Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuje telefonu max do 1200 zł. Aktualnie posiadam Xiaomi redmi note 4 i jestem z niego bardzo zadowolony ale po dwóch naprawach szybki, telefon stracił to coś i jestem zmuszony poszukać sobie innego. Teraz mam do was pytanie co polecacie? Xiaomi czy Samsung  ? Posiadałem jednego i drugiego, bardziej jestem zadowolony z Xiaomi. Macie jakieś pomysły? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi to telefony bez zbędnych bajerów. Samsung zawsze wrzuca do swoich nakładek jakieś przywileje. Ja od ponad 10 lat korzystam z Samsunga i są to bardzo dobre telefony.

Telefony godne uwagi:

- Honor 10,

- Oppo AX7,

- Huawei P20 Lite (Najlepszy zakup w tej cenie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie dawno zakupiłem xiaomi mi 8 lite i jestem z niego zadowolony. Jest dosyć duży (w końcu ma ponad 6 cali), ekran  bardzo dobry pod dużym naświetleniem słońca można śmiało wszystko przeczytać, jeżeli masz słuchawki na jack nie musisz się martwić bo jest przejściówka, bardzo szybkie ładowanie (miałem ok 19% w niecałą godzinę ładowania było już 92%) czytnik lini papilarnych ( z tyłu) działa bardzo dobrze, szybko odblokowuje ekran, bateria trzyma całkiem spoko ( przy korzystaniu od 6 rano  z gier+ yanosik+muzyka+ google  maps zostało mi o 20 jakieś 25%) Wszystko działa szybko nie tnie się, aparat nie jest najwspanialszy ale nie można się do niego przyczepić zdjęcia robi całkiem ok.

Podaję ci linka z empiku: https://www.empik.com/smartfon-xiaomi-mi8-lite-64-gb-dual-sim-xiaomi,p1218805616,elektronika-p?gclid=Cj0KCQiAtP_iBRDGARIsAEWJA8iq3VyHo31c97baMs7N4qrI1dKtl-0mDDrz4hgiN8_zdrgdoyc2v2oaAmgYEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi