Jump to content

Dobry wieczór wszystkim <:

GolompPowietrzny
 Share

Recommended Posts

No to, nazywam się Mikołaj, mam 16 lat, mieszkam na terenie województwa Pomorskiego, a dokładnie w Kwidzynie, aktualnie chodzę do 1 klasy technikum o profilu Informatyk, interesuję się grami komputerowymi (CS 1.6, The Escapist 2, League of Legends i czasami World of Tanks), poza tym muzyką, grafitti, oraz od miesiąca programowaniem, czasami się z tym bawię, ale jakoś mi to nie wychodzi . Oczywiście lubię się także uczyć języków, na razie potrafię 1 język w dobrym stopniu (angielski) i 2 w średnim (Niemiecki, Hiszpański), chciałbym podszkolić te dwa języki i nauczyć się francuskiego . Kocham różnego rodzaju kuchnie, uwielbiam jeść oraz gotować, moimi ulubionymi kuchniami są włoskie, japońskie oraz śródziemnomorskie <3. Teraz trochę o moim charakterze, jestem osobą pomocną, lubię pomagać ludziom, lecz czasami zdarza się, że odwraca się to przeciwko mnie, jestem także wrażliwy oraz łatwo przywiązuje się do ludzi, a potem trudno mi od nich odstąpić , i ostatnią moją zaletą jest to, że z każdą osobą łatwo nawiązuje znajomości, teraz może czas na moje wady, jestem osobą którą łatwo można rozkojarzyć, czasami też można mnie łatwo wkurzyć, ale to jak większość osób każdy ma swoją cierpliwość. Mam nadzieję, że poznam tutaj jakąś ciekawą panią haha :D .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.