Jump to content
  • Archives

Recommended Posts

Powitawszy wszystkich, jestem Kacper, gracz cod 401. W sumie przybrnąłem tutaj z sentymentu do tego modu, po 2 latach odstawienia 1.6 do lamusa na rzecz cs:go. Serwer wkręcił mnie ponownie do tego starocia.

Wypadałoby się krótko przedstawić, 21 wiosen już skończone, student 2 roku bezpieczeństwa narodowego w Olsztynie, chyba tyle starczy. 

Widzimy się na serwerze albo chatboxie o ile nabiję posty heheszki :v. Cjał     

Author of the topic Posted (edited)

9 godzin temu, Darkenes napisał:

siemanko zapraszam na serwer paintball czekają cie tam miłe i ciekawe przygody pozdrawiam i  widzimy sie na serwerze 

8 godzin temu, SUPERBOHATERKA! napisał:

Hej!

Zapraszam na najlepszy serwer tej sieci czyli dd2#2 ! Od dawna jesteśmy TOP1 w Polsce! Nasze IP to  193.33.177.54:27176

Nie żeby coś, to dział przywitaj nowego kolegę, a nie zareklamuj swój serwer gdzie jesteś adminem, każdy widzi spis serwerów i przyjdzie gdzie będzie chciał, takie wpisy nic wam nie dają, chyba, że chcecie zabłysnąć, jako "super admin"... Uwierzcie mi, tak nic nie osiągniecie, prędzej stracicie w oczach ludzi :v. Nie polecam wam takiej polityki :v. 

Edited by ♥ Kartky ♥

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.