Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

przed chwilą po dłuższym czasie oczekiwania udało mi się wejść na server. Na serwerze ciągle grał Vanir - po tym jak wszedłem zwróciłem uwagę na [email protected] ze siedzi kilka osob na spekcie a pora jest taka ze każdy chciałby pograć. 

Po tym nie odzywałem się, nic nie pisałem na czacie, rozegrałem dwie rundy i dostałem BANA na 30minut za obraze. Ja wiem że od tego bana nie można się odwołać, ale nasz pyszny 19letni admin chyba trochę przesadza. NIKOGO NIE OBRAZIŁEM, ZWÓCIŁEM GRZECZNIE UWAGE że sloty zajetę są przez specty.

https://1shot2kill.pl/topic/34996-podanie-vanir/?do=findComment&comment=262523

Wydaję mi się że to co wyprawia ten osobnik jest delikatną przesadą i tak mam pare banów za obraze bo gram tu od dawna i tak do tej pory były one słuszne licząc nawet te na tydzień.

Wczoraj dostałem bana na 30minut za to że napisałem do pinga że to i tak był dla niego komplement(PO TYM JAK JUŻ DOSTAŁEM BANA NA 5minut)

A dziś dostaje bana absolutnie niesłusznie i od czapy, zebym jeszcze kogoś obraził ok nie mam wtedy zadnych zastrzen ALE JA SIE NAWET NIE ODEZWAŁEM OPRÓCZ MOJEJ WIADOMOSCI NA SAY @

Zabierzcie mu tego admina i dajcie ludziom normalnie grać, proszę!

Twój nick:  STEFAN W.

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Vanir.

Dokładny czas zdarzenia:  21:42

IP/STEAM_ID: STEAM_0:1:5996711

Opis sytuacji: Wszedłem na server około 21:40, dołączyłem do drużyny terro na trainie i od razu napisałem na [email protected] że proszę o wywalenie spectów bo pora jest taka że pewnie dużo ludzi chce pograć. Rozegrałem chyba dwie rundy, autobalance przeniosł mnie co ct i dostaje bana biegnąc na zamek za obraze. Zdazyłem na czacie napisać jeszcze 'co?' 'to chyba jakiś żart' po czym w konsoli wyswietlilo się ze jestem zbanowany na 30 minut za obrazę.

Dowód (demko/ss): Nie mam demka ani ss, wszystko możecie sprawdzić w logach serwera i na hltv.

Edytowane przez STEFAN_W (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostosuj się do wzoru który podam Ci niżej.

Oczywiście edytuj post aby nie pisać kolejnego.

Twój nick:

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:

Dokładny czas zdarzenia:

IP/STEAM_ID:

Opis sytuacji:

Dowód (demko/ss):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O prosze czekalem na to :D Grałes pod nickiem CHORY PSYCHOPATA ogladalem demka i dojrzalem cos takiego takze jak dla mnie ban słuszny 

http://d1.hltv.org.pl/srv50675/HLTV-1902120134-de_nuke.dem.zip
NUKe

CHORY PSYCHOPATA
18:50 CHORY PSYCHOPATA :  Japa lambadziaro
19:51 CHORY PSYCHOPATA :  normalni ludzie jedza przy stole, swinie jedza przy komputerze

http://d1.hltv.org.pl/srv50675/HLTV-1902120156-css_dust3.dem.zip
css_dust3

CHORY PSYCHOPATA:
1:10 CHORY PSYCHOPATA :  wpierdala o 2 w nocy kanapki z majonezem a potem placz bo ludzie palcami wytyka
2:17 CHORY PSYCHOPATA :  dajcie mi bron albo zabiore jej jedzenie

Obrazanie 2 osoby ze jest gruba myslisz ze jest ok? ciekaw jestem jak ty wygladasz  hmmm .. 

Myszka mi napisal dzisiaj bo wyslalem mu wszystkie demka i rozpiski i powiedzial ze moge cie zbanowac na 30 minut jak wejdziesz takze,

Robisz zamieszanie za bana 30 minutowego..

Edytowane przez Vanir.! (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i nie rozumiem czemu dostaje baną na 30 minut dziś? możesz mi to wyjaśnić? Jak 30 minut dziś haxy biegały po serwerze to nikogo nie było z name changerami, wszyscy ludzie siedzieli na spekcie - może te demka sobie obejrzyj? Obejrzyj sobie stare demka z esla ludzi złapanych na wh i inne a nie banujesz za jakies pierdoly - bo jawnie graja odpalence i nie potrafisz nawet wyczuć - wczoraj na dust2002 cala mape mnie obserwowales. Nie przesadzaj. Gość który wypowiedział się w twoim podaniu na admina miał absolutną racje.

A to nie jest żadna obraza, ja dopiero mogę zacząć obrazac, ale wtedy będziesz musiał zatkać uszy.

