Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Nienormalna

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @Keep Calm i @fantastyczny chłopiec

Opis sytuacji: Wchodząc na pierwszą mapę utrudniał jeden gracz grę,  owszem zgłosiłam to [email protected], @fantastyczny chłopiec dał mu kicka i tyle. Po 2-3 może 4 rundach zgłosiłam mu ze szanowany gracz Swirus czy jakos tak siedzi i kampi na respie do 0:44, zero rekacji od strony admina. Wiem że inni też go zgłaszali ponieważ pisali na sayu że admin nic nie robi. Gracze obrażali się nawzajem a admin nic. Zszedł na spekta. Sądziłam że coś zacznie ogarniać ale posiedział z 3 rundy i od tak sobie wyszedł. Sądzę że po prostu zszedł na spekta i zminimalizował cs, bo tak by coś zrobił a tu zero reakcji. 

Po kilku minutach wszedł na serwer drugi admin @Keep Calm napisałam mu od razu żeby spojrzał na tego świrusa bo kampi na respie, nawet nie spojrzał na spekcie na niego tylko od razu do gry. Zero celi, resp i słowa graczy a admini nic nie robią. To już nie jest pierwsza sytuacja tylko kolejna już, gdzie admini są a nic nie robią. Ja rozumiem że też chcą pograć ale mają tez admina żeby utrzymywać porządek na serwerze a nie mieć w dupie za przeproszeniem. 

IP/ID gracza: - 

Data i czas zdarzenia: 17:21 - 17:47 , 17:47 - 18:12

Dowód (ss/demko): http://f1a.hltv.org.pl/srv55702/HLTV-1902091747-de_dust2.dem.zip Demko z @fantastyczny chłopiec, a Tu http://f1a.hltv.org.pl/srv55702/HLTV-1902091721-de_dust2.dem.zip demko z @Keep Calm

@darkenprosiłabym o sprawdzenie logów. I zacząć się trochę interesować adminami. Bo jest naprawdę garstka osób co coś robią, w sumie można powiedzieć że jest tylko jedna osoba :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z góry chciałbym przeprosić za całą sytuację ale niemam na to wpływu, dzisiaj owszem grałem nie za dużo ale grałem i po prostu mogłem nie zauważyć zgłoszeń na [email protected](za co bardzo przepraszam) pogadam z opiekunem bo to nie jest temat do wypowiadania sie w poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, odnosząc się do skargi chciałem napisać, że w dniu wczorajszym spędziłem na serwerze raptem 30 min. Opisana sytuacja tyczy się momentu kiedy wszedłem na chwilę zobaczyć poprostu co się dzieje, a że było to w trakcie ogladania skokow narciarskich dlatego też mogłem nie zauwazyc zgłoszenia na [email protected], za co przepraszam.

@`NN. kolejnym razem jak cos się dzieje na serwerze pisz proszę zgłoszenie również na steam.

player_time.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak macie skonfigurowane say Admina bo Admina na DD2 nie miałem ale aby uniknąć podobych sytuacji najlepiej by bylo aby wiadomości do Adminow czyt. zgloszenia wyswietlały sie na zielono bądź czerwono + jakiś dodatkowy dźwięk wiadomości, krótki sygnał. Wtedy każde zgłoszenie czy wiadomość bedzie widoczna i nie będzie później podobnych sytuacji, skarg czy niedomówień. Myślę, że w grze by to nie przeszkadzało. 

Edytowane przez daav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Keep Calm Oglądałeś skoki? To po co wchodziłeś na serwer ? Nie rozumiem  tego trochę. Zresztą wszedł również jakiś Twój ziomek i jakoś na to co on pisał i mówił do Ciebie to jakoś zauważałeś i reagowałeś ale już na [email protected] nie? Ja mogę zrozumieć że można nie zauważyć raz, dwa ale zdarza się to dosyć często w ostatnim czasie.  Aaa czyli jak nie reagujecie na [email protected] to mam wam pisać na priv? Nie no jeszcze może czerwony dywan rozłożyć? Na steam mogę pisać jak nie ma żadnego admina i mogę Cię poprosić o to żebyś wszedł a nie jak jesteś na serwerze. Po prostu się ogarnijcie i zacznijcie reagować na tą [email protected] a nie się tylko grą zajmujcie i bajerowaniem na czacie. 

@daav z tego co pamiętam to taka opcja jest na serwerze, chyba że się coś zmieniło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@daav, jeżeli skarga ciebie nie dotyczy to się nie wypowiadaj. Co do [email protected], jest kolorowe i to wystarcza.

Co do tematu - z @fantastyczny chłopiec już o tym rozmawialem, zostało to wyjaśnione. Oby dwoje dostajecie po ostrzeżeniu słownym. Następnym razem radzę używać konsoli częściej jak czegoś nie widzicie lub byliście afk przez chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.