Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy serwer będzie prime only? to jest patola totalna co się dzieje aktualnie, po 3-4 haxy latające nonstop, serio niech ktoś odpowie czy będzie i kiedy bo inaczej nie ma sensu tutaj grać, frustracja już jest na prawdę na wysokim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym się trzeba zgodzić, naprawdę grać się nie da. Jak jeden hax wyjdzie to wbije następny, administracja nigdy nie będzie dostępna na servie 24h/7. Zdarza się to tak często że masakra. Gdy jest 10 graczy w teamie  a w przeciwnej jest odpał  nagle w teamie zostaje max 3 graczy..  To trzeba skonczyć..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby jak najszybciej, bo jak koledzy u góry pisali obecna sytuacja jest nie do wytrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No panowie trzeba to jakos zalatwic typy lataja wala przez sciany i wgl a jak trzeba ich wywalic to nie ma zadnego admina zeby do niego napisac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również sie zgadzam że wprowadzenie only prime byłoby korzystniejsze dla serwera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również zaczyna mnie to wnerwiać bo nie mam czasu wolnego dla swojego bombla... " Synka "
Bo ciągle mi nie którzy piszą wejdź na serwer bo sa haxy...
Cóż interweniuję... Nic innego nie pozostało... 

Proponuję iż wszyscy Admini którzy mają admina na mirage bo chciałbym coś ogłosić a w dodatku pogadać... 
Bo takie olewanie serwera to sprawia iż serwer umiera 

P.S. - Btw. Bombel... Odezwij się do mnie na steam lub priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam sie w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ten moment serwer nie jest wystarczająco popularny, aby ustawić dostęp do niego tylko dla graczy prime. Już raz był serwer przechodził przez to, i grało wtedy max. po 12 graczy? Na ten moment na pewno nie ma to kompletnego sensu, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.