Jump to content

Recommended Posts

Witam, mam aktualnie problem z operatoram sieci. Chodzi oto, że nie wiem jakiego teraz wybrać sobie operatora sieci. Posiadałem karty w plus/orange/play. Aktualnie mam kartę orange i nie jestem z niej zadowolony. Szukam operatora z dobrymi promocjami itp. Mam też lekki problem z zasięgiem. Najlepiej spisywał się play ale potem spróbowałem orange i teraz nie wiem, który z nich będzie lepszy. Plus niby fajnie ale u mnie będzie ciężko z zasięgiem i raczej odpada. Pomożecie ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admin

Jestem w Play na kartę odNowa. Jestem z niej bardzo zadowolony. Darmowe minuty i smsy do Play i usługi nie przepadają. Korzystam głównie z internetu i od tygodnia ruszyła promocja darmowe 10 GB miesięczne do kwietnia. Zasięg w Gdańsku i okolicach jest dobry, tylko nie dziw się jak wjedziesz na zadupie to nie ma zasięgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orange ma teraz bardzo atrakcyjne oferty na karte, warto przejrzeć. 

 

A jak na dłużej, to polecam Play jak Axen. Nielimitowany internet zwalniający dopiero przy wykorzystanym 80GB, darmowe SMSY/połączenia i roaming na 10/20GB w unii 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Premium

Ja przeniosłam się z sieci T-Mobile. Nie polecam, słaby zasięg. Zdarzały się sytuacje, gdzie na godzinę całkowicie nie było zasięgu. Polecam Orange. Zasięg dobry, internet szybko chodzi i oferty dobre. Jeżeli Orange Ci nie podchodzi, to warto spróbować w Play. Ludzie których znam nie narzekają na tą sieć. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem w nju mobile i nie narzekam. Mam 39gb neta, rozmowy i smsy do bólu i płace 39 zł. Zasięg jest wszędzie i nie ma z nim problemu. Internet jest szybki. I to bardzo. Dużo ofert mają i umowę możesz zerwać kiedy chcesz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.