Jump to content
Logowanie za pomocą nicku wkrótce zostanie wyłączone. Zalecamy logowanie się przez adres e-mail!

Szukam operatorów

Recommended Posts

Witam, mam aktualnie problem z operatoram sieci. Chodzi oto, że nie wiem jakiego teraz wybrać sobie operatora sieci. Posiadałem karty w plus/orange/play. Aktualnie mam kartę orange i nie jestem z niej zadowolony. Szukam operatora z dobrymi promocjami itp. Mam też lekki problem z zasięgiem. Najlepiej spisywał się play ale potem spróbowałem orange i teraz nie wiem, który z nich będzie lepszy. Plus niby fajnie ale u mnie będzie ciężko z zasięgiem i raczej odpada. Pomożecie ? 

Jestem w Play na kartę odNowa. Jestem z niej bardzo zadowolony. Darmowe minuty i smsy do Play i usługi nie przepadają. Korzystam głównie z internetu i od tygodnia ruszyła promocja darmowe 10 GB miesięczne do kwietnia. Zasięg w Gdańsku i okolicach jest dobry, tylko nie dziw się jak wjedziesz na zadupie to nie ma zasięgu.

Ja przeniosłam się z sieci T-Mobile. Nie polecam, słaby zasięg. Zdarzały się sytuacje, gdzie na godzinę całkowicie nie było zasięgu. Polecam Orange. Zasięg dobry, internet szybko chodzi i oferty dobre. Jeżeli Orange Ci nie podchodzi, to warto spróbować w Play. Ludzie których znam nie narzekają na tą sieć. :)

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.