Jump to content
  • Mobile network operators
  • Recommended Posts

Witam, mam aktualnie problem z operatoram sieci. Chodzi oto, że nie wiem jakiego teraz wybrać sobie operatora sieci. Posiadałem karty w plus/orange/play. Aktualnie mam kartę orange i nie jestem z niej zadowolony. Szukam operatora z dobrymi promocjami itp. Mam też lekki problem z zasięgiem. Najlepiej spisywał się play ale potem spróbowałem orange i teraz nie wiem, który z nich będzie lepszy. Plus niby fajnie ale u mnie będzie ciężko z zasięgiem i raczej odpada. Pomożecie ? 

Admin

Jestem w Play na kartę odNowa. Jestem z niej bardzo zadowolony. Darmowe minuty i smsy do Play i usługi nie przepadają. Korzystam głównie z internetu i od tygodnia ruszyła promocja darmowe 10 GB miesięczne do kwietnia. Zasięg w Gdańsku i okolicach jest dobry, tylko nie dziw się jak wjedziesz na zadupie to nie ma zasięgu.

Orange ma teraz bardzo atrakcyjne oferty na karte, warto przejrzeć. 

A jak na dłużej, to polecam Play jak Axen. Nielimitowany internet zwalniający dopiero przy wykorzystanym 80GB, darmowe SMSY/połączenia i roaming na 10/20GB w unii 

Premium

Ja przeniosłam się z sieci T-Mobile. Nie polecam, słaby zasięg. Zdarzały się sytuacje, gdzie na godzinę całkowicie nie było zasięgu. Polecam Orange. Zasięg dobry, internet szybko chodzi i oferty dobre. Jeżeli Orange Ci nie podchodzi, to warto spróbować w Play. Ludzie których znam nie narzekają na tą sieć. :)

Jestem w nju mobile i nie narzekam. Mam 39gb neta, rozmowy i smsy do bólu i płace 39 zł. Zasięg jest wszędzie i nie ma z nim problemu. Internet jest szybki. I to bardzo. Dużo ofert mają i umowę możesz zerwać kiedy chcesz ;)

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.