Jump to content
  • Archives

Recommended Posts

Nick w grze: Vac ToJaa

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Vac ToJaa/91.224.117.107:27015/

STEAM / NON STEAM: NS

Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder: Żadne. Jednak amxmodmenu się umiem obsłużyć i na pewno się nauczę komend admina bb.

Staż na serwerze: Grałem kiedyś przed resetem z 2 miesiące i przed resetem resetem też wydaje mi się trochę i gram teraz. Około 5 miesięcy łącznie.

Znajomość AMXX (1-10): 6

Jakie kampy potrafisz zbudować?: hs, standup+90, standup+wj, feke hs, różne bh. Buduję to co podłapię od ludzi i zbuduje to po swojemu.

Mikrofon (TAK/NIE):  TAK

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, potrafię doradzić komuś, gram dość często na serwerze, ludzie mnie znają, jedni z dobrej drudzy ze zlej strony. Nie ma co się rozpisywać. Po prostu chcę pomóc.

Kontakt: GG, TS3, Discord, messenger

Jestem na tak:
    -Ogarnia i w ogóle tłumaczy ludziom częto
    - Z reguły mily i spoko do pogadania
    - Bardzo czesto widze go na serwerze, wieć aktywny
    Same plusy :frog2:

Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale jak wyżej ktoś wspomniał masz problemy z kulturą. Wiadomo że czasem ktoś nas zdenerwuje, ale admin reprezentuje cała sieć i ma dawać przykład innym graczom. Musi być opanowany i zachowywać się stosownie. Jeśli dasz radę to ogarnąć to nie mam nic przeciwko. Czasami lepiej przemilczeć pewne sprawy. Zbluzganie kogoś w necie absolutnie nic nam nie daje 

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.