Nie robie zamieszania żadnego człowieku nawet napisałem że nie można się od niego odwołać. Dziś obrażano mnie na dust1, proszę o obejrzenie tych demek ok godziny 12 i zbanowanie wszystkich. Nie przesadzaj, łap i banuj tych którzy na prawdę na to zasługują, bo jak przy full serwerze biega dwóch gości z aimem,speedhackiem, używają namechangerow to nie ma nikogo żeby ich zbanować - a ty oglądasz demka z hltv z NOCY i patrzysz czy przypadkiem ktoś kogos nie obrazal. Ogarnij się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skad wiesz ze akurat ciebie obserwowalem?, Nie mam zamiaru sie z toba kłócic nabierz troche pokory :)  i kultury najpierw

Tak samo jak przez mikro gadasz "oo odpaleniec lata a admin nic nierobi" wystarczy na [email protected] napisac a ja zainterweniuje a nie drzesz ta pape za przeproszeniem przez mikrofon wtedy wiadomo ze wyłaczy cheaty.. aa no tak zapomnialem bedziesz miec pretekst do skargi ;> 

A CZY Ty myslisz ze ja 24/24 siedze? tez mam zycie prywatne I nie jestem tu jedynym adminem

Edytowane przez Vanir.! (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, ciekawe kiedy NIBY DRĘ SIĘ ŻE ODPALENIEC BIEGA weź człowieku już nie przesadzaj masz 19 lat tak? to urodziłeś się w 2000, steama mam od 2004 nie licząc wcześniejszego grania w 1.5 i w kafejkach, także dorośnij, ogarnij się gołowąsie i zacznij pilnować poziomu serwera w taki sposób że jak wchodzi gość na nonstimie i go banujesz, to typ wraca po minucie, nie licząc innych z KTORYMI nic nie robisz bo masz za mało obycia i zbyt mało widziales. Powaznie Ci radze, sciagnij sobie dema ludzi złapanych i zbanowanych z esl, bo to co ty wyprawiasz to jest serio żałosne

wielka obraza że ktoś jest gruby - no bo może jest no i co? mam mowic ze jest chudy?

misiu znajdz sobie dziewczyne i daj ludziom normalnie postrzelać innym w głowy jak mają wolną chwile.

jasne bo w dzień oglądasz HLTV z nocy, a później pewnie to odsypiasz - a moglbys cos pożytecznego zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1999 jak juz,Bierzesz ta gre na serio jak klimat naprawdem, i przedstaw mi  ta sytuacje ze niby banowalem i gosc wracal ? hmmmm, 

Dostałem info ze mam cie zbanowac to cie zbanowalem i juz nie wylewaj swoich zali tutaj Myszka zdecyduje i tyle @Bombels zamknij tymczasowo temat dopoki myszka nieodpowie bo sie robi niepotrzebne zamieszanie, 

przypominam admin to nie robot nie siedzi 24/24 przed komputerem ma tez zycie prywatne skonczylem z toba dyskusje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać niektórzy siedzą 24/24, czekają na tematy na forum i oglądają demka z HLTV z nocy!!!

A co do brania na serio, to wlasnie widać kto z nas dwóch bierze to wszystko na serio. I nie wylewam swoich zali typie tylko staram ci się coś przekazac. może zrozumiesz i może jakos to na ciebie wpłynie, chociaż watpie - bo zamiast nad tym pomyslec będziesz ogladac demka z hltv z ffa Z NOCY żeby zobaczyć jak się gracze zachowują. ha ha

aha Vanir. przepraszam bo mam pytanie - rozumiem że ten tłusty(słownik języka polskiego - to nie jest obraźliwe określenie) osobnik który na nuke jadł i jednocześnie mowil przez mikrofon również dostanie bana za obraze? i to obrazę o wiele poważniejsza - odniesiesz się do tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak oczywiscie dostanie na 30minut równiez tylko czekam az wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa pierwsza:

Dzisiejszy incydent z cheaterem, który co sekundę zmieniał nick nie miała doczynienia z Vanirem. Sprawą zajął się inny admin i trwało to o wiele krócej niż 30 min. Poza tym, to nie o tym założyłeś wątek.

Sprawa druga:

Grałeś pod nickiem "CHORY PSYCHOPATA" dzisiaj po południu i zrobiłeś sobie z serwera czat randkowy. Prowokowałeś spamując do dziewczyn o podanie instagrama i o wysłanie zdjęć na priv. Przestałeś bez interwencji adminów, ale sprawa była zgłoszona. Następnym razem zastanów się co i gdzie piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy ja napisałem że ta sprawa była z Vanirem? Vanir pewnie w tym czasie oglądał demka z hltv. 

Prowokowałem? w jaki sposób? Do czego służy czat w grze? Przeszkadzalem komus? Prosilem kogos o wysylanie zdjęć na priv? Jakies wolne zżarty to są widze że Vanir nie jest dla mnie adwersarzem i przysyła koleżanki z friendsów, dobrze ze chociaż te które wykazują się kulturą, a nie gadają na micro jednocześnie opychając się jedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.