Jump to content
 • Own Creativity
 • Recommended Posts

  Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19??

  Krzysztof Piątek słynny piłkarz polskiej reprezentacji został bardzo mocno wyróżniony w symulatorze piłki nożnej, zdobył on aż 82 pkt. jak na Polaka to bardzo dużo.

  Kolejny sukces Krzysztofa Piątka. - Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19 - wiadomość - 2019-02-21

  Kolejny sukces Krzysztofa Piątka. - Krzysztof Piątek wyróżniony w FIFA 19 - wiadomość - 2019-02-21

  Sukcesy oto tego piłkarza w włoskiej lidze, znacząco poprawiły się statystyki tego gracza, jeszcze bym dodał tego wspaniałego gracza. Gra poprawiła wiele jego umiejętności mianowicie; szybkość biegania, strzały, podania siła fizyczna oraz drybling. Krzysztof gra w drużynie "AC MILAN" oraz w naszej reprezentacji.

  Zobacz obraz na Twitterze

  Wzmocnieniu uległy również inni gracze, lecz ten artykuł jest skupiony właśnie na naszym rodaku. Krzysztof zaskakuje również popularnością na instagramie, obserwuje go ponad 1mln ludzi, a naszego kolejnego wspaniałego gracza piłki nożnej (Arkadiusza Milika) 941 tyś. osób. Nasuwają się pytania, czy Krzysztof będzie najlepszym zawodnikiem polskiej reprezentacji? Czy znalazł się następca Lewandowskiego?? Na te pytania w aktualnym czasie trudno nam odpowiedzieć, lecz kiedyś się dowiemy jakie są odpowiedzi na te pytania.

  Edited by ツツツ

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Sponsor

  Myślę, że póki Lewandowski nie odejdzie na emeryturę ciężko będzie go zastąpić, zwłaszcza że cały czas idzie do przodu. Piątek dopiero co zaczął w wyższej klasie, ale kto wie może i za parę lat to on będzie najlepszy. Jest na pewno dobrym materiałem na jednego z najlepszych. :)

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Author of the topic Posted

  Sądzę podobnie jak koleżanka, ale kto wie. Lewandowski może doznać kontuzji co może go na dobre wykluczyć z piłki nożnej, co będzie dla niego wielkim ciosem.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.