Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki pomysł mniej wiecej zdobyc 30/40 fragow na mape zrobic screena, i podeslac na forum i do wygrania by byl VIP na tydzien. Oczywiscie jak bedzie duza ilość graczy a nie jakies 1v1 czy jakies takie duperelki. Mysle ze ten pomysł by byl dobry jak i gracze by sie wkrecili w to i by chcieli sobie nabijac topke, wedlug mnie to by dobry byl pomysl co o tym sadzicie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam jak dla mnie ten konkurs jest bez sensu ,bo większość killi bedzie składala sie z asyst a po za tym połowa graczy ma problem z, zrobieniem misji 35killi na mape hahaha

dziekuje:D

Edytowane przez KuLiCzAnY bRb (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie przejdzie w zyciu, gdy ktoś ma 40 kili powiedz mu zeby wpisał /statsme bedzie miał ich 20 :) Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, ale są osoby co teoretycznie robią 40 killi (inna sprawa, że część to asysty) i z tak błahego powodu by dostali VIPA na tydzień? 

Propozycje na konkursy muszą być nieco bardziej kreatywne aby była w tym zabawa równa dla każdej osoby, a nie tylko skillowej części graczy. 

Fajnie, że chcesz zadziałać, nie zrażaj się tym odrzutem zachęcamy do dalszego kombinowania i udzielania się na forum.

Pozdrawiam

Zimny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona!
Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.