Jump to content
ツツツ

Wiadomości od Zielonego #2.

Recommended Posts

Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19??

Krzysztof Piątek słynny piłkarz polskiej reprezentacji został bardzo mocno wyróżniony w symulatorze piłki nożnej, zdobył on aż 82 pkt. jak na Polaka to bardzo dużo.

Kolejny sukces Krzysztofa Piątka. - Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19 - wiadomość - 2019-02-21

Kolejny sukces Krzysztofa Piątka. - Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19 - wiadomość - 2019-02-21

Sukcesy oto tego piłkarza w włoskiej lidze, znacząco poprawiły się statystyki tego gracza, jeszcze bym dodał tego wspaniałego gracza. Gra poprawiła wiele jego umiejętności mianowicie; szybkość biegania, strzały, podania siła fizyczna oraz drybling. Krzysztof gra w drużynie "AC MILAN" oraz w naszej reprezentacji.

Zobacz obraz na Twitterze

Wzmocnieniu uległy również inni gracze, lecz ten artykuł jest skupiony właśnie na naszym rodaku. Krzysztof zaskakuje również popularnością na instagramie, obserwuje go ponad 1mln ludzi, a naszego kolejnego wspaniałego gracza piłki nożnej (Arkadiusza Milika) 941 tyś. osób. Nasuwają się pytania, czy Krzysztof będzie najlepszym zawodnikiem polskiej reprezentacji? Czy znalazł się następca Lewandowskiego?? Na te pytania w aktualnym czasie trudno nam odpowiedzieć, lecz kiedyś się dowiemy jakie są odpowiedzi na te pytania.

Edited by ツツツ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sponsor

Myślę, że póki Lewandowski nie odejdzie na emeryturę ciężko będzie go zastąpić, zwłaszcza że cały czas idzie do przodu. Piątek dopiero co zaczął w wyższej klasie, ale kto wie może i za parę lat to on będzie najlepszy. Jest na pewno dobrym materiałem na jednego z najlepszych. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.