,

Ale jest mały problem, żeby iść na admina musisz mieć strażnika którego masz, minimum 2 tygodnie.

Dlatego Jestem na Nie. poczekaj jeszcze tydzień i za tydzień w środę kiedy będzie idealnie równe 2 tygodnie od otrzymania twojego strażnika na naszym serwerze napisz ponownie podanie!

Powodzenia za tydzień kumplu! :D

Edited by Lasik

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.