Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poraz kolejny szukam telefonu do 1000 zl, typu huawei p20 lite. Zależy mi na dobrym aparacie i tym, aby sie nie zawieszal i wylaczal pod wplywem zimna. Iphone 6s i starsze modele od apple podziekuje. 

Chyba ze oplaca sie naprawiac ten na zdjeciu ktory zrobil obrot do okola kuchni i wrocil jak boomerang :)

IMG_20190212_191447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tego na zdjęciu za cholerę nie opłaca się naprawić, koszt naprawy pewnie będzie wyższy niż wartość telefonu. 

Osobiście polecam Huawei p20 Lite. 

Tu masz linka jak coś :D 

https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-huawei-p20-lite-rozowy,id-1066945?gclid=Cj0KCQiA-onjBRDSARIsAEZXcKamCNhO3Wgv54gEjWLEDPNrQik8USo1T8e2n1gEz7FmjTMWrtHjr_YaAn_tEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Wiem, że chcesz do tysiaka, ale dołożysz stówkę i telefon cacy ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, CABAN napisał:

No tego na zdjęciu za cholerę nie opłaca się naprawić, koszt naprawy pewnie będzie wyższy niż wartość telefonu. 

Osobiście polecam Huawei p20 Lite. 

Tu masz linka jak coś :D 

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjGpb6u57bgAhVT5poKHdRJD-sYABAHGgJsbQ&ohost=www.google.com&cid=CAESEeD2F5Jpf73YJzPPzk2I3klM&sig=AOD64_1oF_7LwYTQK-KX_XkMLCK7UHf9eQ&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwiVv7mu57bgAhWvqIsKHdDKCYIQ9aACCDY&adurl=

Wiem, że chcesz do tysiaka, ale dołożysz stówkę i telefon cacy ^^ 

Tak ten rozbity to wlasnie huawei p20 lite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, M4A1 napisał:

Tak ten rozbity to wlasnie huawei p20 lite

Trudno odgadnąć hehehe 

Ale lepiej kupić nowy, to samo Ci powie typek od naprawy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi mi a2 lite. 860 zł a jest dosłownie no kozaczek dla mnie. Polecam z całego serduszka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Ci Xiaomi redmi note 3, posiadałem ten telefon, na rynku jest od roku albo dłużej aktualnie warty mniej niż 1000 zł parametry ma bardzo dobre, łap linka żeby sobie zobaczyć, może Cię zainteresuje.

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-3-pro-global-2-16gb-gray-7711648804?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_ELKTRK_PLA_Telefony+i+Akcesoria&ev_adgr=Smartfony+i+telefony+komórkowe&gclid=Cj0KCQiA-onjBRDSARIsAEZXcKbkNgD-V-WoXP0MbjbMEemWoORi1GzrU_Ja7bGk0udZLTk5I4c2oq4aAgnTEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Honor 8 , śmigał mi lepiej niż obecny Samsung S8 . Teraz jest w dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Xiaomi! 

Sama mam, ale starszy model, a do tysiąca kupisz coś nowszego i dobrego. Poszukaj w internecie i patrz na specyfikacje, niektóre modele mają też spoko aparaty. 

Wyróżnia go wytrzymała bateria i bardzo ładna budowa. :)

A tego nie ma co naprawiać, naprawdę. Zapłacisz dużo, a nie będzie już tak sprawny jak wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.