Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chcę podkreślić, że nie chcę z tego robić skargi, lecz zwrócić uwagę opiekunowi, bądź [email protected] serwera odnośnie zachowania adminów. Banowanie graczy bezpodstawnie jakby nic nie było akceptowalne raczej nie jest 😃 szczególnie kiedy admin banuje za " kulturę " za tydzień kiedy sam ma dość bogate słownictwo 😃 Prosiłbym żeby admini zachowywali się bardziej dojrzale i mieli troszkę dystansu do siebie bo takim zachowaniem jedynie spłoszą ludzi. Już i tak sporo osób narzeka na administracje na serwerze i ich zachowanie. Każdy ma czasem zły dzień i kogoś ponosi więc wystarczyłoby dać upomnienie lub po prostu kicka a nie banować na tydzień. Każdy z nas bez wyjątku miał sytuacje gdzie kilka słów padło za dużo, ale nikt z tego jakoś afery nie robił. Mam na myśli gracz między graczem. Większość jak już sobie " pociśnie " to humorystycznie i się z tego śmieją, ale dla administracji to od razu pretekst do banowania. Mam nadzieję, że administracja weźmie sobie to do serca i trochę dystansu do siebie zachowa 😃 Pilnowanie porządku to oczywista sprawa, ale nadużywanie władzy i niepotrzebne banowanie graczy to drugie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Kazuya napisał:

Banowanie graczy bezpodstawnie jakby nic nie było akceptowalne raczej nie jest 😃 szczególnie kiedy admin banuje za " kulturę " za tydzień kiedy sam ma dość bogate słownictwo 😃 

1.Nikt nie dostał bana bez podstawnie.

2.Nie za kulturę tylko obrazę.

3.O czym ty do mnie mowisz? Powiedz mi kogo gdzieś obraziłem czy coś????

4.Zły dział, brak wzoru

@LemoN resztę wyjaśniłem ci na pw. 

Edytowane przez Cykachu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tu banow bez podstawnie. Rownież sobie z wami śmieszkuje jak i Cyka ale za prowokowanie admina czy go obrazanie masz ban na 7 dni po prostu. Wiele graczom wybaczam ba nawet upominam czesciej niz kazdy z adminów. Prosze o spokoj i wgl.  Popenilam bląd w banie dla TEO jestem tylko czlowiekiem mam do tego prawo. Bo wiem ze o niego Ci również chodzi. Ale powiedz mi ile moge upominać? Skoro się nie słuchacie? Nie sądzę ze ta '' uwaga'' jest słuszna. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie banowanie za "kulture" jest nie na miejscu, skoro samemu sie jej nie posiada. Serwer jest do gry 4Fun i w wiekszosci tak tam gramy, aczkolwiek zdarzaja sie jakies prowokacje, ale zazwychaj czysto humorystyczne, niestety nie zawsze, na swoim przykladzie widze, jak to wyglada, duzo mowie w grze ludzie lubia prowokowac, jedna runde..ok, druga..okej, ale ile mozna czytac to samo zdanie na chacie, wkoncu sie nie da, nie oszczedzam takich ludzi i konczy sie to banem dla mnie nie dla prowokujacego. Wystarczy sobie wejsc w SourceBans i zobaczyc za co sa bany rozdawane, glownie za czity (f2p), a nastepnie za obraze, a za takie klasyczne rzeczy jak, kampienie na respie nie wykonywanie celow mapy nie ma prawie wgl, mimo ze to sa notoryczne przewinienia tych samych graczy, ktorzy tlumacza sie: "save" 4 rundy z rzedu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cykachu jak wspomniałem na samym początku. To nie jest skarga więc w tym dziale tego nie zamieściłem. Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać odnośnie punktu 1 co napisałeś bo Ty masz inny na to podgląd. Tak jak już wspomniałem wcześniej. Dla Ciebie może i to był powód do zbanowania, ale wystarczyło zwykłe upomnienie. Nie wspomnę już o sytuacji z Teo bo to raczej od niego zależy wyjaśnienie tego, więc tej kwestii nie będę poruszał. Punkt 2 tyczy się tak samo co już wypowiedziałem wcześniej. Każdego może ponieść jak za dużo admin sobie pozwoli lub zachowa się tak jak nie powinien. W dalszym ciągu nawet jeżeli słusznie zbanowałeś go za obrazę, nie musiałeś aż na 7 dni. W zupełności wystarczyłoby na kilka godzin bądź dzień. Punkt 3 nie wspomniałem przecież, że to akurat Ty kogoś obraziłeś. Tak jak mówiłem wcześniej. Nie chce robić z tego jakiejś afery i nie będę mówił kto, co i jak. Punkt 4 to jest uwaga a nie skarga. Więc myślę, że w dziale odpowiednim się znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Teo "Zdecydowanie banowanie za "kulture" jest nie na miejscu, skoro samemu sie jej nie posiada." Ile razy cie chłopie można prosić o to abyś ją zachował? Mam już dosyć proszenia się o to was 100razy, tak jak większość adminów. A regulamin to regulamin  jest jasno napisane -Brak kultury osobistej, "rzucanie mięsem" bez przerwy- ban na 30 min- Mam  nadzieje że wytłumaczyłem Ci to. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro to nie jest skarga to po co w ogóle dyskutujemy? Napisz skargę z dowodami i wtedy możemy rozmawiać.

p.s. Dostałem parę wiadomości że to nie skarga - wiem. Dziękuje zatem za propozycję co do serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.