Jump to content

Muzyka z dzieciństwa cz.1


GolompPowietrzny
 Share

Recommended Posts

EIFFEL 65-BLUE

Grupa 3 przyjaciół, która pochodzi z Włoch, swoją sławę osiągnęli poprzez piosenkę pod tytułem ,,BLUE". Grupa powstała w 1998r, a rozpadła się w 2005 z powodu odejścia jednego z członków zespołu, wtem powstał nowy zespół pod nazwą ,,BLOOM 06". Sama piosenka powstała już rok po założeniu głównej grupy, czyli w 1999r. Piosenka opowiada o osobie koloru białej, która żyje w świecie zamieszkanym przez niebieskie ludki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BASSHUNTER - DOTA

Utwór powstał 13 września 2006r. i został zaśpiewany przez szwedzkiego piosenkarza oraz DJ ,,BASSHUNTERA", piosenka była jedną z wielu piosenek w jego wtedy przygotowywanym albumie ,,LOL <(^^.)>", piosenka opowiada o grze w tytułową grę ,,DOTA", jest to gra RTS, która swoim stylem przypomina również popularną grę ,,League of Legends", jest to muzyka typowo klubowa. Sam artysta tworzy swoje dzieła jeszcze do dziś, lecz nie są one tak popularne jak poniższy utwór.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Cranberries - Zombie

Grupa Irlandzka założona w 1989r. w mieście Limerick. Piosenka powstała w 1994r. jako ich najsławniejsza piosenka, została ona dołączona do albumu ,,No Need to Argue", jego tekst dotyczy jednego z głównych wydarzeń w Irlandii, a dokładnie Powstania Wielkanocnego, który odbył się w roku 1916. Sam zespół nie wydał żadnych większych perełek, ponieważ w latach 2003-2008 zawiesił swoją działalnośc, lecz w roku 2009 wznowili prace, ale jak sami twórcy zespołu głoszą, zostanie on rozwiązany w 2019r.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.