Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: NissmoCASEDROP.eu

2. Nick Administratora/Gracza:fu*k the devil for your wealth

3. Data i czas zdarzenia: 12.02.2019

4. Mapa: am_bluedev

5. Opis sytuacji: wymieniony admin powyżej zaniedbuje woje obowiązki dostał zgłoszenie na [email protected] że pewna osoba ma aim loka na przycisk przesiedział 2 rundy na spekcie i poszedł grać dalej

ta osoba strzelała bardzo dziwny sposób na demku wszystko widać jest to minuta 12 do 14 coś takiego nie wiem ale raczej po 2 rundach nie mógł ocenić tego bo gracz może akurat tego nie

używał

6. Demko: http://606.gotv.pro/srv50136/auto0-20190212-193757-1166220425-am_bluedev-_PL______1shot2kill.pl___Arena_1vs1_____128_Tick_____Skiny_Kosy_Rekawiczki_____VIP_____Unikat.dem.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko, żebym nie obserwował dwóch rund jak już mapa się skończyła. Nie pamiętam o kogo ci chodziło, jeżeli o riska to jest czysty. Po za tym przez przypadek zgłosiłeś go na czacie ogólnym, więc wiedział, że jest obserwowany, więc tym bardziej to by nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no masz na demu jak mnie zabił to legit było dla ciebie jak dla mnie i myślę że inni tez się z tym zgodą jak się zmieniła  mapa to mogłeś go operować dalej nic to nie przeszkadza fakt napisałem przez przypadek na czacie ale to nic nie zmienia na demu widać jak mnie zabijał to akurat widziałeś bo byleś na spekcie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze to naucz się pisać, po drugie to naucz się czytać bo napisałem, że ten gracz jest czysty. To, że cie zabił flickiem nie oznacza, że jest odpalony. Po za tym, sprawdzałem go już na innych mapach wcześniej.
Założyłeś tę skargę na siłę ponieważ ja złożyłem skargę na twojego kolegę arunię, co z resztą widać po jego aprobacie w postaci serduszka. Nie próbuj mi wmawiać, że risk jest odpalony. Jak masz jakieś wątpliwości do moich zdolności oceniania czy ktoś jest czysty czy nie, zapraszam tutaj. To samo dotyczy się twoich domysłów o używanie przeze mnie wspomagań. Zamiast płakać co chwilę na serwerze, pobierz demko, a jak nie ufasz 32 tickrate to wpisz w konsoli record i wstaw to na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na demku nie ma nic specjalnego. Nie powiedziałeś też o kogo tutaj chodzi.

Czy miał coś czy nie prędzej czy później zostanie zbanowany jeśli coś takie miał.

Widzę także, że chcesz usilnie mu zaszkodzić tym razem ci się nie udało ;))

Jeśli o mnie chodzi nie mam do czego się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.