Jump to content

Skarga na opiekuna SCEPTYK

Czarnaa ^^
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Czarnaa ^^

Nick gracza/admina:Sceptyk

Opis sytuacji:Otóż była zabawa i gracz o nicku Perykles leczył się na zabawie i dostał tylko od Sceptyka "slay",więc pytam się Sceptyka dlaczego dostał slay skoro jak bym np ja to zrobiła czy któryś z graczy to na pewno by dostał za to bana . I nie interesuje mnie to ,że wy się tam znacie czy nie i chciałeś być super itd ale traktujmy wszystkich równo i skoro się leczył na zabawie i gra na tym serwerze i zna regulamin to powinny byc z tego wyciągane jakieś wnioski . No i przechodząc do sedna sprawy po tym jak powiedziałam szanownemu opiekunowi co o tym myślę stwierdził żebym opuściła serwer bo wkurzam ludzi i nie będę mu mówić co ma robić i dostałam bana na 30 min. I nie piszę tutaj tej skargi z powodu tego mojego śmiesznego bana tylko z powodu wyżej wymienionego.

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:

Dowody(ss/demko):

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Sceptyk. 
[AMXBans] There are 14 minutes and 13 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Czarnaa ^^ 
[AMXBans] Reason : ' ogarnij sie ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 244140456

Gdybyś ruszyła głową byś wiedziała, że dwie mapy temu inny gracz leczył się na zabawie "Rekin" i również dostał slay'a. Banuje wtedy, kiedy slay na owego gracza nie pomaga i na następnych zabawach nadal się leczy. Jeżeli uważasz, że potraktowałem kogoś z faworyzacją, wstaw demko, a na pewno się wypowiem :)
 Druga sprawa, flagi na serwerze mam ja, nie Ty, więc nie wiem jakim prawem mówisz mi kogo mam banować, a kogo nie? Cóż z Twojej strony wyglądało to w ten oto sposób ===>>
"Nie wiem, ale się wypowiem".

@Czarnaa ^^Nie tylko ja byłem na serwerze, również był 3mambata. Ja nie jestem w stanie być w CT, i na zabawie polowanie na putina patrzyć czy ktoś robi bh czy nie. I skoro nie było Cie dwie mapy temu to się nie wypowiadaj, bo jak już wspomniałem Nie wiesz jak było, a się wypowiadasz.

Człowieku skąd ja mam wiedzieć co się działo dwie mapy wcześniej? 24h nie jestem na serwerze..

I tak faworyzujesz graczy a te flagi to masz nie wiem po co bo wczesniej na zabawie "kaczki" Perykles skakał na bh prawie 2 min i strażnik z CT również mówił przez mikrofon że "BH max 15 sec" powtarzał to chyba z 2 albo 3 razy oczywiście coż jak zwykle zlałeś sprawę kto skacze tak długo itd  a byłeś bodajże tylko Ty z administracji 

I to że jestem tylko zwykłym graczem nie mam prawa się wypowiadać?

Edited by Czarnaa ^^

Szczerze mowiąc to admin decyduje czy dać bana czy dać sleya, jesli gracz by zrobil to ponownie ban sie wtedy należy, to tak jak z karniakami mozesz dać karniaka albo zabić zalezy kto jak prowadzi :), bylem przy tej akcji i wiem jak wszystko wyglądało, zauważ @Czarnaa ^^ze kazdy z adminow na zabawach daje slay a nie bany ponieważ szkoda tracić gracza na sieci za takie błachostki, Dajcie sobie po buziaku i zapraszam do gry <3 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.